Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Vonalas telefon


joekobak

Kérdés

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Tisztelt Megatudós!

Köszönöm a bővebb információt, de a megadott linken a saját készüléken kijelzőjén megjeleníthető hívószámokról van szó.

Nekem az lenne a lényeges, hogy az általam hívott telefonokon jelenjen meg az én hívószámom. Minden esetben, nem hívásonként beállítva.

Jelenleg a vonalas készülékemmel való hívásnál a hívott fél telefonján a "Magántelefonszám" felirat jelenik meg, ezt szeretném a hívószámomra  cserélni, hogy a memóriában lévő adatok alapján írja ki a készülék a hívó nevét...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
1 órája, joekobak írta:

Tisztelt Megatudós!

Köszönöm a bővebb információt, de a megadott linken a saját készüléken kijelzőjén megjeleníthető hívószámokról van szó.

Nekem az lenne a lényeges, hogy az általam hívott telefonokon jelenjen meg az én hívószámom. Minden esetben, nem hívásonként beállítva.

Jelenleg a vonalas készülékemmel való hívásnál a hívott fél telefonján a "Magántelefonszám" felirat jelenik meg, ezt szeretném a hívószámomra  cserélni, hogy a memóriában lévő adatok alapján írja ki a készülék a hívó nevét...

Üdv,

Ha állandó beállításra lenne szükség, a 1414-en lehet kérni, hogy állítsák be a hívószám küldést. 

Viszont a hívott félnél is be kell kapcsolva legyen a hivószámkijelzés, csak ekkor fogja kiírni a hívószámot (vagy ami hozzá társított név el van mentve a készülék memóriájába).

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...