Ugrás a tartalomhoz
  • 3

Ping/packet loss esténként 1900 és 2200 között


ati912

Kérdés

Sziasztok, mások is észrevették hogy az utóbbi 1-2 hétben minden este kb 1900 és 2200 között jelentősen megugranak a ping-ek és/vagy csomagvesztés külföldi szerverekhez? Úgy látom hogy valami brutális a csomagvesztés a screenshot-on látható egy bizonyos németországi csomóponton keresztül. Gyakorlatilag lehetetlen az online játszás ebben az időszakban.



Íme USA nyugati part North Carolina, normál esetben 130-140 ping:

Screenshot (21).png

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ati912
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Nem tudom mi lesz ebből gyerekek, de most is ugyan úgy szarakszik az a Német/Francia csomópont. Minden este 7 óra után gyakorlatilag használhatatlan a Telekom internet online játszáshoz. Ha nem tudja kezelni ezt a helyzetet a Telekom, lehet el kell kezdeni nézni új szolgáltató után. 1000mbps internet nem ér semmit amikor 40-50-60% packet loss-al kell küzdeni.
 

Screenshot (24).png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Sziasztok,

Szintén, épp most írtam a discordos topicba, nálam mondjuk egy francia csomóponton esik szét.

Pont ugyanezért regisztráltam én is, mert ugyanezt tapasztalom, ráadásul nem csak a discord esetén, hanem több weboldalnál (jellemzően cloudflare hosting) is ez van az esti órákban (jellemzően 18:00 után, de van hogy már előbb is).

Bejelentettem mint hiba (110655277.2 számú hibajegy), de vagy nem értették meg hogy mi a problémám, vagy nem foglalkoznak vele. Ma volt kint helyszíni felmérésen is a szolgáltatótól ember, de hát nyilván ha délután háromkor méri, akkor nem jelentkezik a probléma, hiába mondtam, így zárták is a jegyet.

telekom1.png

telekom2.png

tracer1.png

tracer2.png

tracer3.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...