Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Extra net


Mamci

Kérdés

Mobil S előfizetésem van + 4 GB.  Az lenne a kérdésem, hogy amennyiben elfogy a 4 GB a felajánlott net bővítők pld az EXTRA NET 2 GB egy hónapban  (15-15-ig ) több alkalommal is aktiválható?  Köszönöm

ui: Az ajándék 10 GB extra netet jól értem, hogy 12,02-ig lehet aktiválni? és ha 12,02-én aktiválom, akkor 12.11-ig érvényes ?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Mamci
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Szia @Mamci

A Netbővítők egy hónapban, akár többször is aktiválhatóak, nincs erre vonatkozó korlátozás.

Az ünnepi díjmentes mobilinternet csomagunk, legkésőbb 2023. január 2-ig aktiválható. Ha akkor aktiválod, akkor 2023. január 12-ig használható fel.
Bízunk benne, hogy válszunkkal segítségedre lehettünk!
További kérdés esetén is várjuk a megkeresédet bizalommal. Akár, webpalunkon elérhető chat ügyfélszolgálatunkon is. ^Oszkár
 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
  • Telekom
1 órája, Mamci írta:

Kedves Oszkár !  Köszönöm a válaszodat. az "ünnepi korlátlan net 10 napra"  alján az van odairva:  "Érvényesség: 2022. december 03." akkor ezt hogy kell érteni?  Én úgy értem, hogy december 03-ig lehet aktiválni? nagyon köszönöm ha megérteted velem.  

Mamci

Alkalmazásunkban a megjelölt dátum a 10 nappal későbbi időpontot jeleníti meg. 
Ha a mai nappal kapcsolnád be, akkor tudnád december 03-ig felhasználni.

Ez nem azonos az aktiválási határidővel, ami legkésőbb 2023. január 02. (ha ekkor aktiválod, akkor január 12ig lesz felhasználható).

Bízunk benne, hogy válaszunkkal segítségedre lehettünk!
Más kérdéssel kapcsolatban segítségedre tudunk lenni? ^Oszkár

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kedves Oszkár !  Köszönöm a válaszodat. az "ünnepi korlátlan net 10 napra"  alján az van odairva:  "Érvényesség: 2022. december 03." akkor ezt hogy kell érteni?  Én úgy értem, hogy december 03-ig lehet aktiválni? nagyon köszönöm ha megérteted velem.  

Mamci

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Mamci
kibővítettem
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, Telekom szakértő írta:


Ez nem azonos az aktiválási határidővel, ami legkésőbb 2023. január 02. (ha ekkor aktiválod, akkor január 12ig lesz felhasználható).

Igy világos. Kár hogy nem azt írták oda hogy aktiválási határidő 2023. január 02. Akkor lehet még én is felfogtam volna.

Köszönöm a kedvességedet. Mamci

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...