Ugrás a tartalomhoz
  • 5

Roli82

Kérdés

  • Válaszok 962
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Én bejelentettem ma reggel hibára.Most este 18-00-van és most sem jó a Duna Word HD,nincs hang,vagy nem is jön.Azt mondták hogy holnap kijönnek adnak egy jelszavas frissítést a beltérinek,akkor talán jó lessz. Na kiváncsi leszek rá.Én már frissítettem töbször is akkor sem lett jó.Majd megint seftopbokszot fognak cserélni mint legutóbb mikor az Universal nem jött be.

 

 

 

 

 

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Egyedi csomag össze állítása IPTV keresztűl nem lenne bonyonlult,de mai napig ez nem lehetséges,hogy miért nem azt a T tudná megmondani ha akarná,de saton egy kicsivel bonyolultabb a dolog. :smileywink:

A mai magyarországi TV-s piacon egy ilyet aki meglépne az egyenlő lenne az öngyilkossággal.

Eleve kellene egy alapdíjat fizetni amiért semmit nem kapnál csak a rendszer fenntartása miatt kellene fizetned. (Kanadában terveznek ilyet, de ott sem került bevezetésre, kb: 6500.-Ft az alapdíj kb: arányosan vetítve nálunk ez 3500-4000.-Ft lenne. Biztos, hogy ezt szeretnéd? Az ilyen rendszerekben nem igen lehet jól alkalmazni a kedvezményeket mert nem tervezhető a bevétel a variálhatóság miatt.)
Ha megnézed most is egy csatorna miatt kiverik a balhét sokan, hogy miért nincs a csomagban benne és erről a szolgáltató tehet. Nem lehet az, hogy pont a csatorna kér túl sokat? Ha csak önállóan lehetne rá előfizetni akkor vajon mennyit kérne? Ráadásul úgy, hogy most a kisebb csatornái is elég nagy előfizetői körhöz mennek így ebből is jó bevétele van. Ha egyesével lehetne válogatni a csatornákat akkor is ugyan azt a profitot szeretné begyűjteni. Azért valljuk be, hogy egy "...2"-es csatijának sem lenne sok előfizetője, nem hogy még mondjuk a "...+" csatijának és még sorolhatnám a többit.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@Andris 

én (és a családom egy része) pl. nem nézem soha az rtl-t, a tv2-t, sőt egyik sport csatornát sem, mégsem háborgok, hogy miért vannak benne a családi csomagban meg hogy miért  nem veszik figyelembe az előfizetői igényeket (mert optimista vagyok és bízom benne, hogy előbb-utóbb megvalósul az egyedi csomagok összeállítása - vagyis egy kicsit bilibe lóg a kezem

 

Azért ne hasonlítsuk már össze a kettőt! Te eldöntheted, hogy nézed-e azt a csatornát, ami neked nem tetszik, de én nem dönthetem el, hogy nézzem-e azt, ami nekem tetszik, mert tegnap volt, ma meg nincs. Érted a kettő közötti különbséget? Ráadásul nem egy huszadrangú csatorna került ki a HD csatornák közül, hanem a legnézettebb országos csatorna. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Azért ne hasonlítsuk már össze a kettőt! Te eldöntheted, hogy nézed-e azt a csatornát, ami neked nem tetszik, de én nem dönthetem el, hogy nézzem-e azt, ami nekem tetszik, mert tegnap volt, ma meg nincs. Érted a kettő közötti különbséget? Ráadásul nem egy huszadrangú csatorna került ki a HD csatornák közül, hanem a legnézettebb országos csatorna. 

A megfogalmazásodban azért én látok egy kis ellenmondást. Mert nézni most is tudod. A legnézettebbel is van némi ellenvetésem. Egyidejüleg tv-t nézők közül kb: 18-22 %-ot ér el főmusoridőben . Ezt ugy is mondhatnám hogy ebben azidőben TV-t nézők 78-82%-át nem érdekli.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

 

Attila70 írta:

A megfogalmazásodban azért én látok egy kis ellenmondást. Mert nézni most is tudod. A legnézettebbel is van némi ellenvetésem. Egyidejüleg tv-t nézők közül kb: 18-22 %-ot ér el főmusoridőben . Ezt ugy is mondhatnám hogy ebben azidőben TV-t nézők 78-82%-át nem érdekli.

 

Nevetséges a cinikus kötözködésed! Ha nem vetted volna észre, a HD csatornáról beszélünk és nem tudom HD-ben nézni! Örülök, és nagyon büszke is lehetsz rá, hogy ki tudod vonni a 100-ból a 22-őt, de ez nem változtat azon a tényen, hogy az RTL Klub a legnézettebb csatorna.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ez egy nyit fórum így nekem is jogomban áll leírni az itt elhangzottakról a véleményemet ugyan úgy mint neked is illetve bárkinek. Már ne haragudj, de én sem írtam ide, hogy a hozászolásaid alapján RTL megbízásából vagy itt, hogy feszültséget kelts. (Nem mintha ezt gondolnám rólad.) 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sanya!

