Ugrás a tartalomhoz
  • 5

Roli82

Kérdés

  • Válaszok 962
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Kb 1 hete vettem észre, azóta így nézem az adásokat. Lehet, hogy még csak teszt üzemben van és azért nincs nagy dobra verve.

Vannak még apróbb hibák, pl: a műsorújság nem tölt be rendesen, csak akkor ha egy bizonyos csatornára váltok (viasat6) de ez lehet Tv függő is.

A csatornákkal nincs gond, sőt jön a többi ingyen fogható ukrán, francia adó is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@anonymus

Már rég nem próbálkoztam modullal, de pár éve nekem ment egy darabig, aztán lehalt, ugyan ez volt, ha két box között kicseréltem a kártyákat, elment ideig óráig, aztán jogosultsági hibát írt ki. Lehet, hogy nála is ez a jelenség van. Jó, régen vo!tak furcsa dolgok is, hogy néha bejöttek olyan csatornák is pár percre, amire nem volt előfizetve, aztán kb 2-3 perc után kimerevedett a kép, aztán elkapcsoltam,majd visaza, aztán újból lehetett nézni (2012 körül voltak ilyenek)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A csatorna listában ott van a Lifenetwork is, csak nézd meg jobban.

Tényleg azt gondoljátok, hogy Telekom fórumba jövök ***** vagy más szolgáltató adásaival?  :D

Két box között a csere nem működik, ma próbáltam én is. 3 box van itthon, de a másik boxnak a kártyájával is tudom nézni az adást.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
2 órája, btz írta:

Teszteltem. NEM működik. Kicseréletem a kártyákat, áramtalanítottam is a boxokat utána, de semmi, még hibaüzenet sincs, csak fekete képernyő. Teszt csatorna bejön cserélt kártyákkal is.

Gyári beállítások vissza állítás meg ilyesmi is volt.?

 

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

******** ***** *******!  :)

Life Network  csatorna + T-Home kártya a tv-be dugva

video: http://ddlp7.data.hu/get/ad8f2a87a302e6f3166e4c5a96b85da3d5406104966c9eb32f5dfab10a80aecd/9727708/ln.mkv

Várom a bocsánat kéréseket :D

(bár ahogy ezen rövid idő alatt megismertelek titeket, nektek ez sem elég)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
sértő kifejezés
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 hour ago, csikibandita said:

Most beszéltem egy T-home-os szererővel, ő sem tudott erről a lehetőségről, sőt azt mondta biztos, hogy a Telekom nem is szolgáltat így.

Úgyhogy én elismerem - és bocsánatot kérek - ha másnál nem működik. Lehet. hogy nálam valami "hiba" miatt működik.

De én itt be is fejezem.

csak a Kábel tv kártya működik conax modulban . Sat tv kártya nem .... 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
9 perce, norbi25 írta:

csak a Kábel tv kártya működik conax modulban . Sat tv kártya nem .... 

Ha nem lenne ez a hozzárendelés akkor működhetne is.

@csikibandita

Igen, valószínű, hogy nálad valami hiba miatt megy, szóval nincs rá garancia, hogy egyszer csak nem ál meg. Ha lehetne a boxok között is cserélni a kártyákat, akkor látható lenne, hogy a Telekom is tett lépéseket a boxtalanítás érdekében, de ez ugye nem ál érdekében, szóval nem valószínű, hogy hivatalosan is bejelentik, hogy lehet használni modullal a szolgáltatást.

@anonymus

A gyári beállítást nem próbáltam ugyan, csak egy áramtalanításos újraindítást, de nemhiszem hogy sok értelme lenne, de majd kipróbálom azt is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

milyen beltéri egységet kaptál kártyához  ?

*** ******es élőfőzetők már régen így tvznek modullal ... 

tvbe van Sat tuner ami fogja a műholdat , Irdeto2 ice modul van kártyával a tvben 

PC-ben is lehetne nézni ha van tv kártyának fogadó modulja TBS6928SE

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
más szolgáltató feltüntetése
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Nem lehet valahogy az interaktív Sat TV beltérijéban vagy a Kedvenceket állandóan bekapcsolva tartani, vagy a csatornákat törölni. Van egy sereg, amit csak kerülgetek, soha nem nézem, de nem tudok tőlük megszabadulni, a Kedvenceket meg csak egy időre kapcsolja be, ha nyomom a sárgát a távirányítón...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
On 2016. 05. 27. at 7:23 PM, btz said:

@oreg1965

Valószínűleg nekem is ugyan olyan beltérim van, mint neked, de sajnos a kedveneken kívül én aem találtam benne rendes csatornarendezési lehetőséget.

Kösz. Akkor nem én vagyok béna. Ez egyébként elég nagy baj. A sima TV-n azt hangolok be, amit akarok. Egy ilyen szolgáltatás miért korlátoz be, ha még fizetek is érte, nem is keveset???

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A használati utasítás:

http://www.telekom.hu/static-th/sw/file/Interaktiv_Sat_TV_kezelesi_Kaonmedia_CO1000.pdf

Szerintem lassú töltésre, usbs ventillátor, vagy lámpa mőködtetésére. Gondolom eredetileg lejátszásra v felvételtre, de a T sok pénzt fizetett azért hogy csak táp csatlakozóként lehessen használni.....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2016. 05. 30. at 6:43, oreg1965 írta:

Kösz. Akkor nem én vagyok béna. Ez egyébként elég nagy baj. A sima TV-n azt hangolok be, amit akarok. Egy ilyen szolgáltatás miért korlátoz be, ha még fizetek is érte, nem is keveset???

Olcsóbb ,általában licensz vagy jogdijat kell fizetni a szoftver irójának, ld ingyenes vs fizetős appok. Sokszor leírtam ma nem a hardvert kell kifizetni hanem a szolgáltatást. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tanácsot kérek. Régi SatTv előfizető vagyok, két ADB 5800-as boxxal rendelkezem, az alább leírt problémát mindkettőnél tapasztalom. A parabola antenna tető árbócon van, kifogástalan rálátással a műholdra. A jelerősség egységesen 80% körül alakul valamennyi csatorna esetében. Ezzel szemben a jelminőség tekintetében mostanában nagy szórást tapasztalok normális időjárási viszonyok esetén is. A rendben lévő csatornáknál 80% körüli a jelminőség értéke, van vagy 30-40 olyan csatorna, amelyeknél 55-60% közötti értéket jeleznek ki a beltérik, és vannak azok a csatornák (pl. Fem3, SuperTV, Viva, M1, Duna) amelyeknél sajnos csak 30% a jelminőség szintje. Utóbbiaknál már nincs tartalék a rendszerben, el-eltünedezik a kép, hang és kiíródik, hogy ellenőrizzem a csatlakozást. Mi lehet az oka? Másnál is jelentkezik esetleg jelminőségben ez a jelentős eltérés csatornánként? Elállítódhatott a fej? Jelentsem hibára? Köszönöm előre is a tanácsokat.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...