Balfi

Mobil hangszolgáltatás

Kérdés

Én affelől szeretnék érdeklődni,hogy a műholdak és az egyéb nem vezetékes távközlés korában,miért nem lehet megoldani,hogy egy mobil hálóza 100%os lefedetséggel éljen.Vonatozásnál a legkatasztrofálisabb a helyezet!Volt,aki 4G-t használta Szombathely-Budapest között,vagyis használta volna,ha működött volna,az ismerőse Vodafonenál használt hasonlót és végig dolgozott a laptopján.Egy sima telefonálás is turtúra tud lenni,ha vonatozik az ember,mert hol van térerő,hol nincs.Miért olyan nehéz 2014ben ezt kiépíteni?Mi nem áll rendelkezésre?Az ilyen-olyan havidíjak,meg egyebek azonnal kiszámlázásra kerülnek,de a szolgáltatás ellenértéke,nem egyenlő?Akkor hogy van ez?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

146 válasz erre a kérdésre

Telefonról próbáltam beállítani a Most díjcsomagot, de nem találok olyan opciót, amivel ez lehetséges lenne. Nekem még régi Domino Nap csomagom van. Próbáltam Facebook fiókkal bejelentkezve regisztrálni a csomagra, de többszöri jelszómódosítás után sem sikerült, végül is felfüggesztésre kerültem. Kérdésem, hogy most hogyan tudom aktiválni a Most csomagot? a *111# sem működik a telefonomról.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia Móni!

A Domino Most az nem díjcsomag hanem egy opció tehát klasszikus értelemben csomagot váltani nem lehet rá, csak bekapcsolni az opciót.

Ha még nem tetted meg akkor a 1777 hívd fel, hozz létre egy domino jelszót ami 5 számjegyből áll ezt a 2 . 3 . 5. Biztonsági és értesítő szolgáltatások menüpontban tudod megtenni, elvileg a 1777 keresztül is aktiválható a most  - de ebben nem vagyok biztos - ezt követően már az online felületen belépve a testreszabás és azon belül a hívás menüpontban kapcsolhatod be vagy a Telekom mobil alkalmazáson keresztül.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

Ma reggel aktiváltam Domino Surf kártyámat, kértem a hölgyet, hogy ha lehet akkor egyből váltsuk is át Domino Most-ra. Feltételezem nem lehetett mert csak felsorolta a lehetőségeket ahol majd váltani tudok. Interneten nem tudtam megtenni, az automata központot hiába hívtam, ott csak 2 másik díjcsomagot ajánlottak föl de a Most nem volt köztük. Hívtam a 1430-at is, ott viszont technikai okok miatt nem tudtam senkivel beszélni. Egy kérdésem lenne: Hogy tudnám Domino Surf csomagomat Domino Most-ra Váltani? :$

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Kedves Kocsis Tiborné!

A Domino Most opció felül írja az 5 kiválasztott számot, nem szükséges lemondani őket.

A Domino Most opció aktiválásától kezdve 9 Ft-ért telefonálhat hálózaton belül, hálózaton kívül pedig 19 Ft-ért. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv! Érdeklődnék, hogy domino 5 díjcsomagot használok. Most aktiváltam a Domino most opciót. Kérdésem, hogy ahhoz, hogy 9 forintért tudjak telefonálni, le kell mondanom a domino 5 kiválasztott telefonszámokat? Mert ugye ott 39 ft a percdíj.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kocsis Tiborné

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Teszteltem is gyorsban, most aktiváltam nem régen, minden megkezdett perc valóban 19 Ft hálózaton kívül. :) Megnéztem előtte mennyi volt az egyenlegem hány percet beszéltem aztán kiszámoltam gyorsban, majd lekértem az új egyenleget ;) 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen. 9 Ft-ért beszélhetsz és küldhetsz sms-t hálózaton belül , hálózaton kívül 19 Ft beszélhetsz és küldhetsz sms-t. 2017 Január 31.-ig a Domino Most opció díjmentes.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bocsánat,a domino mostot szerettem volna kérdezni.Merjem aktiválni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv.

