Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Smart box probléma


Tudor Vidor

Kérdés

Sziasztok!

Két napja cseréltem le IPTV  stb-ket Androidos box-ra. Sajnos csatornákat nem lehet kivenni, felvételen sem lehet áttekerni a reklámokat, leállított adás tekerésnél nem látom hogy hol tartok. Telefonon rendeltem, de ezekről a problémákról nem tájékoztattak. Kifejezetten ezért használtam a felvétel opciót, hogy a reklámokat ne kelljen végignézni. Ma reklamációt indítottam mert becsapva érzem magam! A régi stb-t nem kell az elbírálás végéig visszaküldenem. Kérdésem az lenne, hogy a régi box működik-e ha visszarakom? Az androidossal a család sem hajlandó tévézni. A választ előre is köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
13 órája, Tudor Vidor írta:

Sziasztok!

Két napja cseréltem le IPTV  stb-ket Androidos box-ra. Sajnos csatornákat nem lehet kivenni, felvételen sem lehet áttekerni a reklámokat, leállított adás tekerésnél nem látom hogy hol tartok. Telefonon rendeltem, de ezekről a problémákról nem tájékoztattak. Kifejezetten ezért használtam a felvétel opciót, hogy a reklámokat ne kelljen végignézni. Ma reklamációt indítottam mert becsapva érzem magam! A régi stb-t nem kell az elbírálás végéig visszaküldenem. Kérdésem az lenne, hogy a régi box működik-e ha visszarakom? Az androidossal a család sem hajlandó tévézni. A választ előre is köszönöm!

Szia!

Csatorna rendezés megoldva az új szoftverben ami publikálásra vár.

Nem tekerhető reklám nem a Telekom sara, az adott csatorna dönti el, hogy lehet -e tekerni vagy nem, illetve azt is, hogy felveheted -e vagy sem. Itt van egy lista hozzá.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
41 perce, Tudor Vidor írta:

Installáltam az új verzíót, de sajnos a nem releváns csatornákat még mindig nem lehet átugrani, pl: gyermek, zenei, sport csatornákat. Azonkívül borzasztó lassú lett az egész.

Menj a beállítások Saját tartalmak menüponton belülre, és itt a csatornáimon belül mutass többet-re kattintva elérhető a csatorna rendezési lehetőség. A sorrend módosításhoz nyomj egy ok gombot a módosítani kívánt csatorna számán és mozgasd a kívánt helyre.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2022. 07. 17. at 5:30, Roli82 írta:

Szia!

Csatorna rendezés megoldva az új szoftverben ami publikálásra vár.

Nem tekerhető reklám nem a Telekom sara, az adott csatorna dönti el, hogy lehet -e tekerni vagy nem, illetve azt is, hogy felveheted -e vagy sem. Itt van egy lista hozzá.

 

Installáltam az új verzíót, de sajnos a nem releváns csatornákat még mindig nem lehet átugrani, pl: gyermek, zenei, sport csatornákat. Azonkívül borzasztó lassú lett az egész.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...