Ugrás a tartalomhoz
  • 5

Roli82

Kérdés

  • Válaszok 962
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0
Nem ez az.

Hátha valaki tudja. Kb féléve volt itt a szerelő és nem jegyeztem meg amit beírt.
Ügyfélszolgálatot meg hiába hívnám fel. Annak idején hívtam, hogy az intek beltérihez adja meg a kódot de szt sem tudta, hogy létezik olyan kód.

Egy kódot használhatsz ez az 1234.Más kódot nem.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Valaki tudja azt a kódot aminek a # az eleje???
Ekkor jön be egy menü ahol a szabadonfogható csatornákat is belehet asszem hozni. Ha jól tudom abban van zene csatorna. 
Pár éve a HDs Intek beltérimen volt pluszba 2-3 zene csatorna.

Szabadon fogható csatornákat nem tudsz venni a készülékkel.Csak és kizárólag az álltalad előfizetett csatornákat nézheted.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Nálam régebben volt ilyen, akkor a következő leírást találtam az internetetn róla: 1. Ki kell kapcsolni amlészüléket és kb olyan 10-15 percig így kell hagyni. 2. Bekapcsolás után, amikor az önteszt lefutott és a készülék "magához tért", vakon a távirányítóján kell egymásután sorban benyomni ezeket. 3. Setup -> 3308 -> 2 -> 0 -> Setup 4. Ezzel meg is van, de egy újbóli kikapcsolás és bekapcsolás, vagy egy FW frissítés után ezeket ismét végig kell zongorázni.

Hülyeségeket beszélsz.Ilyen kód nincs.Az intek beltéri egységekhez van egy szervízkód amivel ez lehetséges, de a kód maga nem kiadtható, mivel azt csak az arra jogosult ember használhatja.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ezekhez is van egy kód de nem a 0208.
A dzerelő ír be egyet és akkor jött be egy másik menü. Abban volt néhány lehetőség de nem nagyon figyeltem mert angol volt. Csak most kezdett el érdekelni.

1.  Az ilyen kódok csak a szerelőknek van kiadva, mint már azt írtam

2. Az amos műholdon semmi valamirevaló csatornát sem találsz így nincs is sok értelme.

3. Ha megbuksz a kód használatával, az nem rendeltetésszerű használatnak fog minősülni.

 

Szóval, ezek a beltérik csak a Telekom műholdas szolgálltatásához vannak kitalálva. Az FTA csatornák vétele nem engedélyezett ezért is van letíltva kóddal. Amelyik kódra neked szükséged van az az 1234.Semmi másra.Amennyiben FTA adásokat szeretnél nézni vegyél egyéni műholdvevőt, és nézheted.Ezek nem azok.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hello!

Egy kis segítséget kérnék, mert elakadtam, és senki nem tudja a választ az ügyfélszolgon sem...

 A műholdas csomag működik saját vevővel is?

 Vagy csak a Telekomos műholdvevővel?

Előre is köszönöm!

 Üdv!

Nem.A box és a SMART kártya egymáshoz van rendelve.Csak és kizárólag a Telekom álltal biztosított Set Top boxal, és SMART kártyával működik.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

igy van és ezálltal le lehet gombolni némi plusz pénzt a boxokért. (halk kérdés ér annyit hogy a szerelők állandóan ezek a hulladékok miatt mászkálnak boxot cserélni...)

Lényegében a telkom nettó környezetszennyező tehát elítélendő a gyakorlata, hiszen plusz eszköz fogyaszt sok sok háztartásban. Nesze neked vezető cég aki tesz a környezetvédelemre....

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...