Ugrás a tartalomhoz
  • 5

Roli82

Kérdés

  • Válaszok 962
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 2
15 órája, btz írta:

Jelenleg CA modulom nincs, de két box között majd kipróbálom a kártya cserét. Ha feloldották az összerendelést, akkor elvileg menni fognak a boxok hosszabbtávon is. De ez már csak holnap lesz esedékes.

Teszteltem. NEM működik. Kicseréletem a kártyákat, áramtalanítottam is a boxokat utána, de semmi, még hibaüzenet sincs, csak fekete képernyő. Teszt csatorna bejön cserélt kártyákkal is.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
5 perce, csikibandita írta:

A csatorna listában ott van a Lifenetwork is, csak nézd meg jobban.

Tényleg azt gondoljátok, hogy Telekom fórumba jövök ***** vagy más szolgáltató adásaival?  :D

Két box között a csere nem működik, ma próbáltam én is. 3 box van itthon, de a másik boxnak a kártyájával is tudom nézni az adást.

 

Látom hogy a listába van a Lifenetwork,de a videón nem szerepel,és igen el tudom képzelni,hogy ide jössz. Én most is kétségesnek tartom,hogy  Telekom CA +kártyával lehet sat tv-t nézni.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ApaFia
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
Ekkor: 2016. május 17. at 15:44, csikibandita írta:

******** ***** *******!  :)

Life Network  csatorna + T-Home kártya a tv-be dugva

video: http://ddlp7.data.hu/get/ad8f2a87a302e6f3166e4c5a96b85da3d5406104966c9eb32f5dfab10a80aecd/9727708/ln.mkv

Várom a bocsánat kéréseket :D

(bár ahogy ezen rövid idő alatt megismertelek titeket, nektek ez sem elég)

Értem én tréfát,csak nem szeretem. ;) Hivatalosan így nem müködhetne, ez valami hiba lehet.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
eredeti poszt szerkesztése
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
17 perce, nevada írta:

Nagyon durva változások lesznek. Kinek kell ez a sok semmitérő új csatorna: Fix.tv, Fit HD, Hatoscsatorna, Bónum,  SportM, Humor+ , Chili, Fem3, Izaura, Zenebutik, Kiwi? És miért nem HD-ban érkezik a SpílerTv?

Követeljük a NatGeo HD és a NatGeo Wild HD megtartását!

Csatlakozom!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Egyidoben vagy scart vagy csak hdmi kabellel legyen osszekotve.

Taviranyiton vagy a stb-n a disp gomb nyomkodasakor tudsz valtani az analog vagy digitalis kimenet kozott. Az stb kijelzon megjelennek kiirasok az sd1, sd2, sd3 analog kimenetet engedelyezi. A 576, 720, 1080 a digitalis kimenetet.

Analog scart eseten a menu-》beallitasok (1234) -》A megjelenito beallitasai reszben tudod a tv keparanyt es a megjelenitesi modot allitani.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Attila70
A
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
10 órája, btz írta:

@Attila70

Ezt csak box nélkül lehet behozni DVB-S2 tuneres TV-vel? Mi megy rajta?

Azzal is be lehet hizni, meg persze ha boxhoz kotod akkor azzal is. ?

Musor a 2 teszt csatin lenyegeben nincs a 199-es csatit ismetlik. ?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Attila70
i -> o csere
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Üdv!

Van több box is a háztartásn vagy csak egy? Ha van több box is, akkor ellenőrizd, hogy azokon is tapasztalható e a hibajelenség.

Ellenőrizd le a kábeleket, nem e lazultak ki. A boxtól a paraboláig nincs e törés vagy szakadás a kábelen. Ellenőrizd, hogy a parabolánál a fej egységben is megfelelően van e becsavarva a kábel, nem e lazult ki. Ellenőrizd, hogy mincs e a parabolán olyan dolog, ami zarhatja a vételt.

Próbálj meg egy gyáribeállítást is csinálni a boxon.

Ha a fentiek által a probléma nem javul, akkor a 1412-n jelentsd be a hibát

Pontosan akkor milyen hibaüzenet jelenik meg, melyik csatornáknál? Gyenge jelszint, Nincs aktiválva. Melyik megy simán hibaüzet nélkül?

A box menürendszerében lekérdezhető a jelszint és a jelminőség. Ezek értéke mennyi beked?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
45 perce, Roli82 írta:

2017. Február 1-jét követő megrendelés esetén az első merevlemezes set top box bérleti díja 1.550 Ft-ról 1.100 Ft-ra csökken!

2017. Április 1.-től

Megszüntetésre kerül a SAT TV  2. és 3. merevlemezes set top box bérbevételének lehetőségét új megrendelés esetén.

Az első hír az jó,de a második,mintha nem tervezne hosszú távra sat esetén. ;)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Szia

 

Én úgy tudom, hogy a kaonban nincs gyári beállítás csak rendszer újraindítás van. Ha pin kódot kért, valószínű gyerekzár be van kapcsolva és azt kéne kikapcsolni, mivel nincs nálam ilyen box így pontosan nem tudom megmondani hol találod, de valószínű a beállításokon  belül lesz.A hangerőre meg próbáld ki azt, hogy lehalkítani a box-ot és a tv-t is teljesen, és a tv-re adj egy kis hangot, a többit a box távirányítóval. Ha scart kábellel van összekötve, akkor szokott ez a probléma jelentkezni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...