Ugrás a tartalomhoz
  • 5

Roli82

Kérdés

  • Válaszok 962
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 1

Nem mindenkinek van szüksége a HD tartalomra és a minőségre, sokan nem fizetnek elő rá és nem áldoznak érte plusz pénzt (vagy nem éri meg nekik, vagy nincs hozzá megfelelő tévéjük, satöbbi, millió oka lehet).

Az SD tartalmat meg kvázi könnyebb/gazdaságosabb a szolgáltatónak továbbítani a felhasználónak, valamint olcsóbb beltéri is kiadható a SAT TV-hez.

Így van létjogosultsága mind a két "minőség" fenntartásának szerintem. Nem csinálnák, ha nem érné meg, meg azt se feledd, hogy így simán mondható, hogy "több" csatorna van a kínálatban :)

 

A PIN témádra nem tudok mit mondani, nem használtam még ilyen box-ot, de a gyári beállítások néha meg sokzták oldani az ilyen anomáliákat, de ott meg tuti 1234 az alapkód? Esetleg 0000 vagy 1111 kombinációval nem próbáltad?

 

Én azt nem értem hogy minek tartanak sok csatornából sd és HD felbontásu is.Elég lenne csak a HD, ezzel helyet lehet felszabadítani.A hD csatornák is nézhetők nem hD felbontásu tv-n is.tehát tul sok értelmét nem látom hogy ott van a sok sd.Ilyen például a spektrum, az Animal Planet stb. stb.

 

Ja és ha már ide találtam, egy problémára szeretnék megoldást keresni.A gyerekzár funkció kódolva lett egy ADB 5800s típusu dekóderen. A kód el lett felejtve(tehát már nem az 1234, hanem meg lett változtatva).Kérdésem:

Hogy lehet visszaállítani.Nekem van egy olyan érzésem hogy ezt a "pin kódot" nem a készülék tárolja hanem a smart kártya ezért csak kártyacserével lesz megoldható.Lehet nem jól gondolom?

Amiket megpróbáltunk eddig:

Kártya ki be.áramtalanítás.

Mást sajnos nem tudunk vele kezdeni mivel a "gyári beállításokhoz" való (alapesetben 1234) kód sem működik.

Ötlet?

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

 

A PIN témádra nem tudok mit mondani, nem használtam még ilyen box-ot, de a gyári beállítások néha meg sokzták oldani az ilyen anomáliákat, de ott meg tuti 1234 az alapkód? Esetleg 0000 vagy 1111 kombinációval nem próbáltad?

 

Mindegyik stb-nek az alap pinje 1234. A pin gyári beállításokkal nem állítható vissza. A gyermekek védelmébe van kitalálva, ilyen egyszerű alapbeállítási lehetőséggel nem lenne értelme. Aki elfelejti annak csak a szolgáltató tud segíteni. Emiatt kell hiba bejelentést tennie.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

 

A Travel és a Cartoon Network csatornák már az új minicsomagokban lesznek.

Az új minicsomagokat az indulás előtt 30 nappal NEM kötelező bejelenteni mert hátrányosan nem érinti az ügyfeleket,rá ér később a következő ÁSZF változáskor bejelenteni.

 

Csak az értékesítés zárul le. A jelenlegi minicsomagok továbbra is nézhetőek Január 6. után is, egészen addig amíg át nem vált az ügyfél valamelyik új minicsomagra.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Értem és ez jó is van igy , majd Január 6.án kiderül mien mini csomagok lesznek mien áron , engem a Pulse mini csomag hiánya zavar , mert már nem rendelhetem meg . Épp amikor megszerettem volna rendelni már nem lehetett . A Delta mini csomagomra meg azt monda az ügyfélszolgálatos , hogy az is megszünik Január 6.án , majd aznap telefonáljak be és tájékoztatnakn, hogy azon csatornák hova kerültek és ha érdekel akkor mehet tovább az új csomagban . A zene csatikra leszek én kiványcsi jobban mik maradnak és mien áron .
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Delta és Pulse telljesen meg fog szünni , tehát Január 6tól leszerelik aki eddig nézte . Megrendellni sem lehet tovább .
Globe , Kids , Speak azoknak lesz elérhetö Január 6.a után is akik eddig is elöfizettek rá , de új megrendelést már nem vesznek fel rá .
Az hogy mien összetételben lesznek új mini csomagok azok Január 6.án kiderülnek .
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Delta és Pulse telljesen meg fog szünni , tehát Január 6tól leszerelik aki eddig nézte . Megrendellni sem lehet tovább .
Globe , Kids , Speak azoknak lesz elérhetö Január 6.a után is akik eddig is elöfizettek rá , de új megrendelést már nem vesznek fel rá .
Az hogy mien összetételben lesznek új mini csomagok azok Január 6.án kiderülnek .

