Ugrás a tartalomhoz
  • 0

HBO Max


Klima Ernő

Kérdés

10 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
11 perce, Klima Ernő írta:

Nem tudom, mi az a privát üzenet nálatok.

MT azonosítóm:  MT23465172634238

Megköszönném, ha tudnátok segíteni és nem kellene azzal az ***** gépnővel beszélgetni a telefonszámotokon, aki nem ért semmit.

Üdv.:  Ernő

 

 

Szia!

Kattints Telekom szakértő nevére és akkor tudsz neki privát üzenetet írni,úgy hogy üzenet küldése gombra kattintasz, amit csak ő lát mások nem.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
Ekkor: 2022. 11. 26. at 12:36, Klima Ernő írta:

Telekom TV L + HBO Max díjcsomagom van. Hogy tudok bejelentkezni az HBO MAx-ra? Nem kaptam se felhasználónevet, se jelszót. Még számlát sem kaptam, nincs semmilyen felhasználó-azonosítóm sem, azon az öt számjegyen kívül, amit nekem kellett beállítanom.

Üdv.:  Ernő

 

Szia Ernő! Köszönjük szépen megkeresésedet. A HBO Max kiegészítő csomagunkról ezen a felületen olvashatsz részletesebben. Amennyiben a szolgáltatás már 24 órája aktív a meglévő előfizetéseid egyikén, akkor az online felületünkre Telekom fiókoddal belépve a kiegészítő csomagoknál megtalálod az aktív státuszát. A regisztrálok-ra kattintva pedig a rendszer átnavigál a HBO Max oldalra, ahol tetszőleges e-mail címmel és jelszóval be tudod fejezni a folyamatot. Később pedig az általad megadott adatokkal sikeres lesz a belépésed a HBO Max alkalmazásba és felületre. ^Noel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
19 perce, Klima Ernő írta:

Szia Telekom szakértő!

"online felületünkre Telekom fiókoddal belépve a kiegészítő csomagoknál megtalálod az aktív státuszát"

Az online felületeteken, a fiókommal belépve sincs "kiegészítő csomag" menüpont, ahogy az a mellékelt képfájlon látható:

001.jpg

Szia Ernő! A mentett képen a külső oldalt küldted el, ahol a csomagjainkat éred el, nekünk azonban a saját szerződésedre lesz szükség. Amennyiben be vagy lépve a Telekom fiókodba, kattints a bekarikázott belépésre ismét, majd a legördülő menüben az áttekintésre. Az áttekintés menüben a tv csomagodnál kattints a részletekre, majd görgess lejjebb és megtalálható lesz a HBO Max kiegészítő szolgáltatásod.  Ott lesz egy regisztrálok lehetőség, lépj rá és az előzőekben megadott tájékoztatásunk alapján el tudod végezni a regisztrációt.  A folyamat az első üzenetünkben megadott linken is részletezve van, érdemes lesz megnyitni. Köszönjük. ^Noel

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Telekom szakértő
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
9 perce, Klima Ernő írta:

Köszönöm a gyors válaszokat! 

Működik a dolog. Már csak azzal van problémám, hogy előfizettem az HBO Pack (HBO, HBO2, HBO3, Cinemax1, Cinemax 2) -ra is és még mindig zárolva vannak. De gondolom csak valamennyit még várnom kell...?

Üdv.:  Ernő

Szia Ernő! Nagyon szívesen segítettünk Neked. Abban az esetben, ha nem kell eszközt cserélni és csak csomagot váltottál, akkor 24-48 órán belül aktiváljuk az új szolgáltatásokat előfizetésedre. Érdemes lesz majd az eszközöket áramtalanítani, úgy, hogy a modemet kapcsolod vissza első körben és mikor a rendszer helyreállt, akkor a vevőegységeket is. Így frissülnek az információk és a szoftverek. Köszönjük. ^Noel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
3 órája, Klima Ernő írta:

Köszönöm a válaszokat!

Azóta kb. 15-ször indítottam újra az eszközöket, a tanácsolt sorrendben, de még mindig zárolva vannak az HBO csatornák.

Üdv.: Ernő

Kedves Ernő! Kérünk, privát üzenetben írd meg MT azonosítódat, hogy leellenőrizhessük a szolgáltatást. ^Andrea

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nem tudom, mi az a privát üzenet nálatok.

MT azonosítóm:  MT000000000000

Megköszönném, ha tudnátok segíteni és nem kellene azzal az ***** gépnővel beszélgetni a telefonszámotokon, aki nem ért semmit.

Üdv.:  Ernő

 

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kata.O
Személyes adatok eltávolítása
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...