Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Optika


Laci75

Kérdés

Több mint egy évet várok, mire az utcánkba elérhető az optikai kábel, gyorsan meg is rendeltem. Mondták, hogy mostmár csak az időpontra kell várni, várok - várok, végül kiderül elakad a megrendelés, ezért nemtudnak időpontot adni a bekötésre. Most meg arra kell várni, hogy valahogy törölni tudják a megrendelést, hogy újból megrendeljem és újból tudjak várni az új időpontra. Magától értetődő. 

(Attól félek hogy az androidos boxokkal is gondok lesznek, szóval lehet hogy utána sem lesz jobb a helyzet.) 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Laci75
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom

Szia Laci! Elnézésedet kérjük az elhúzódó ügyintézések miatt, Társaságunk törekszik minden ügyfélkapcsolat során a maximális kiszolgálásra, azonban nem tagadhatjuk, előfordulnak hibák. Örömmel olvastuk, hogy sikerült leadnod újból a rendelésedet és bízunk abban, hogy már nem kell sokat várnod a bekötésre. Amennyiben kaptál SMS és vagy e-mail értesítést az időpont egyeztetésre, akkor a linkre kattintva Vandánál tudsz foglalni a felkínált és szabad időpontok közül. Bízunk a nehézkes szerződéskötés után a pozitív kapcsolatban Veled. ^Noel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Második alkalommal is hibás volt  az optikára váltás, megrendelése, ami nem az én hibámból történt, egyszerűen nem tudják rögzíteni a megrendelést, vagyis  az email címeket rosszul rögzítik. Most harmadszor is megrendeltem, de már hiszem, ha látom. 

Nem értem így hogy lehet ügyfeleket, szerezni, megtartani? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Szia Laci! Szomorúan olvastuk, hogy ismét nehézségekbe ütköztél a váltás során. Köszönjük, hogy ismét leadtad a rendelésed. Bízunk benne, hogy már nem lesz probléma és ezután már csak pozitív tapasztalataid lesznek! Az okozott kellemetlenségért elnézésed kérjük! Megértésed köszönjük! ^Zoltán

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...