Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Telekom TV felvételek lejátszása


Irén

Kérdés

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Sziasztok! Köszönjük visszajelzéseteket. A smart box wifin vagy UTP kábelen csatlakozik a modemhez, illetve a legújabb szoftver van telepítve az eszközre? Amennyiben wifi-t kikapcsoljátok és kábelen csatlakoztok a routerhez, a hiba továbbra is tapasztalható?  Illetve mindegyik csatornánk jelentkezik a probléma vagy csak egy-egy televízió társaságnál? ^Noel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
12 órája, Telekom szakértő írta:

Sziasztok! Köszönjük visszajelzéseteket. A smart box wifin vagy UTP kábelen csatlakozik a modemhez, illetve a legújabb szoftver van telepítve az eszközre? Amennyiben wifi-t kikapcsoljátok és kábelen csatlakoztok a routerhez, a hiba továbbra is tapasztalható?  Illetve mindegyik csatornánk jelentkezik a probléma vagy csak egy-egy televízió társaságnál? ^Noel

Köszönöm a gyors választ. Nálam  csak kábelen csatlakozik a modemhez a box. Az összes csatornát nem tudtam kipróbálni, de amiket teszteltem ott működőt a rögzítés és a lejátszás kivéve a Viasat3-nál. Ott viszont az Archív tv-t sem lehetett visszanézni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
16 órája, Ysoto írta:

Köszönöm a gyors választ. Nálam  csak kábelen csatlakozik a modemhez a box. Az összes csatornát nem tudtam kipróbálni, de amiket teszteltem ott működőt a rögzítés és a lejátszás kivéve a Viasat3-nál. Ott viszont az Archív tv-t sem lehetett visszanézni.

Szia Ysoto!

Javasoljuk, hogy indítsd újra a boxot, amennyiben kínál fel frissítést, azt kérjük, hogy fogadd el. Ha ezekután is problémát tapasztalsz a box-al kapcsolatban, kérjük, hogy privát üzenetben írd meg nekünk a nevedet, az MT ügyfélazonosítódat, a mobil számodat és a hibát.

Abban az esetben, ha a Telekom TVGO-val kapcsolatban tapasztalsz problémát, kérjük, hogy írd meg nekünk a hibaüzenetet.

Együttműködésedet köszönjük!

^Timi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...