Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Sagemcom F@st 5670 - folyamatosan lecsatlakozik az internetről letöltés közben


maniakus

Kérdés

Tisztelt Telekom,

A címben vázolt problémám a torrent kliens futtatásakor jelentkezik, csatoltam egy screenshotot is róla.

Az történik, hogy felmegy a sebesség egy darabig, majd lecsökken, az internet megszakad, majd újracsatlakozik, és repeat.

Próbáltam beállítani, hogy kevesebb peerhez csatlakozzon a kliens, de az sem segített, igazából, semmi nem segít.

Találkozott már valaki ezzel a problémával, és van-e rá megoldás?

2YsiFOfl38ubebi6obD21m.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

7 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
20 perce, maniakus írta:

Tisztelt Telekom,

A címben vázolt problémám a torrent kliens futtatásakor jelentkezik, csatoltam egy screenshotot is róla.

Az történik, hogy felmegy a sebesség egy darabig, majd lecsökken, az internet megszakad, majd újracsatlakozik, és repeat.

Próbáltam beállítani, hogy kevesebb peerhez csatlakozzon a kliens, de az sem segített, igazából, semmi nem segít.

Találkozott már valaki ezzel a problémával, és van-e rá megoldás?

2YsiFOfl38ubebi6obD21m.png

Ugyan ez van, nekem a 2.5gb os porton is ugyan ezt csinálja 2000/1000 net mellett akármennyi global connection-t állitok.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Valami hasonló van nálam is már több, mint 1 hete. Fogalmam sincs mi történik, de tekintve, hogy ügyfélszolgálaton végtelenségig várok, arra gondolnék, hogy mocskosul le vannak terhelve, tehát valami nagyobb probléma lehet, ha sokan zaklatják őket.

Én közvetlen vagyok rákötve kábellel PC-ről egy Sagemcom F@st 5655v2 -re.

pingplotter_10.png

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: VarrusKane
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
20 órája, VarrusKane írta:

Valami hasonló van nálam is már több, mint 1 hete. Fogalmam sincs mi történik, de tekintve, hogy ügyfélszolgálaton végtelenségig várok, arra gondolnék, hogy mocskosul le vannak terhelve, tehát valami nagyobb probléma lehet, ha sokan zaklatják őket.

Én közvetlen vagyok rákötve kábellel PC-ről egy Sagemcom F@st 5655v2 -re.

pingplotter_10.png

Az még nem feltétlenül jelent rosszat ha a T belső infrastuktúrájától nem jön vissza a ping kérés. Ha egy hagyományos cmd alapú tracert-t indítasz, az is elég sok állomást kicsillagoz.

Böngészőből se éred el a google szervereit (pl gmail, YouTube ,stb)?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok

Amióta ez a Sagemcom megjött, azóta kénytelen vagyok korlátozni a feltöltési sebességet 80 MB/s -re. Nemcsak torrentnél áll le.
A képen látható hibával leáll a router, amikor nagy sebességgel töltök felfelé akár a felhőbe, akár lan -n keresztül egy másik eszközre.

Többször jelentettem a problémát. A szervizes csak netsebességet mért és mondta, hogy nincs gond, ne terheljem túl az ont -t. Legközelebbi kifizetteti velem a kiszállás költségét.
Alig várom, hogy elavuljon ez a fajta doboz és letudjam váltani.
Elmúlt pár évben sok buggal találkoztam és nem örült neki a szerelő, amikor említettem neki. 
Amikor biztonsági mentést készítek és resetelem az eszközt, nem lehet visszaállítani a mentést, mert lehal a router. Távolról kell frissíteni ekkor. Emellett a fránya wpa3 -l megszakad a netkapcsolat wifin, amint aktiváálom. Az egyik bugot amikor mutattam a szerelőnek, majdnem rámförmedt hogy kifizetteti velem az ont -t, ha elrontom.
Persze ezek a bugok más ismerősöknél is előjöttek ugyanezen a típusnál.
No mindegy.
A témához: próbáld meg a feltöltési sebességet korlátozni, helyrekell hogy jöjjön a probléma.
 

Screenshot_1.png

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: silverfox124nca
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...