Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Miert jelenik meg a mobilon nem nezheto szoveg, ha laptoprol nezzuk a musort?!


aetius1970

Kérdés

Tisztelt ,,support"...

Rendszeresen, van amikor egyidejuleg tobb, akar 6-8 csatornan sincs musor, csak mint lathato ez a felirat jelenik meg...

A musort laptoprol nezuk, mint mar tobb eve, es ez par hete jelentkezett eloszor, viszont azota egyre gyakrabban, es egyre tobb csatornan...

Az ugyfelszolgalat a nekik irt emailre nem reagalt, en pedig nagyon nem ertem miert nem nezhetjuk a musort, ha mar fizetunk elofizetest...

Az elofizetesert jar a szolgaltatas, de ez nem az...

Tovabbi tisztelettel varom a valaszt...

IMG_20220928_234658.jpg

IMG_20220929_005759.jpg

IMG_20220929_005812.jpg

IMG_20220929_005832.jpg

IMG_20220929_005903.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom
9 órája, milanvidakovics írta:

Az az érdekes, hogy egyik napról a másikra váltak elérhetetlenné olyan csatornák és műsorok, amelyek előtte probléma nélkül nézhetőek voltak… 🤷🏼‍♂️

Szia! A korlátozást az adott televíziótársaság szabályozza (nem vásárolta meg a TTVGO jogot), illetve a kereskedelmi csatornák esetében külön felület, pl: RTL Klub esetében az RTL Most biztosít visszanézhetőséget. Meglévő televíziószolgáltatásnál biztosítjuk az RTL Most+-hoz a kódot, mellyel korlátlanul és bármikor megtekinthetőek a műsorok. A részleteket itt érheted el.  Megértésedet köszönjük. ^Noel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nálam is ugyanez a hiba… Én is írtam egy bejegyzést ezzel kapcsolatba, és próbálkoztam a support-nál is de semmi segítséget nem kaptam… Úgy néz ki őket nem különösebben érdeklik a felhasználók amíg havonta úgyis kifizetjük az összeget, nem beszélve arról, hogy a regisztrációnál azt írják, hogy bármilyen eszközről nézhető, legyen az laptop, tablet vagy okostelefon. Megtévesztő információ!

Azért ez elég felháborító, hogy igénybe vesszük a szolgáltatást, fizetjük a havidíjat utána pedig nem foglalkoznak a felhasználóval…

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: milanvidakovics
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...