Wintermute

Javaslatok a Telekom mobilalkalmazáshoz

Kérdés

Üdv mindenkinek,

a Telekom app nagyon jó, és nagyon örülök, hogy létezik. Egy javaslatom van hozzá: lehessen több telefonszámot is megadni, és váltogatni köztük, valahogy úgy, ahogy a fiókok között lehet váltani. Nekem ugyanis több számom van, és nagyon szeretném mindegyikről tudni, hogy mennyi rajta az adategyenleg. Ha van tervben fejlesztés, akkor ezt fontoljátok meg légyszi :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ekkor: 2021. 01. 12. at 8:43, dfiéuegf írta:

Sziasztok!

Nem tudom, hogy másoknál is probléma-e, de a telekom alkalmazásban jelenleg nem működik a kártyás fizetés.
A fizetés gombra rányomva csak pörög, majd közli, hogy el lett utasítva a fizetés, mert nem sikerült a 3Dsecure azonosítás.

Ehhez viszont nem jelenik meg az alkalmazásban semmilyen ablak, de még a bankhoz sem jut el az azonosítási igény, nem jön róla sem SMS, sem pedig a banki rendszerben nem látszik, hogy egyáltalán meg lett-e próbálva ez a hitelesítés.

A kártyámhoz szükséges beállítások el lettek végezve és más online vásárlásoknál működik a dolog, egyedül a Telekom nem tud ezzel az új helyzettel mit kezdeni.

Töröld a kártyát és vedd fel mégegyszer. Valószínűleg csak asztali gépen, a webes online felületen lesz lehetőség a törlésre. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Nem tudom, hogy másoknál is probléma-e, de a telekom alkalmazásban jelenleg nem működik a kártyás fizetés.
A fizetés gombra rányomva csak pörög, majd közli, hogy el lett utasítva a fizetés, mert nem sikerült a 3Dsecure azonosítás.

Ehhez viszont nem jelenik meg az alkalmazásban semmilyen ablak, de még a bankhoz sem jut el az azonosítási igény, nem jön róla sem SMS, sem pedig a banki rendszerben nem látszik, hogy egyáltalán meg lett-e próbálva ez a hitelesítés.

A kártyámhoz szükséges beállítások el lettek végezve és más online vásárlásoknál működik a dolog, egyedül a Telekom nem tud ezzel az új helyzettel mit kezdeni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia Wintermute,

a Telekom alkalmazás funkciói - a felhasználói igényeknek megfelelően - folyamatosan bővülnek. Az ötleted nagyon jó, és az infóim alapján a megvalósítása folyamatban van. :smileyhappy: Pontos időpontot nem tudok...de mivel nekem is több előfizetésem van, bízom benne, hogy még az idén elérhető lesz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most