Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Android TV nyitóképernyő módosítás


Jani4

Kérdés

Sziasztok!
Áttekintettem az új androidos boxunk beállításait, de sehol nem találtam olyan opciót, hogy bekapcsoláskor a telekom tv go nyitóképernyő helyett a legutoljára megtekintett tv csatorna nyíljon meg. Javaslok mindenképp ilyen fejlesztést, mert hiába tolják elém a kölcsönzést, vagy éppen a személyre szabott ajánlatokat, minket ez nem érdekel, ahogy eddig se vettük igénybe. Nem értem, hogy miért nem lehet megoldani, hogy bekapcsoláskor ott ébredjen a tv ahol én szeretném.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
Ekkor: 2022. 05. 10. at 12:35, Jani4 írta:

Sziasztok!
Áttekintettem az új androidos boxunk beállításait, de sehol nem találtam olyan opciót, hogy bekapcsoláskor a telekom tv go nyitóképernyő helyett a legutoljára megtekintett tv csatorna nyíljon meg. Javaslok mindenképp ilyen fejlesztést, mert hiába tolják elém a kölcsönzést, vagy éppen a személyre szabott ajánlatokat, minket ez nem érdekel, ahogy eddig se vettük igénybe. Nem értem, hogy miért nem lehet megoldani, hogy bekapcsoláskor ott ébredjen a tv ahol én szeretném.

Szia!

Az úgynevezett UI2.0 nagy frissítés fogja azt tartalmazni, hogy bekapcsolás után nem a főmenüt teszi eléd, hanem azt amit legutóbb néztél.

@Telekom szakértő Milyen frissítésre gondolsz? Referencia kliens frissítésre, vagy a UI2.0-ra? Utóbbira még nem jött olyan stabil (legalább is én nem találkoztam még vele a teszt boxon), amit ki lehetne küldeni minden előfizetőnek. :)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Szia Jani! A Telekom TV szolgáltatásunk folyamatosan fejlesztés alatt áll, a napokban is érkezik újabb frissítés, így ha nem automatikusan fog lefutni eszközeiden, manuálisan végezd majd el. Az észrevételedet továbbítottuk illetékes csoportunknak. Köszönjük. ^Noel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...