Kérdés

Sat TV és Interaktív Sat TV

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

953 válasz erre a kérdésre

csak telekomos vevőegységgel működik. info itt

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello!

Egy kis segítséget kérnék, mert elakadtam, és senki nem tudja a választ az ügyfélszolgon sem...

A műholdas csomag működik saját vevővel is?

Vagy csak a Telekomos műholdvevővel?

Előre is köszönöm!

Üdv!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

És vajon rendelni az új csomagokat mikortól lehet? Továbbá a HD csatik egyik másikánál kis kockába adja be a képet, nem pedig teljes szélességben. De ez nem újkeletü. Hol lehet állítani, mert így azért elég gáz egy 16:9-es tv-n nézve.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Kell egy kis idő mire minden a helyére kerül.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

8 óra van. Nálam, a Kaonmedia CO1000P beltérire, még nem érkezett meg a csatornafrissítés. Vannak nyomok a munkáról :D  :  Sorozat+ még mindig van, sok csatornához nincs hozzáférésem, MTV Rocks (131) helyén Galaxy csatorna van, ... stb.

Nálatok mi újság?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ezekhez is van egy kód de nem a 0208.
A dzerelő ír be egyet és akkor jött be egy másik menü. Abban volt néhány lehetőség de nem nagyon figyeltem mert angol volt. Csak most kezdett el érdekelni.

1.  Az ilyen kódok csak a szerelőknek van kiadva, mint már azt írtam

2. Az amos műholdon semmi valamirevaló csatornát sem találsz így nincs is sok értelme.

3. Ha megbuksz a kód használatával, az nem rendeltetésszerű használatnak fog minősülni.

Szóval, ezek a beltérik csak a Telekom műholdas szolgálltatásához vannak kitalálva. Az FTA csatornák vétele nem engedélyezett ezért is van letíltva kóddal. Amelyik kódra neked szükséged van az az 1234.Semmi másra.Amennyiben FTA adásokat szeretnél nézni vegyél egyéni műholdvevőt, és nézheted.Ezek nem azok.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

CO1000P - re én sem tudok rosszat mondani. Egy hónapja kaptam (Pulse mini, hogy megszűnik, hogy árban maradjak, kértem a felvételi funkciót :D), és idáig csodálatosan működik.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ezekhez is van egy kód de nem a 0208.
A dzerelő ír be egyet és akkor jött be egy másik menü. Abban volt néhány lehetőség de nem nagyon figyeltem mert angol volt. Csak most kezdett el érdekelni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Nálam régebben volt ilyen, akkor a következő leírást találtam az internetetn róla: 1. Ki kell kapcsolni amlészüléket és kb olyan 10-15 percig így kell hagyni. 2. Bekapcsolás után, amikor az önteszt lefutott és a készülék "magához tért", vakon a távirányítóján kell egymásután sorban benyomni ezeket. 3. Setup -> 3308 -> 2 -> 0 -> Setup 4. Ezzel meg is van, de egy újbóli kikapcsolás és bekapcsolás, vagy egy FW frissítés után ezeket ismét végig kell zongorázni.

Hülyeségeket beszélsz.Ilyen kód nincs.Az intek beltéri egységekhez van egy szervízkód amivel ez lehetséges, de a kód maga nem kiadtható, mivel azt csak az arra jogosult ember használhatja.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Valaki tudja azt a kódot aminek a # az eleje???
Ekkor jön be egy menü ahol a szabadonfogható csatornákat is belehet asszem hozni. Ha jól tudom abban van zene csatorna. 
Pár éve a HDs Intek beltérimen volt pluszba 2-3 zene csatorna.

Szabadon fogható csatornákat nem tudsz venni a készülékkel.Csak és kizárólag az álltalad előfizetett csatornákat nézheted.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Nem ez az.

Hátha valaki tudja. Kb féléve volt itt a szerelő és nem jegyeztem meg amit beírt.
Ügyfélszolgálatot meg hiába hívnám fel. Annak idején hívtam, hogy az intek beltérihez adja meg a kódot de szt sem tudta, hogy létezik olyan kód.

