Ugrás a tartalomhoz
  • 0

TL-ink Jeltovábbító hiba!


Szutika

Kérdés

Oltári nagy problémám van,androidos boxaim vannak,az egyik TP-Link elektromos hálozati jeltovábbítón keresztül kapja a hálózatot már ha kapja de inkább nem,így teljes mértékben hasznavehetetlen a box,ezért a kütyüért kifizettem 14-e forintot,de abszolút nem működik,tehát ez egy felesleges pénzkidobás volt.

 Ha én n vásárolnék egy TP-Link mesh-et,azon keresztül működne a az androidos box,vagy a telekomtól kell megvásárolnom a méregdrága mesht, hogy élvezni tudjam a a fizetett tv szolgáltatásomat,vagy esetleg van valami más alternatíva hogy vezeték nélkül tudjam használni a készüléket,sajnos a box wifije használhatatlan mert nonstop akadozik rajta a szolgáltatás.

jeltová.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

A powerline cucc sajnos ilyen. A link minősége a (elektromos) hálózat függvénye. Esetleg próbáld meg egy másik konnektorban vagy ha hosszabbítóban van, közvetlenül a fali konnektorba csatlakoztasd. Van egy segédprogramja, ott meg tudod nézni, hogy milyen sebességet tud felállítani a két eszköz között.

A Telekom mesh megoldásával is működnie kellene. Ha mégse, úgy tudom van rá visszavételi opció is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...