Ugrás a tartalomhoz

Mobilinternet lefedettség


Tusketomi1992

Ajánlott posztok

  • Telekom

Szia @Tusketomi1992!

A lefedettség térkép oldalunkon egyszerűen és gyorsan megnézheted az általad kiválasztott hely lefedettségi adatait. Folyamatosan fejlesztjük az 5G hálózatunkat, ennek megfelelően frissül a térképünk is, amelynek segítségével tájékozódhatsz a megfelelő lefedettségről a címeden. Bízunk benne, hogy hamarosan hozzád is elérhetünk.

Ha érdekel részletesen az 5G, összegyűjtöttük az információkat ide kattintva.

^Timi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1 month later...
  • Telekom

 

Szia H. József! 

Lefedettségi térképünkön, melyet ide kattintva érhetsz el: https://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/mobil/lefedettseg ellenőrizni tudod, hol érhető el a 4, valamint az 5G. Az 5G élményhez bizonyos feltételekre is szükség van, melyeket szintén a hivatkozáson ellenőrizhetsz. Amennyiben hibát tapasztalsz a mobilinternet szolgáltatásodat illetően, kérjük, keresd chates kollégáinkat a honlapunkon felugró chat ablakban. Köszönjük! ^Lia

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Tisztelt Telekom szakértő, ez a mért sebesség Miskolc belvárosában a plázától 50 méterre van ( a probléma október 4 -e után jelentkezett előtte volt 5G is mint kiderült kisérleti céllal ) már lassan mindennap jelzem a hibát de semmi maguk szerint minden f@sza, levelet kaptam amibe ( full hülyének néznek) az áll kapcsoljam be az internetet ( mint mondtam az ügyfeles srácnak Tardonán ahol lakom nincs gond csak ahol dolgozom ahol volt 5G is) azt mondja sim hiba lehet , jo megbeszéltük lett e-sim de a hiba továbbra is fennáll , sok sok beszed után kaptam levelet hogy a sim kártya nem jo , most nem értem e-simtől van jobb??? De nem a kártya nem is a telefonom hanem a szolgáltatás minősége tré ( egy semmire való ) hogy lesz megoldva nem tudom de a panaszt már máshova is leküldtem . Két másik készüléken mért eredmény:

10A0FCA7-B37D-472E-8C36-2347EAFD99D2.jpeg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Telekom
1 órája, H.József írta:

Tisztelt Telekom szakértő, ez a mért sebesség Miskolc belvárosában a plázától 50 méterre van ( a probléma október 4 -e után jelentkezett előtte volt 5G is mint kiderült kisérleti céllal ) már lassan mindennap jelzem a hibát de semmi maguk szerint minden f@sza, levelet kaptam amibe ( full hülyének néznek) az áll kapcsoljam be az internetet ( mint mondtam az ügyfeles srácnak Tardonán ahol lakom nincs gond csak ahol dolgozom ahol volt 5G is) azt mondja sim hiba lehet , jo megbeszéltük lett e-sim de a hiba továbbra is fennáll , sok sok beszed után kaptam levelet hogy a sim kártya nem jo , most nem értem e-simtől van jobb??? De nem a kártya nem is a telefonom hanem a szolgáltatás minősége tré ( egy semmire való ) hogy lesz megoldva nem tudom de a panaszt már máshova is leküldtem . Két másik készüléken mért eredmény:

10A0FCA7-B37D-472E-8C36-2347EAFD99D2.jpeg

Kedves József! Sajnáljuk a kellemetlenséget! Ellenőrzésünk alapján, Miskolcon nincs hálózati hiba. Amennyiben jól értettük és bejelentésed már elküldted hivatalos levélíró felületünkről, ügyfélszolgálatunk felé, illetékes kollégák maximum 30 napon belül kivizsgálják és megválaszolják Neked. Javasoljuk, készülékedben ellenőrizd le a mobilhálózatot (4G) és érdemes a repülő üzemmód be-kikapcsolását elvégezni. Köszönjük az együttműködésed. ^Andrea

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Kedves Telekom szakértő, az a baj hogy a probléma nem csak nálam van jelen, igen jeleztem több esetbe is, erre ma kapok egy levelet: Mérés alapján minden jó, vegyek egy 4G wifi routert..... Bakker tehát ha a mobilokon nem tudok többet a telekom hálózatán 0.67 től akkor routeren jó lesz? mégis miért néznek megint hülyének?

A yettel és a *****fone tökéletes csak a telekom ami tré.....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 órája, H.József írta:

Kedves Telekom szakértő, az a baj hogy a probléma nem csak nálam van jelen, igen jeleztem több esetbe is, erre ma kapok egy levelet: Mérés alapján minden jó, vegyek egy 4G wifi routert..... Bakker tehát ha a mobilokon nem tudok többet a telekom hálózatán 0.67 től akkor routeren jó lesz? mégis miért néznek megint hülyének?

A yettel és a *****fone tökéletes csak a telekom ami tré.....

Szia

ezek milyen mobiltelefonok egész pontosan?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Uzman. Szia, nekem egy 2 hónapos Iphone 13 pro van ( amivel eddig faintos volt minden ) a szomszédnak egy Samsung S21 5g , a munkaruházatiba egy Samsung flip ( ez a nyitogatós ) és sorolhatnám… de ezek amik mindig itt vannak. Miért fontos ez az információ? De ma betévedt egy Telekomos szerelő ( az optikát huzzák ) csak lesett hogy neki is (0.55 mbps) vágtázik a net :) a kérdés az hogy lesz megtéritve az az idő amit nem tudok kihasználni….

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Tisztelt mindenki, ma ismét rákérdeztem a panaszomra a hölgy állítása szerint fejlesztés várható decemberben ( de addig is fizessek egy olyanért ami nem jó...) jó délután rákérdeztem hogy a fejlesztésről mi hír? háát a srác azt írta nem igazán várható....(a jövőben azaz kb 2025...)

Ismét hülyének néznek....

Kinek írhatok aki ki is vizsgálja az ügyet?

 

IMG_0206.JPG

IMG_0209.JPG

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...