Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Új előfizetés


Danibacsi

Kérdés

Szép napot,

Én éppen szolgáltató váltáson gondolkodom.

Megnéztem, h mit is ajánl a Telekom.

TC+Internet+Telefon szolgáltatást keresek.

Nos, meglepődtem a Telekom kínálatán: 12.520,- forintért 162 TV csatorna, 1.000 Mbit/s internet és vezetékes telefon.

Ez lehetséges, vagy félrenéztem valamit.

Kérem segítsetek.

Egy másik országos lefedettségű(a nevét nem írom ki, de kék) szolgáltató, hasonló paraméterekkel nyújt szolgáltatást optikai kábelen

mindössze 5.999,- forintért.

Ez hogyan lehetséges?

Üdv 

Dénes

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Köszi a választ, de a másik szolgáltató is országos lefedettségű, igaz 1000Mbit/s internetet még nem mindenhol tudnak adni. 

Lakcímemen 3 szolgáltató érhető el. A Telekom egy 30Mbit/s internetet kínál 3.120,- forintért, a "másik" szolgáltató optikai hálózaton 1000Mbit/s internetet 3.100,- forintért és a harmadik(na ez tényleg nem országos szolgáltató) 140Mbit/s netet ad 3.400,- forintért. Ezek az árak mind csomagban(TV+Net+Telefon), kedvezménnyel értendőek.
Keresném én a további kedvezményeket a Telekomnál, de ez a max.
Tudom, hogy folyik nálunk a Telekom optikai hálózatának a kiépítése, de ha kész lesz, akkor az 6.360,- forint lesz. 

30Mbit/s=3.120,- forint.

Na ezt nem tudom lenyelni
Én tudom, hogy nem vagyok szakértője a témának, ezért kérdezek, hátha megvilágosodok.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Danibacsi
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
4 órája, Danibacsi írta:

Köszi a választ, de a másik szolgáltató is országos lefedettségű, igaz 1000Mbit/s internetet még nem mindenhol tudnak adni. 

Van olyan hely, ahol csak a Telekom tud szolgáltatni, így máris nem lehet országos lefedettségű (kivéve ha egy virtuális szolgáltatás és a Telekom hálózatán szolgáltat). De privát üzenetben írd meg, hogy melyik szolgáltatóról van szó.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

OK, OK. Legyen igazságod. Akkor nem országos lefedettségű. Viszont ha a tányéros TV szolgáltatást nézzük akkor igen, a mobil az ország 90%-ban, közel 900 településen biztosít kültéri lefedettséget és ez a Telekom 98%-ához képest se rossz.
De nem kellene ezen vitázni. Legyen úgy.

Maradjunk az alap kérdésnél:
"Lakcímemen 3 szolgáltató érhető el. A Telekom egy 30Mbit/s internetet kínál 3.120,- forintért, a "másik" szolgáltató optikai hálózaton 1000Mbit/s internetet 3.100,- forintért és a harmadik(na ez tényleg nem országos szolgáltató) 140Mbit/s netet ad 3.400,- forintért. Ezek az árak mind csomagban(TV+Net+Telefon), kedvezménnyel értendőek. A TV és a vezetékes telefon megközelítőleg azonos nagyságrendbe kerül. Bár hozzátenném, hogy az optikai kábelen biztosított TV csatornák minden fajta dekóder nélküli (Set Top Box, CI Modul) vétele korszerűbb konstrukciónak tűnik.

" A Telekom is ad speciális árkedvezményeket hasonló területen. Így érdemes érdeklődni további kedvezmények iránt. "Keresném én a további kedvezményeket a Telekomnál, de ez a max.
Azt is tudom, hogy folyik nálunk a Telekom optikai hálózatának a kiépítése, de ha kész lesz, akkor az 6.360,- forint lesz. 

Így marad a 30Mbit/s=3.120,- forint. Énnél a sebességnél még öreganyám kerekesszéke is gyorsabb, már bocsánat a kifejezésért.

Na ezt nem tudom lenyelni
Én tudom, hogy nem vagyok szakértője a témának, ezért kérdezek, hátha megvilágosodok."

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Danibacsi
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...