Egy kódot használhatsz ez az 1234.Más kódot nem.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Nem ez az.

Hátha valaki tudja. Kb féléve volt itt a szerelő és nem jegyeztem meg amit beírt.
Ügyfélszolgálatot meg hiába hívnám fel. Annak idején hívtam, hogy az intek beltérihez adja meg a kódot de szt sem tudta, hogy létezik olyan kód.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Nálam régebben volt ilyen, akkor a következő leírást találtam az internetetn róla: 1. Ki kell kapcsolni amlészüléket és kb olyan 10-15 percig így kell hagyni. 2. Bekapcsolás után, amikor az önteszt lefutott és a készülék "magához tért", vakon a távirányítóján kell egymásután sorban benyomni ezeket. 3. Setup -> 3308 -> 2 -> 0 -> Setup 4. Ezzel meg is van, de egy újbóli kikapcsolás és bekapcsolás, vagy egy FW frissítés után ezeket ismét végig kell zongorázni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Valaki tudja azt a kódot aminek a # az eleje???
Ekkor jön be egy menü ahol a szabadonfogható csatornákat is belehet asszem hozni. Ha jól tudom abban van zene csatorna. 
Pár éve a HDs Intek beltérimen volt pluszba 2-3 zene csatorna.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Attila70:

Hogy érted azt hogyha nem kértem az interaktív satot akkor megoldhatja az user magának? Én szintén nem kértem de ki akartam próbálni de az ethernet port bedugása után letiltott. Az IP címet meg is kapta a box a hálózaton, de semmire nem mentem vele. Újraindításkor meg pinkódot kér de ez nem az 1234 hanem valami más, nem az ami a gyerekzár funkciónál is van. Ez az ECS... box van. Ui: Az usb funkció is tiltva van

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

"Jogos érveket hoztál fel de fontosnak tartottam meg jegyezni mert nem egy és nem két ember emelte fel a hangját már hogy ő saját boxot tv-t stb akar használni."

Igazad van, gondolkodtam is rajta, de a második TV CRT-s, meglehet oldani persze, hogy saját box 2db, azokat összekötni és az adna jelet a második TV-hez. De ez mind plusz beruházás, egy év alatt sem jönne vissza az ára a UPCD esetén. Akkor meg minek? Nem akarok hosszú időre egy helyre elköteleződni, ki tudja mi lesz még itt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Jogos érveket hoztál fel de fontosnak tartottam meg jegyezni mert nem egy és nem két ember emelte fel a hangját már hogy ő saját boxot tv-t stb akar használni.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
anonymus irta:
"Igen, de csak Telekomos beltérit használhatja Upc nél meg mehet kártya is."
Ha valaki hobbibol sat-ozik ez elony, de szerintem egy csalad szorakozasa szempontjabol lenyegtelen. Ha gond van jon az, hogy keres szerelot, persze nem ingyen javitja, vidd be az eszkozt egy forgalmazohoz majd ott megnezik. En ertek is hozza, de a TV-t megsem igy oldanam (oldottam) meg.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszi, akkor várok még, úgyis csak hónap végén jár le a meglévő netem hűsége.

Egyik TV-n mehetne a kártyás verzió de a másikon nem.

Ahhoz is venni kellene egy CI modul, ami szintén kiadás, tehát az most nem alternatíva

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen, de csak Telekomos beltérit használhatja Upc nél meg mehet kártya is.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
S-es net + csaladi+HD 2 stb-vel 8950.-Ft. Arban hasonloan jon ki. Viszont 22HD csati lesz benne keddtol.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az annak függvénye, hogy mit ajánlanak Sat tv + netre. (és nem hozza a műholdast csomagban)

Jelenleg 3300Ft/hó UPCD a direct medium 2 készülékre ami ugye 68 csatorna.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ha jol ertelmezem az irasaidat akkor sattv-t is rendelni akarsz, mert ha igy van az S-es csomag ebben az esetben 4560.- Ft.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen csak a Netmánia  S 12hó hűségel 5700 Ft

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most