Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Lassuló internet sebesség


Zoli19890820

Kérdés

Szép Napot!

 

Lenne egy olyan problémám, hogy februárban majdnem 100MB/s volt a letöltési sebességem nap közben mobilinternettel, ez mostanra megváltozott és néha 10MB/s sebességem sincs... Reggel viszont meg kapom ezt a sebességet de azt se mindíg. SIM kártyát kiszedtem megtakarítottam vissza raktam, telefont számtalanszor újra indítottam. Nekem ne adja be senki, hogy ez készülék probléma, mert akkor nem produkálni 7/4 reggel optimális sebességet!!! Válaszokat köszönöm.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
3 órája, Zoli19890820 írta:

Szép Napot!

 

Lenne egy olyan problémám, hogy februárban majdnem 100MB/s volt a letöltési sebességem nap közben mobilinternettel, ez mostanra megváltozott és néha 10MB/s sebességem sincs... Reggel viszont meg kapom ezt a sebességet de azt se mindíg. SIM kártyát kiszedtem megtakarítottam vissza raktam, telefont számtalanszor újra indítottam. Nekem ne adja be senki, hogy ez készülék probléma, mert akkor nem produkálni 7/4 reggel optimális sebességet!!! Válaszokat köszönöm.

Nemvalószínű, hogy készülék gond és a SIM megtisztítása sem valószínű, hogy hatással lenne a mobilinternet sebességére. 
Szerintem egyszerűen sokan vannak abban a mobil cellában, ahol tartózkodsz. Régen én is elértem 100Mbps felett, de ma már 40-50 az átlag, reggel is, napközben talán kicsit kevesebb.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

De ez egyik napról a másikra? Nem igazán értem ezt a részét... ha reggel 120 néha gyorsabb az internetem akkor nem igazán értem miért kell 3g-s sebességen futnia a 4g-s internetnek... sőt... két véglet is van... van hogy van 50-70 MB/s letöltési sebességem de 0.6-7 MB/s feltöltési sebességem és azért is lassú... nem igazán értem ez miért jó...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
3 órája, Zoli19890820 írta:

De ez egyik napról a másikra? Nem igazán értem ezt a részét... ha reggel 120 néha gyorsabb az internetem akkor nem igazán értem miért kell 3g-s sebességen futnia a 4g-s internetnek... sőt... két véglet is van... van hogy van 50-70 MB/s letöltési sebességem de 0.6-7 MB/s feltöltési sebességem és azért is lassú... nem igazán értem ez miért jó...

A hálózat leterheltéségén túl még a vételi tényezőket is vedd figyelembe. Lehet, hogy árnyékolt vagy interferált helyen tartózkodol, amikor a kisebb sebességet méred.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
6 órája, uzman írta:

A hálózat leterheltéségén túl még a vételi tényezőket is vedd figyelembe. Lehet, hogy árnyékolt vagy interferált helyen tartózkodol, amikor a kisebb sebességet méred.

Helyszínileg ugyan ott mértem a régebbi 100MB/s sebességet mint most a kevesebbet... szóval ez nem ilyen sztem... szimplán belassult a nem tudom miért, hol-ott minden számlám a nor.álisan van fizetve meg stb... szóval sem a számlavizetési szokásaimon sem a munkahelyem nem változott de a lakhelyem sem ahol ugyan ez a probléma fenn áll...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...