Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Technicolor FGA2233 MAG helyett saját router


Joey

Kérdés

Sziasztok! 
 

A mai nap bekötötték végre az IPTV + internet kombót, ugyanakkor a kapott router (Technicolor FGA2233 MAG) jelerőssége, illetve wifin átadott sebessége jelentősen elmarad az én Asus Archer AX20-as routeremtől.

Hogyan tudnám megoldani, hogy a nethez a saját routerem használjam, de közben ne öljem meg a TV adást? 

Nagyon köszi mindenkinek a segítséget. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
Épp most, Joey írta:

Rosszul írtam, jogos. Nem úgy szeretném “helyette”használni, hogy csak azt, hanem ahogy írtad, utánakötni. Az a cél, hogy a netet az Asusra csatlakozva lehessen elérni. Mi ennek a módja, hogy tudnám ezt beállítani? 

Ebben a cikkben mindent leírnak, hogyan kösd össze az eszközöket és hogyan konfiguráld be. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
7 perce, btz írta:

Üdv

Csak a szolgáltató által adott digitális elosztó használható a szolgáltatás igénybevételéhez. Természetesen utánakötni saját eszközt lehetséges, például nyitóhozzászólásban olvasható wifi probléma megoldására. 

Rosszul írtam, jogos. Nem úgy szeretném “helyette”használni, hogy csak azt, hanem ahogy írtad, utánakötni. Az a cél, hogy a netet az Asusra csatlakozva lehessen elérni. Mi ennek a módja, hogy tudnám ezt beállítani? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...