Ugrás a tartalomhoz

samlaris

Ajánlott posztok

Üdv, adott egy Samsung Galaxy J3 (2016), nem nagyon szoktam a mobilnetét használni viszont az utóbbi időben csak a 2G hálózatra kapcsolódik. A 3G hálózat mellett az LTE is le lett lőve vagy csak valamit át kéne állítanom? Jelenleg LTE/3G/2G (auto) van beállítva. APN-nél próbáltam az alap (wnw) meg a telekom által írtat is (internet, pap stb...). Elvileg ez a telefon még jó a hálózatokra, legalábbis IMEI megadása után nem adtak lehetőséget készülékcserére.

Előre is köszönöm.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Telekom

Szia! Ellenőrizni szükséges, hogy az érintett SIM-kártya 4G képes-e (https://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/internet/mobilinternet/3gvaltozas), valamint az internet és LTE profil beállításait a készülékben https://www.telekom.hu/lakossagi/ugyintezes/gyakori-kerdesek/3210/hol_talalok_segitseget_a_keszulekem_altalanos_beallitasaihoz___net__mms__t_email_?appid=tudasbazis&tudasbazis-eventType=2&tudasbazis-rlCode=186e08c82c1 ^Petra

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm a válaszokat, a SIM 4G képes, az APN-t beállítottam és elvileg még van adatkeretem több mint 837mb is. Amíg ment a 3G hálózat rendesen működött, sőt folyamatosan LTE volt kiírva. Ezért is nem értem miért nem megy most csak 2G-vel. Esetleg lehet hogy a szolgáltatás típusa az oka? Most jelenleg Maraton 1 GB csomag van aktiválva amit már jó ideje nem használtam (nem kellett) ez leírás szerint "Felhasználható még több, mint 1 hónapig". Megpróbálom majd az ügyfélszolgálatot, csak hát Vanda ¬¬

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Telekom

Szia! Várjuk megkeresésed, hogy segítségedre lehessünk. Weblapunkon ide kattintva találsz leírást, hogy hogyan tudsz könnyen és gyorsan Vanda segítségével ügyet intézni. Bízunk benne, hogy az alapján neked is könnyen sikerülni fog a kapcsolatfelvétel. ^Rita

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2 months later...
  • 4 months later...
Ekkor: 2023. 03. 14. at 10:11, samlaris írta:

Üdv, adott egy Samsung Galaxy J3 (2016), nem nagyon szoktam a mobilnetét használni viszont az utóbbi időben csak a 2G hálózatra kapcsolódik. A 3G hálózat mellett az LTE is le lett lőve vagy csak valamit át kéne állítanom? Jelenleg LTE/3G/2G (auto) van beállítva. APN-nél próbáltam az alap (wnw) meg a telekom által írtat is (internet, pap stb...). Elvileg ez a telefon még jó a hálózatokra, legalábbis IMEI megadása után nem adtak lehetőséget készülékcserére.

Candy Crush

Előre is köszönöm.

Először is, ellenőrizze, hogy a készülék hálózati módja helyesen van beállítva. A "LTE/3G/2G (auto)" beállítás általában az ajánlott, mert ez lehetővé teszi, hogy a készülék automatikusan válassza ki a leggyorsabb elérhető hálózati módot. Azonban néha előfordulhat, hogy a készülék nem vált át a gyorsabb hálózati módokra a környezeti tényezők vagy a hálózati torlódás miatt.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: lauryfriese
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...