Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Mobil hangszolgáltatás roamingban


kisjóska

Kérdés

Hetek óta küszködök az alábbi problémával.

Roaming helyzetben a fogadott hívásaim során rendszeres tapasztalat, hogy a készülék jelzi a bejövő hívást melyet én fogadok. A kapcsolat látszólag létre is jön, azonban sem én, sem a hívó fél nem hall egyetlen szót sem a beszélgetésből miközben a kijelzés szerint a kapcsolat létrejött és él. Ugyanakkor 2 db telefonszámról indított hívás esetén a probléma nem jelentkezik! (A 2 telefonszám egyike magyarországi T-mobile, másika pedig külföldi telefonszám)

A probléma egyaránt fennáll a tartalék készüléken is amelyben az érintett előfizetés multisim-je van. Valamint ennek üzemkész és/vagy üzemképtelen állapota a hibajelenségre semmilyen befolyással nem bír.

Próbálkoztam a készülékem (Galaxy S20 FE) újraindításával, ki-és visszakapcsolásával, valamint a repülő üzemmód be- és kikapcsolásával egyaránt.

 

Kérdéseim:

1. Találkozott-e bárki ezzel a problémával?

2. Hogy tudta megoldani?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Szia @kisjóska

Köszönjük a visszajelzésedet! A problémával kapcsolatban kérjük, hogy írj nekünk a honlapunkon elérhető chat ügyfélszolgálatunkon, ahol a pontos cím és idő adatok megadása után a műszaki csoportunk kivizsgálja a problémát.

Együttműködésedet köszönjük! ^Timi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...