A Domino M opció szolgáltatás díja 30 napra. 14.990 Ft

Korlátlanul telefonálhatsz és sms-ezhetsz hálózaton belül és kívül.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az Opcio M kiválasztom,akkor tényleg ne von le semmit és mi az előnye?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az Opcio M kiválasztom,akkor tényleg ne von le semmit és mi az előnye?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia!

" A Telekom Domino MOST elnevezésű opciójával kedvezőbb, 9 forintos percdíjjal beszélhetnek egymással és küldhetnek SMS-t a vállalat feltöltő kártyával rendelkező ügyfelei, a Telekom mobilhálózatán belül alapdíjas belföldi irányokba 2016. november 2-től. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy a Domino ügyfelek ugyanazért a feltöltési összegért most megközelítőleg háromszor hosszabb ideig tudnak egymással kommunikálni, a hálózaton belül. A Domino MOST-tal a hálózaton kívüli és a vezetékes hálózat kapcsán a hívás percdíja és az sms küldés 19 forint, belföldi irányokba. Az opció könnyen aktiválható különdíj fizetése nélkül a meglévő Domino csomag mellé többek között a www.telekom.hu/most weboldalon, a Telekom applikáció segítségével, a 1777-es számon hívható Domino telefonos ügyfélszolgálaton, de személyesen is a Telekom üzleteiben. " 

A promóció 2017.Január 31.-ig tart.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hivatalos sajtóanyag hozzá link

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A Domino Most illetve az új Marathon csomagok immáron elérhetőek a Telekom önkiszolgáló felületén, a Telekom fiókba való belépést követően.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

November 1. követően:

Bevezetésre kerül a Családi mobil opció. Az opció havidíja 190 Ft/SIM kártya, Magenta 1 előfizetők havidíjmentesen vehetik igénybe.

Forrás

Előfizetéses részletek a 3.4 pontban.

Lakossagi_aszf_5a_melleklet_dijak_mobil_havidijas_ertekesitheto_20161101_uj.pdf

Dominos részletek a 3.3 pontban.

Lakossagi_aszf_5a_melleklet_dijak_mobil_Domino_ertekesitheto_20161101_uj.pdf

Like S csomagot használok 300 MB adat keret helyett 2GB kapnak  2016. December 31.-ig.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

Most szűnt meg a hiba! Jó sok idő kiesett, kb.: 15:00 -19:40-ig.....

Ezentúl itt jelzem a hasonló problémákat! Aztán vagy megunják vagy én unom meg.....

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: arsen

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ma kora délután óta nem működik a mobil-szolgáltatás a környéken ( Nógrádkövesd, Becske....) már többszöri ki/bekapcsolás sem segít, hiába minden próbálkozás. Jó lenne tudni, hogy miért alakult ki ez a helyzet, illetve hogy várhatóan mikor áll helyre a rend. Minden (valós) információt nagyra értékelnénk!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Üdv!

Ma délután kb. 15órától nincs hálózat a nyugat nógrádi régióban(Nézsa, Alsópetény, Felsőpetény Legénd, Nógrádsáp, etc....Meglehet nézni a facebook-on mennyien panaszkodnak)! Mostanában ez egyre sűrűbben előfordul! A telefonok zöme azt írja, hogy nincs regisztrálva a hálózaton! Az lenne a kérésem, hogy a tervezett karbantartásokat(ha egyáltalán erről van szó) kérem egy sms-ben vagy más formában jelezni szíveskedjenek! Valamint a honlapjukon a különféle meghibásodásokról  a "nagyérdeműt" tájékoztatni szíveskedjenek! Mondjuk nem igazán értem, hogy erre miért kell felhívni az Önök figyelmét!

Míg tíz évvel ezelőtt a térségben a legjobb(értsd, a legjobb volt a térerő és a lefedettség)szolgáltató volt a T-mobile addigra ma sereghajtó lett a többiek mögött!

