Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Wifi halott, KAOM CG3000 nem valós infot mutat


Aelburn

Kérdés

Sziasztok,

a mai napon kezdődött egy probléma.
Feltűnt, hogy a mobiljaink nem tudnak a pár éve gond nélkül működő Wi-fi hálózatra csatlakozni. 

Nyilván egyből megnyitottam a 192.168.0.1-et, ide belépve kezdődött az agybaj.
1. Először a kezelőfelület semmilyen információt nem jelenített meg. Ott voltak a menüpontok és kategóriák, de nincsenek kitöltve.
Pl. :

System Information
Build Timestamp :
 
Software Version :

Ez refresh után néha helyreáll és újra megjelenít mindent, aztán később megint eltűnnek a dolgok.

2. A főmenüben a LAN jelzésnél "0 Connected" ír, holott 2 gép jelenleg is kapcsolódva van kábellel és kábelen keresztül működik is a net.
3. A WLAN egyáltalán nem jelez ki SSID és MAC Címeket, ha belépek a konkrét WLAN beállításokhoz akkor minden beállítás eltűnt, mintha el lennének felejtve. A Wifi egyáltalán nem működik, a modemen hol világítanak a wifihez tartozó zöld ledek, hol nem. 
A móka az egészben pedig, hogy néha nagyjából 1 percre helyreáll az egész, minden felcsatlakozik, majd újra elfelejti az egészet. 

Központi dologról van szó, vagy a modem pusztult meg?

hiba.JPG

hiba2.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Én tegnap Kaptam meg ugyanezt a Kaon csodát. A wifit nem próbáltam még, de engem is hasonló képernyők fogadtak a frissítések lefutása után. (összesen annyit csináltam, hogy jelszót változtattam, letiltottam a WIFI-t és DMZ-be és fix IP-re raktam az Asus router-t)

2 Lan eszköz és egy telefon van csatlakoztatva és mégis >screenshot<.

Kaon csoda.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...