Ugrás a tartalomhoz
  • 5

Roli82

Kérdés

  • Válaszok 962
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 2

Értem én a problémát, de a tartalomgyártóknál is nagy a háború az életben maradásért, és a csatornatulajok is igyekeznek levédeni magukat, sokszor ezért kell "kódoltan" sugározni és védeni a tartalmakat szolgáltatói oldalon is... upc, digi és a t is "csak" megfelel ennek a "követelménynek"...

 

 Nincs is azzal semmi gondom, hogy az egyes csatornák kódoltan juttatják el el a tartalmukat a szolgáltatási helyig (elvégre, mi értelme is lenne az előfizetéses szolgáltatásoknak, ha minden csatorna szabadon fogható lenne?).
  Ami nem tetszik, az inkább az, hogy a szolgáltatás helyén - tehát a lakásomon belül - ne jelentsen már problémát, hogy melyik média lejátszásra alkalmas eszközömön nézek meg, vagy játszok vissza egy műsort! 

 

 

 Ez a skydigital csoda nem biztos, hogy jó lesz Neked, mert ez alapból kódolatlan jelet (nem védett jelet) tud értelmezni.

Ki képne próbálni, de arra meg drága mulatság...

 

 Hát igen... azért az egy-két műsorért nem valószínű, hogy megkockáztatom ezt a beruházást. Inkább spórolok az STB-n lévő tárhellyel. A családot meg kioktatom, hogy óvatosan bánjanak felvett műsorok menüjében a törlés gombbal. :smileytongue:

 

 

 Angolul tanulni jó dolog egyébként, csak bíztatni tudlak :) (esetleg a sorozatodhoz nincsen felirat? és akkor talán úgy is élvezhető lehet, ha van valahol)

 

 Csak egy évadhoz találtam feliratot. Persze, hogy azt is angolul... Úgyhogy köszi a biztatást!... :smileyhappy:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

 

2014. december 1. és 31. között kódolatlanul kínáljuk a Viasat Nature és Explore csatornákat is digitális TV előfizetőinknek.

A csatornák által kínált műsorokat a következő csatornahelyeken érheted el:

Viasat Nature – 103
Viasat Explore – 102

 

Forrás

Ez remeke hír,de miért nem lehetett már az egész minicsomagot elérhetővé tenni?Ami engem zavar ebben a fórumba,hogy nem a T munkatársától tudjuk meg az ilyen információkat. :smileysad: Azért köszönöm Roli26-nak ezeket a infókat,igaz engem ezek nem érintenek mert nekem ezek a csatik mennek amúgy is hiszen a Globe meg van rendelve. A tájékoztatás lehetne a T részéről naprakészebb és aktívabb.Valaki akinek nincs Globe minicsomag megrendelve,és interaktív tv előfizetése van kapott-e üzenetett?

Bocsánat ezta iptv-hez akartam írni.:smileywink:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

még túl jövőbe mutató dolgot képzelsz el, [...]

Szó sincs róla. Nem futurisztikus dolgokra gondoltam. Mindössze arra, ami egy otthoni hálózat keretein belül megvalósítható lenne: lehessen képeket, zenéket, videókat, - vagy akár - webes tartalmat megosztani a különböző eszközök között. Konkrétan set-top box, média lejátszó, PC, mobil telefon között oda-vissza. És jelenleg - a Huawei EC2218SS korlátozott képességei és a szolgáltatói hozzáállás miatt - a set-top box-ot érzem a leggyengébb láncszemnek ebben a hálózatban. Pedig vannak lehetőségek benne...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Te, csak max egy gyáribeállítást tudsz csinálni vele.

Sziasztok!
A tegnapi napon kicserélték a boxomat a Caonmedia boxra.
Most olyan probléma akadt vele, hogy nem tudok sem felvenni sem megállítani vele adást .
Amikor beállítok egy felvételt, azt írja ki hogy "Erre a szolgáltatásra nincs előfizetése".
Hívtam a 1412-őt, ahol azt mondták hogy már aktiválva lett ez a szolgáltatás, és hogy működnie kellene a dolognak.
Felvették hibára, és valószínűleg ki kell cserélni a boxot, mert lehet azzal van a baj.
Találkozott már valaki ilyen problémával?
Van esetleg valakinek tippe hogy mit tudnék még csinalni vele?

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

A Huawei és a Kaonmedia beltériknél már nincs olyan menű, hogy "Gyári visszaállítás", nincs: 1234 kód sem.

MENÜ ---> Beállítások ---> Rendszer visszaállítása.

Ez van. Ekkor megkérdezi:

Újraindítja a rendszert?     Igen     Mégsem

Az igent választod, és ekkor újrabootol az egész. Ez felel meg a neked segítségként felkínált gyári beállításnak.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

kollégánál a pont, klasszikus gyári visszaállítás lassan már nem lesz divat. Aztán, hogy ez sima újratöltés, vagy nulláz is valami beállításokat, az jó kérdés.

 

Van pár leírás és segédlet az otthoni oldalon.

Ha az eszköz leírásában nem találsz valamit, érdemes a szolgáltatás használatijában is keresni, nézni:

Használatik, leírások

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
  • Telekom

Szia!

 

Úgy ahogy treda mondja, először kell indítani egy áthelyezési igényt, amit akár telefonon is kérhetsz és ha a műszaki feltételek nem adottak, kapsz egy levelet róla, amiben leírják a szerződés felbontásának lehetőségét, arra hivatkozva kérheted a szankciómentes megszüntetést.

 

Üdv.

 

Tamás

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Sziasztok!

Új vagyok a fórumon így remélem jó helyre megy amit írok és kapok is rá választ. Interaktív Sat TV-m van, és egy KaonMedia boxom amihez nincs felvétel opció. A Videótékából kikölcsönzött filmeket streamelve néztem idáig, viszont a Boxon van egy USB kimenet. Szerintetek le lehet tölteni oda a filmet? Csak mert ha streamelem, nem tudok a filmbe belepörgetni, és ha elmegy a net, kezdhetem a filmet előről.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
6 perce, csikibandita írta:

Kb 1 hete vettem észre, azóta így nézem az adásokat. Lehet, hogy még csak teszt üzemben van és azért nincs nagy dobra verve.

Vannak még apróbb hibák, pl: a műsorújság nem tölt be rendesen, csak akkor ha egy bizonyos csatornára váltok (viasat6) de ez lehet Tv függő is.

A csatornákkal nincs gond, sőt jön a többi ingyen fogható ukrán, francia adó is.

Üdv! Egy videónak örülnék!;)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Úgy gondoljátok, hogy kitaláltam az egészet?

Én már évek óta várom ezt, most végre működik.

Megosztom veletek az örömöm - hogy ti is és mások használják, mert gondoltam, hogy még sokan nem tudják - és azt hiszitek, hogy át akarlak verni?

Itt a video: http://ddlp7.data.hu/get/ad8f2a87a302e6f3166e4c5a96b85da391ee364e45051c8207a02dd16463e298/9726723/muhold.mkv

képek:

7483362531_www.kepfeltoltes.hu_.jpg936620682_www.kepfeltoltes.hu_.jpg232315413_www.kepfeltoltes.hu_.jpg14040425204_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Remélem kielégítő.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...