Kérem, hogy a hálózati anomáliát mielőbb szüntessék meg!

köszönettel,

Arsen

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Továbbra is lehet aktiválni 1430-os ügyintéző segítségével.

Egyébként szerintem a kampány november 2.-án indul el és lehet ezért nincs még fent semmi róla a weboldalon.

Update: Telekom alkalmazáson keresztül is aktiválható már a Domino Most

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Egyre cifrább dolgokat olvasni más fórumokon a Domino Most aktiválásáról.

1430-on állítólag már nem hajlandóak aktiválni, átküldenek a 1777-re, ahol viszont nem lehet.
Az is érdekes, hogy az új mobilnet apciók már tegnap felkerültek a honlapra, legalábbis leírás formájában, és a Telekom app-ban is aktiválható, de a Domino Most-ról nincs hír, és most már úgy néz ki, hogy aktiválni sem lehet.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Most nem keresgélem elő őket, volt egy cikk a kiszámoló blogon, a többit nem tudom, hol olvastam.

Aktiválva van a NapiNet-em, az nem elég? :D
Akkor viszont nekem csak a Domino Most lesz az érdekes. A Surf-ben van 150 mega adatom, de nem szoktam kihasználni. Így továbbra sincs lehetőségem lejjebb vinni a költséget/jobban testre szabni az adat előfizetésem.

Nem sietek én sehova. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
11 órája, Roli82 írta:

" Új dominó opciók kerülnek bevezetésre, amelyek minden új és meglévő dominó hang előfizetéshez igénybe vehetőek (Domino webhez, Domino Net&roll-hoz értelemszerűen nem)

A Domino most opció elsőként új promócióként van kiírva (2017.01.31-ig van kiírva jelenleg), s utána a megrendelhetőséget hosszabbítják, vagy visszavonásig hatályba helyezik(ezzel kapcsolatban én is csak találgatni tudok ;) ). A Domino M/domino S visszavonásig van érvénybe helyezve

DOMINO MOST

Nincs időszaki díja, s 30 naponta megújul az opció
Hálón belül 9 Ft/perc
Hálón kívül 19 Ft/perc

Domino S: Időszaki díja 3990 Ft, 30 naponta megújul.
Korlátlan hálózaton belül belföldi alapdíjas hívásirányokba, minden időszakban a meglévő díjcsomagjának megfelelő hálózaton kívül és vezetékes hálózatban belföldi alapdíjas hívásirányokba, minden időszakban.

Domino M: Időszaki díja 14990 Ft, 30 naponta megújul
Korlátlan hálózaton belül, kívül és vezetékes hálózatban belföldi alapdíjas hívásirányokba, minden időszakban.

Adat opciók

Maraton 100 MB: Egyszeri díja 490 Ft

Maraton 500 MB: Egyszeri díja 1 290 Ft

Maraton 1 GB: Egyszeri díja 1 990 Ft

Az adatopciók érvényessége a Domino SIM kártya rendelkezésre állás idejéig tart, működésük megegyezik a Domino Turbó opcióéval.

Elvileg az opciók már ma megigényelhetőek a 1777-en. "

Forrás

Mindig a pirosak kavarják fel először az állóvizet. Várom az ehhez hasonló lépéseket a nagyobb előfizetői számmal rendelkező postpaid szegmensben is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Merre vannak cikkek mert egy darabot se láttam még róla?! :D

Telekomra jellemző, hogy megvárja hogy mivel jön ki a másik két mobil szolgáltató és aztán lép.

Újdonságokat nem kötelező előre bejelenteni az ÁSZF-ben, de pár nap múlva érkezik az új ÁSZF abban bele kerülhet.

Igénybevételéhez valamilyen aktív mobilinternet csomag meglétére van szükség.

Mondjuk hova ez a rohanás? Rá ér nem? :D

Türelem.

Kiegészités

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most