Ugrás a tartalomhoz
  • 5

Roli82

Kérdés

  • Válaszok 962
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0
Ha ezt a felnot csomi miatt irtad, azt mindenki maganak 24 orasra tudja csinalni felveteli opcio segitsegevel. Ha eleve nem vagy fenn 23 utan vagy otthon sem vagy akkor egyidoben 2 csatorna musorat feltudod venni vagy ha nezed akkor is tudod rogziteni es meg egy masikat felvenni. Ezt heteken keresztul meg tudod tennei. Igy akkor nezed amikor akarod es akar tobbszor is. Akar egy jelenetett is.
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sajnos úgy néz ki,hogy ez tipushiba.Nekem három beltérit is cseréltek, de mindegyiknél ugyanez a hiba megmaradt. Végül az lett a megoldás, hogy kicserélték egy másik típusú ( Kaon media )  felvevős beltérire. Megmondom őszintén nem lesz könnyű mert a THOM nem akarja nagyon elismerni a hibát. Ennek a beltérinek is van egy kisebb hibája, nem írja át egy csatorna nevét ami már nincs is (filmmánia) AMC-re.Viszonr az időzítéseket mindet végrehajtja.Én a cserét ajánlom mndenképpen!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

 Sziasztok!

Rendelkezem egy EC2208S beltéri egységgel(Sat TV), és sok gondom van vele. 

Amikor  2 évvel ezelőtt bekötötték a TV szolgáltatást, 4 hónapra rá nem tudtam vele használni a facebook alkalmazást, ezért cserélni kellett, ami sajnos nem oldotta meg a problémát. 

Most viszont rengeteg probléma ütötte fel a fejét az eszközzel kapcsolatban. 

Van hogy lefagy, nem reagál a távirányító parancsaira, nem tudok kilépni a  műsorújságból mert lefagy, este amikor kikapcsolom arra leszek figyelmes, hogy reggel be van kapcsolva, nézem a CC műsorát és hirtelen teljesen magától átveszi a Duna csatornára, illetve van hogy teljesen le, vagy teljesen felveszi a hangerőt. 

A múltkor például nem adott le hangott  a TV készüléknek. 

A YouTube alkalmazás nem hajlandó működni rajta, azt írja hogy a rendelkezésre álló erőforrások nem teszik lehetővé a tartalmak lejtátszást.

Az internetre abszolút nem csatlakozik, csak ha ki, majd bedugom az ethernet kábelt. 

Most azon gondolkodom hogy kicseréltetem egy másik beltéri egységre ami felvenni is tud. 

Olyan kérdésem lenne, hogy lehet ettől a típustól másfajtát kérni, mert engemet ez a Huawei box nem győzött meg. 

Láttam a Telekom honlapján a Kaonmedia CO1000P típusú beltéri egységet, kérhetem hogy erre cserléjék ki nekem, vagy ezt majd ők döntik el? 

Nagyon unom már hogy nyomom a távirányítón a csatornaváltó gombot és nem csinál semmit, csak 5 másodperc múlva, aminek az a következménye hogy a sokszori megnyomás miatt, gyorsan 6-7 csatornát is átvállt. 

Köszönöm a válaszokat!

 

Üdv, Csaba 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...