Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Wifi jel probléma


vakulyane

Kérdés

7 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Helló!

A segítségeteket szeretném kérni! 

Nekem Alcatel one Touch s'pop készülékem van, nem új, 1/2 éves. Tegnap telepítették az IPTV-t,(tv+net+tel) és ha csatlakozni szeretnék a saját vifimhez, a telefonom automatikusan kikapcsol, újra indul és egészen addig csinálja, míg vissza nem vonom a wifi használai jogot! Eddig is csinált néha ilyen telefonálás közben, de a wifi futott és net is volt, használtam. Mit kell beállítani a telefonon? Netezni nem tudok, mert mire betölt egy oldal, az egész tel. úja indul! Meghalt a telefonom??? :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Jó napot mindenkinek!
Egy olyan problémám lenne hogy a wifi jel sokszor elmegy pár másodpercre (szakadozik).
Utánna olvastam és találtam is egy olyan megoldási lehetőséget hogy, a channel számát kell állítani mert bezavarja egymást a sok router egy bérházban.
Így is jártam el. Több channel-el is probálkoztam, de a probléma nem szűnt meg. Javaslatokat várok. Előre is köszönöm. Ui. : (wifi radart akartam telepíteni hogy kiszűrjem hogy melyik router milyen channelt használ,
de nem találtam használható programot.) Üdv. : Daewon
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...