Ugrás a tartalomhoz
  • 0

garycool90

Kérdés

Sziasztok!

Nem tudom más is találkozott-e már ezzel a gonddal, de a fórum nem dobta ki a keresés részen. Céges domaint hoztunk létre a telekomnál, és szeretnék e-mail címeket létrehozni. Sajnos a visszaigazoló mail ami az előfizetésről jött ezt javasolja belépésre:   https://domain.telekom.hu/uadmin/

Ez azonban nem jó, itt nem találtam ilyen menü pontot miután beléptem. Valaki esetleg tudja mi lehet a megoldás? 

Köszi,

Gergő

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom
18 órája, garycool90 írta:

Igen, ez rendben lenne, viszont a belépésnél ezt írja ki:

  • A kért művelet során hiba lépett fel, kérjük próbálja újra később.

Szia!

Általános megoldásként próbáld meg a belépést előzmények és sütik törlése után, esetleg másik böngészőből. Ha ezt követően is a hibaüzenettel találkozol, akkor üzleti ügyfélszolgálatunk tud segíteni a 1400 telefonszámon. ^Dániel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
35 perce, Telekom szakértő írta:

Szia!

 

Általános megoldásként próbáld meg a belépést előzmények és sütik törlése után, esetleg másik böngészőből. Ha ezt követően is a hibaüzenettel találkozol, akkor üzleti ügyfélszolgálatunk tud segíteni a 1400 telefonszámon. ^Dániel

 

Köszi a tippet, sajnos nem segített. Sőt most már másik hibát ír ki, mintha rossz e-mail és/vagy jelszó párossal próbálkoznék. (pedig ugyanazt írtam be, mint a korábbi esetben)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...