Ugrás a tartalomhoz
  • 5

Roli82

Kérdés

  • Válaszok 962
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0
1 órája, zoloka1984 írta:

Miért lett kódolt a sorozat+ is! 1400ft a csomagom azt csak 5 tv csatorna jön ez már lehúzás kérem, tisztelt telekom!

 

 

33 perce, princz írta:

borzalmam ez telekom mit müvel asszonyom ki fog akadni nincs sorozat+ 

Filmvilág minicsomagban van már egy éve... akinek eddig ment annak nem megfelelően volt beállítva a jogosultsága, amit most észrevettek és  korrigálták.

Régebbi ÁSZF összefoglaló 18. pont

5 órája, Tamás_83 írta:

Viszont a LifeNetwork 2x probléma esete még fent áll.

M5 közszolgálati csatornának van fenntartva , a csatorna még nem indult el.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok! Az egyik ismerősömnél lenne egy probléma. Azt vette észre egyik napról a másikra , hogy nincs m1,duna,m4 a műsorkínálatban.

Ha az 1-es (m1)csatornára váltott akkor automatikusan egy nem létező 1344-es csatorna került kiválasztásra így semmilyen adás nem ment rajta. A többit 2-3-as adót (duna,m4) választja ki szintén ez az 1344 ugrott be.

Próbáltam a gyári adatokat visszaállítani a vevőegységen , meg is találta a csatornákat de itt azt írja hogy regiszttrálni kell a kártyát ami a vevőegységbe. Ezt hol tudom megtenni? Vagyis gondolom , hogy ez lenne a megoldás.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia!

Próbáltál már gyári resetet? A négszeres újraindítás előfordulhat, hogy megoldja a gondot, lehet, hogy csak valami apró szoftveres malőr. Ha nem erről van szó, azt viszont mindenképpen érdemes jelezni a 1412-őn, hogy tudjanak róla és javíthassák!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: szaboadam
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Az ECS.... akárhányas Sat box sem különb. Van mikor az is be akad. Nyomkodom és van hogy nem reagál, majd 3-4 másodperc után ugrál át 4-5 csatornát. Szerencsére nem mindennapos, nem szabad hirtelen sokszor nyomogatni egymás után a gombokat, türelmi időt kell neki adni.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Meliconi-kal van jó tapasztalatom, a weben megnézheted a kompatibilitást http://guida.meliconi.com/page.php?idpag=34&idtele=2&idlang=EN,
A logitech harmony is nagyon jó csak sokat kell állítgatni. Viszont drága.
Ha csak a csatorna váltó és hangerő kell akkor azt a thome-osok is tudják általában.

Attila70: milyet adnak mostanában?

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tisztelt T-Home!

A műholdas tv-hez kapott eszköz és kártya párosítva van, a szerelő így aktiválta a készülék azonosítója alapján. Ezért sajnos nem tudom más műholdvevő kártyafogadójába beletenni, úgy nem működik. Értem, hogy ezzel akarja védeni a T-home a szolgáltatást.

De kérdésem: van-e technikai akadálya annak, hogy egy másik, általam vásárolt műholdvevő készülékkel legyen párosítva ez a kártya? Ugyanis egyáltalán nem vagyok elégedett a set top box funkcióival (régi tv-m van, amin a 16:9-et meg se tudja jeleníteni, 4:3-as torz képet ad). Van egy nagyon jó kis műholdvevőm, direkt erre a célra vettem, ami képes a 16:9 megjelenítésére ezen a típusú tv-n is. Nehéz volt ezt is kiválasztani...

Tehát megoldható lenne-e? Gyakorlatilag ugyanaz a helyzet lenne, a szolgáltatót nem érné hátrány, nálam viszont nézhető lenne az adás. Ha nem, úgy kénytelen vagyok lemondani a 14 napos próbaidőn belül a sat tv-t és olyan szolgáltatóhoz menni (U.P.C., D.I.G.I.), ahol nincs ilyen korlátozó eszközpárosítás.

Szeretnék egy gyors választ és indoklást kapni erre a felvetett kérdésre, problémára.

Üdvözlettel: István

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: István90
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Műszaki akadály nincs a dolognak, ámde nem fogja neked senki be regisztrálni a saját boxodat. Abból egyszerű okból hogy Telekom így vállal garanciát szolgáltatásra saját eszközzel. Mert így egyszerűbb a cégnek, ha hibát jelentesz be a szolgáltatásra akkor ismeri a cég hogy aha olyan box van nálad ezek lehetnek a hibái stb stb és el lehet kerülni hogy a saját boxod által okozott hibára is szerelő szálljon ki mivel az már nem a T hatásköre.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2016. 02. 19., Attila70 írta:

A 4:3-as CRT tv-khez mindegyik tipusu szolgaltatoi stb-t be lehet allitani ugy, hogy a keparany helyes legyen. 

Tapasztalatból mondom: NEM. A szerelővel próbálkoztunk, nem jött össze. A bolti boxok közül sem mindegyik képes erre, hiába állítom át a képi megjelenítést. A lényeg, hogy találtam egy ilyen boxot, szeretném azt használni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2016. 02. 19., anonymus írta:

Műszaki akadály nincs a dolognak, ámde nem fogja neked senki be regisztrálni a saját boxodat. Abból egyszerű okból hogy Telekom így vállal garanciát szolgáltatásra saját eszközzel. Mert így egyszerűbb a cégnek, ha hibát jelentesz be a szolgáltatásra akkor ismeri a cég hogy aha olyan box van nálad ezek lehetnek a hibái stb stb és el lehet kerülni hogy a saját boxod által okozott hibára is szerelő szálljon ki mivel az már nem a T hatásköre.

Írtam ez ügyben egy e-mailt nekik.

Hajlandó lennék lemondani arról, hogy a hibát feléjük jelezzem. Lemondok a garanciáról. Vagy megoldom magamtól vagy szakemberhez fordulok. Ez nem akadály!

Örömmel olvasom, hogy gyakorlatilag megoldható.  :D

Kíváncsi vagyok, mennyire rugalmas a Telekom ilyen kérdésekben.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
11 órája, Attila70 írta:

Tavabbra is azt mondom, hogy mindegyik szolgaltatoi stb helyes keparanyra allithato

Akkor, ha adva vannak hozzá a szükséges technikai feltételek. Az AKAI TV-men csak egy SCART és egy KOAX csatlakozó van, úgy látszik, a TELEKOM boxának ez nem elég a képi beállítások megjelenítéséhez.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...