Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Számla tartozás


Kun Károly

Kérdés

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom
7 perce, Kun Károly írta:

Noel a válaszodat nagyon szépen köszönöm.De a hozzászólásomban írtam is hogy a Telekom a számlámról már rég lehívta az aktuális összaget,csak a Telekomos alkalmazásban és az internetes fiókomban még vagy három napig minuszként szerepelt,sőt a telefonos alkalmazás még figyelmeztetést is küldött.

Szia, Károly!

 

A befizetést követően még valóban láthatod tartozásként az összeget, addig amíg könyvelésre nem kerül, de 3 napon belül biztosan megjelenik befizetett összegként. Amennyiben mégis segíthetünk, keress minket bizalommal! ^Szilvi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
  • Telekom
Ekkor: 2022. 09. 18. at 16:45, Kun Károly írta:

Sziasztok.Az lenne a kérdésem hogy nekem csoportos beszedési megbízásom van,de aTelekom alkalmazásban az áll hogy elmaradásom van miközben a számlámról már lehívták a számla értékét.Mennyi idő még eltörlik a tartozásomat ami valójában nincs is.

Szia Károly! Csoportos beszedési megbízás esetén, nem lehet elmaradásod, csak akkor, ha a bankod nem tudta teljesíteni a tranzakciót (limittúllépés és vagy fedezethiány miatt). Javasoljuk, hogy a netbankodon ellenőrizd le, hogy valóban megtörtént-e az összeg levonása. További segítség lehet, ha az alkalmazásunk nem a legfrissebb van telepítve, eszköz újraindítással és szoftver/applikációk frissítésével ez megoldható. Köszönjük. ^Noel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Noel a válaszodat nagyon szépen köszönöm.De a hozzászólásomban írtam is hogy a Telekom a számlámról már rég lehívta az aktuális összaget,csak a Telekomos alkalmazásban és az internetes fiókomban még vagy három napig minuszként szerepelt,sőt a telefonos alkalmazás még figyelmeztetést is küldött.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...