Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Vészhelyzet! Olaszországban nem megy az adatroaming!


JRevai

Kérdés

Sziasztok!
Vészhelyzet állt elő!

Rendszeresen használom Ausztriában a telefonom, nem szokott vele gond lenni. A mostani utunkon Szlovéniában sem tapasztaltam semmit, de olaszországban elhallgatott a navigáció, megszűnt az adatroaming!

A camping wifijén olvasgattam mit tehetnék, de nem segített. Próbáltam manuális kiválasztani a Wind-et (Vajon aki kiírta milyen szolgáltatót válasszunk manuálisan, az gondolt arra, hogy a telefonon pár betűs tokenek lesznek csak?  Sőt, volt egy szám is... na azt azonosítsd be :) )

Röhely, hogy a mai világban mennyire megáll az élet net nélkül, főleg külföldön. Keresni egy boltot, bankautomatát, vagy ellenőrizni van-e még pénz a kártyaszámlán, navigálni stb.

Szóval akinek van ötlete... 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Győződjön meg róla, hogy a telefon beállításai engedélyezik az adatroamingot. A legtöbb esetben a beállítások menüben találhatóak a hálózati beállítások, ahol bekapcsolhatja az adatroaming funkciót. Ha már be van kapcsolva, próbálja meg ki- és bekapcsolni, hogy frissítse a kapcsolatot.
 

Ekkor: 2022. 03. 09. at 14:46, JRevai írta:

Sziasztok!
Vészhelyzet állt elő!

Rendszeresen használom Ausztriában a telefonom, nem szokott vele gond lenni. A mostani utunkon Szlovéniában sem tapasztaltam semmit, de olaszországban elhallgatott a navigáció, megszűnt az adatroaming!

A camping wifijén olvasgattam mit tehetnék, de nem segített. Próbáltam manuális kiválasztani a Wind-et (Vajon aki kiírta milyen szolgáltatót válasszunk manuálisan, az gondolt arra, hogy a telefonon pár betűs tokenek lesznek csak?  Sőt, volt egy szám is... na azt azonosítsd be :) )

Röhely, hogy a mai világban mennyire megáll az élet net nélkül, főleg külföldön. Keresni egy boltot, bankautomatát, vagy ellenőrizni van-e még pénz a kártyaszámlán, navigálni stb.

Szóval akinek van ötlete...  Drift Boss

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: salmawisoky
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...