Ugrás a tartalomhoz

Térerőprobléma


NaVi

Ajánlott posztok

Sziasztok,

Az alábbi problémával kapcsolatban kérnék tanácsot 

Új lakhelyre költöztünk nemrég és itt jelentek meg először a problémák. Kimenő hívás esetén hiába van 2es vagy 3-as mobiltérerősség beltérben, a hívás (csörgés) nem indul el. Egy idő után a térerő leesik 0-ra, majd a telefon kiírja, hogy mobilszolgáltató nem található. Hívás közben nem mozgok, ugyanott tartózkodom. Bejövő hívásokról csak sms-t kapok. Ha mégis telefonálnom kell, akkor ki kell állnom a terasz egy bizonyos pontjára, és második vagy harmadik próbálkozásra elindul a hívás.

Aránylag régi volt a telefon (Redmi Note 5), ezért 1 hete lecseréltem egy újabbra, (Note 10 pro), de ennek ellenére a hiba megmaradt. Bejelentettem a Telekomnál, de azt a jvisszaelzést kaptam a vizsgálat után, hogy a lefedettség rendben van. Időközben átcseréltük feleségemmel a sim kártyáinkat a mobilokban, de az ő telefonjában (Redmi 9T) az én sim-em ugyanúgy viselkedett, míg az ő Telekom sim-je tette a dolgát rendesen  az én telefonomban. Ezek után ma kértem egy sim cserét, de a hiba még mindig megvan....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok

Hasonló a gondom.Én térerő probléma miatt váltottam szolgáltatót számhordozással.Három telekomos előfizetés van a családban,mindhárom használható a lakásban.Az én telefonszámom viszont nem akar megfelelően működni.4g net,de se hívni se fogadni nem tudok.Másik számról csörgettem:nem elérhető.Néhány másodperc múlva kapok sms-t nem fogadott hívásról...Szolgálató szerint minden rendben.Ezért kár volt váltani.

Ha megtalálod a megoldást kérlek jelezd!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3 weeks later...

Sziasztok,

Végre megoldódott a probléma.

Nem hagyott nyugodni a dolog és mégegyszer beprobálkoztam az ügyfélszolgálatnál. Szerencsémre ez az ügyfélszolgálatos egyből sejtette, hogy mi a probléma oka: a VoLTE nem volt a számomhoz hozzárendelve, így a telefonon hiába volt bekapcsolva, az nem működött ...

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...