Honnan veszed a Delta teljes megszünését?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
  • Telekom

Kedves GoldenOwl!

 

Itt azt látom, hogy 2014. január 6-tól elérhető lesz mindkét adó a Családi+HD csomagban, azonban tesztelés lehetőségéről nincs tudomásom.

 

Én személy szerint a Cool HD-nak különösképpen örülök, mert a kedvenc sorozatom (A mentalista) ezen a csatornát fut, és végre HD-minőségben élvezhetem! :)

 

További szép napot!

 

Üdv,

Vero

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
  • Telekom

Kedves JamesWagner!

 

Nagy valószínűséggel tudod majd használni a saját eszközeidet. Előfordulhat azonban olyan eset (VDSL területen), hogy HGW-t viszünk ki. Ezt az eszközt is lehet helyettesíteni, azonban nem sima DSL modem szükséges hozzá, hanem VDSL modem.

 

Remélem, hogy segíthettem!

 

Üdv,

Vero

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Ahogy írták korábban többen is, a PC-n nem fogod tudni lejátszani a fájlokat, a formátum kvázi "egyedi" és titkosított (egyébként egyéb helyekről is be lehet szerezni a tartalmat, amit a tévében nyomatnak, bár kérdés mi érdekel :))

 

Továbbra is lehangoló, hogy a digitális műsorszórás korában vissza kell menni az 'őskorba' és analóg módon videó magnóra kell rögzíteni egy műsort, amit archiválni szeretnénk saját célra. :smileysad:  Főleg, hogy - ahogy céloztál is rá - a neten rengeteg warez tartalom elérhető. Nem beszélve arról, hogy legális forrásokon keresztül is (pl. YouTube) teljes filmek és zenei albumok nézhetőek, hallgathatóak (de akár le is tölthetőek).

Szóval, ezt a kódolt tartalmú műsor szolgáltatást elég nagy visszalépésnek érzem.

Én konkrétan a DoQ csatornáról szerettem volna egy sorozatot felvenni (pontosabban néhány epizódot). Ezeket a műsorokat több helyen is megtaláltam az interneten, de sajnos csak angolul. De nézzük a jó oldalát: van lehetőség nyelvet tanulni és gyakorolni.:smileyhappy:

Ha már így visszatértünk az eredeti témához... Pl. egy ilyen eszközzel lehetne digitálisan rögzíteni a set-top box HDMI kimenetéről? Vagy itt is meggyűlne a bajunk a kódolt kimeneti jellel (HDCP védelem)?

 

 

 Ha van felvétel opciód, akkor az alapbekötésnek úgy kéne lennie ennél a vevőegységnél, hogy in1 és in2 bemenetekre csatlakozik az fejről (két külön csöcsről jön két külön kábel) a koax kábel, és így nézed az "A" műsort, aztán közben a "B" műsort fel tudod venni és nincs a régi idők 1 tuneres videós parája

 

Igen ez megoldódott @Attila70 tanácsa alapján. A rossz helyre csatlakoztatott kábelt kellett áthelyezni: 'out1'-ből 'in2'-be. Így már - ahogy te is írod - a két kábel a két bemenethez csatlakozik, és minden OK.

Köszönöm mindkettőtök segítségét!
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

 

Miért kellene kiadni új ÁSZF-t? :)

A pozitív változásokat nem kell az indulás előtt 30 nappal bejelenteni, rá ér utólag is, erre volt már példa elég sokszor. De miért várjátok annyira? Nagy durranásra nem kell számítani baromi egyszerű neveket találtak ki nekik a marketingesek. :D

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...