Ugrás a tartalomhoz
  • 5

Roli82

Kérdés

  • Válaszok 962
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0
2 órája, Attila70 írta:

Elárulhatnád, hogy milyen típusú az a szolgáltatói stb.

Sima T-Home stb., fekete, amit most osztogatnak. De tökmindegy, mert más miatt sem tetszik (pl. miért van benne olyan erős állapotjelző led? Nagyon zavaró, főleg este.)  A lényeg, ha nem lehet a saját boxomat használni, akkor pá. Most próbaképp bekapcsoltam, mit ír ki? Gyenge jelszint, kérem hívja az ügyfélszolgálatot! Úgy gagyi az egész, ahogy van.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: István90
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nincs itt semmilyen hűvös hang vétel le írtuk több ízben hogy csak a T által használt eszközökkel használhatod a szolgáltatást saját boxal nem. Ez a T hivatalos álláspontja ha el fogadod ha nem. Mint minden informatikai rendszerben itt is létezhetnek kis kapuk. Haver ismerős stb T dolgozó megoldja okosba neked.  Nem tagadom létezhet ilyen de ez nem fórum téma. Hogy hackeljük meg  T szolgáltatásait. 

Sajnálom de ezen a felületen hivatalos Telekom dolgozókkal nem tudunk szolgálni neked.  Írásos levelekre maximálisan 30 nap válaszadási határidő de állatán 5-8 nap alatt szokott válasz érkezni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdvözletem!

Össze lehet az interaktív sat tv-t valahogy párosítani a Telekom műsorújság/távirányító androidos alkalmazásával? Merthogy az internetes kapcsolat megvan...

Vagy csak az IPTV-t lehet? ..és ha igen, nem tervezik, hogy az interaktív sat tv-re is kiterjesztik a lehetőséget, legalább wifin keresztül?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nem jelentek meg a csatornák és hibaüzenetet írt ki. Rámentem a gyári visszaállításra. Azóta annyi van, hogy kérdezi a nyelvet, rámegyek h magyar. Utána szoftver keresése, beállítások ellenőrzése, csatorna adatbázis ellenőrzése, ezután semmi, hanem megint kezdi elölről h nyelv kiválasztása és stb stb, de nem lép tovább.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szép napot!

Egy jó hír a műholdas vételhez !

Már nem kell a STB-ot használni, egy modul segítségével nézhetőek az adások.

Ezúton is szeretném megköszönni a Telekomnak, hogy megoldották ezt a több éves kérést, igényt.

(remélem ez nem volt titok)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: csikibandita
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Anonymus!

Ha a kérdés hozzám szól, akkor csak annyi, hogy évek óta könyörögtem (meg még sokan mások) a Telekomnak, hogy a műholdas vételnél lehessen ki iktatni a SetTopBox-ot, akinek beépített beltéris tv-je van, úgy is nézhesse az adást. A kifogás az volt, hogy nem lehet, mert párosítva van a SetTopBox a kártyával. Na, most ez végre működik!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
3 perce, csikibandita írta:

Anonymus!

Ha a kérdés hozzám szól, akkor csak annyi, hogy évek óta könyörögtem (meg még sokan mások) a Telekomnak, hogy a műholdas vételnél lehessen ki iktatni a SetTopBox-ot, akinek beépített beltéris tv-je van, úgy is nézhesse az adást. A kifogás az volt, hogy nem lehet, mert párosítva van a SetTopBox a kártyával. Na, most ez végre működik!

Értelem szerűen neked szól a kérdés.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...