Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Kiépítés


mrcs96

Kérdés

Tisztelt Telekom!

Hol tudom kérvényezni optikai kábel kiépítését? Jelenleg azt a választ kaptam, hogy nem lehetséges a szolgáltatás létesítése, amit kicsit igazságtalannak tartok, főleg úgy, hogy a telekhatáron belül van villanyoszlop, amin létrejöhetne a kiépítés, hiszen két oszlopot kellene áthidalni, a telek melletti utcában elérhető a szolgáltatás, illetve a telektől kb. 10 méterre lévő házban is elérhető a szélessávú internet szolgáltatás, ahol jelenleg is használják a szolgáltatást, tehát 2 helyről is lehetséges a kábel kiépítése.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
Ekkor: 2022. 05. 06. at 16:59, mrcs96 írta:

Tisztelt Telekom!

Hol tudom kérvényezni optikai kábel kiépítését? Jelenleg azt a választ kaptam, hogy nem lehetséges a szolgáltatás létesítése, amit kicsit igazságtalannak tartok, főleg úgy, hogy a telekhatáron belül van villanyoszlop, amin létrejöhetne a kiépítés, hiszen két oszlopot kellene áthidalni, a telek melletti utcában elérhető a szolgáltatás, illetve a telektől kb. 10 méterre lévő házban is elérhető a szélessávú internet szolgáltatás, ahol jelenleg is használják a szolgáltatást, tehát 2 helyről is lehetséges a kábel kiépítése.

Ha kaptál választ, akkor kb sehol. Illetve kérd meg őket, hogy részletezzék az okokat.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...