Megtennéd, hogy leírod holnap mi lett a fejlemény?

Nálam is ugyanez a hiba: nincs Duna World HD, és a Sorozat+ is elől maradt.

Én nem jelentettem hibára, nem akarok új boxot, nekem ez nagyon megfelel.

Kiváncsian várom, milyen lesz nálad az a jelszavas frissítés, hisz ennél a box-nál sehova nem kell jelszót beírni, csak a gyerekzárnál. :D

Előre is köszi: sorstestvér, Sanya  :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ez egy nyit fórum így nekem is jogomban áll leírni az itt elhangzottakról a véleményemet ugyan úgy mint neked is illetve bárkinek. Már ne haragudj, de én sem írtam ide, hogy a hozászolásaid alapján RTL megbízásából vagy itt, hogy feszültséget kelts. (Nem mintha ezt gondolnám rólad.) 

Persze, hogy elmondhatod, nincs is ezzel semmi a problémám, csak furcsállom, hogy nem észérvekkel próbáljátok megvédeni ezt a döntést (ugyan nem tudom kinek és miért áll ez érdekében, hogy a Telekom helyett magyarázkodjon), hanem olyan okosságokkal, hogy lehet nézni SD-ben, a nézők 78%-át úgysem érdekli vagy, hogy én sem hőbörgök, hogy olyan csatornák is vannak a csomagban, amit nem nézek stb.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ha nem vetted volna észre a mi érveink is észérvek. Csak képtelen vagy elszakadni attól, hogy az általad nézett HD adás most éppen nincs. Ezt nevezik szemellenzős hozzáállásnak.  Nem fogadsz el érveket, mert fáj, hogy a HD csati eltűnt. Ha jól belegondolsz, az előfizetőknek hány százalékát is teszed ki? És hányan írtak a fórumba, hogy felháborodtak az általad jelzett döntés miatt? Nem védjük a T-t, csak tudomásul vesszük, hogy néha változnak a dolgok. Megszűnt egy ideje a Mezzo például. Biztos néznék sokan. De az nincs. Se sd se hd. Ugyanakkor van egy lehetőség mindenki előtt. Szolgáltatót lehet váltani, ha máshol jobb a kínálat.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Sziasztok!
A tegnapi napon kicserélték a boxomat a Caonmedia boxra.
Most olyan probléma akadt vele, hogy nem tudok sem felvenni sem megállítani vele adást .
Amikor beállítok egy felvételt, azt írja ki hogy "Erre a szolgáltatásra nincs előfizetése".
Hívtam a 1412-őt, ahol azt mondták hogy már aktiválva lett ez a szolgáltatás, és hogy működnie kellene a dolognak.
Felvették hibára, és valószínűleg ki kell cserélni a boxot, mert lehet azzal van a baj.
Találkozott már valaki ilyen problémával?
Van esetleg valakinek tippe hogy mit tudnék még csinalni vele?
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Voltak kint a szerelők a kódos frissítést lefuttatták de sajnos most sem jön továbra sem a Duna wordHD csatorna.Közben telefonált neki a főnöke bentröl.Azt mondta neki hogy ez országos hiba,mert a mainap nagyon sok bejelentés érkezett ezzel kapcsolatban.Rajta vannak bent a javításon.Azt mondták hogy a héten biztos jó lessz.Valami szoffer hibára gyanakodnak.Ez a hiba csak a Kaonmadia CO1000-es seftop bokszoknál ál fent.Esetleg ha valakinél megy a Duna word adása aki a fent említett beltérit használja írjon.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kedves Kisszilvia!

 

Eltelt lassan négy hét és nem látom, hogy orvosolták volna a you tube alkalmazshoz kapcsolódó problémát? Várható a javítás az elkövetkező időben?

 

 

Ha még mindig nem megy, akkor tuti dolgoznak rajta, egyszer csak készen lesz, tuti észreveszed ha ránézel néha-néha.

A lényegen amúgy mit változtat, ha valaki az mondja/írja/közli, hogy 2 hét múlva eléred a funkciót? :)

Semmit, mert a következő két hétben továbbra sem fogsz tudni Youtube-ozni (de lehet utána sem).

Amúgy miért olyan fontos ez a funkció, hogy a boxon keresztül menjen? Már az alap SMART tévék is tudják, egy csomó médialejátszó van a piacon ami szintén tudja, de ha egy notebook-ot összekötsz a tévéddel, akkor ismét ott a megoldás. Értem én, hogy sokan törekednének arra, hogy minél kevesebb hiradástechnikai berendezés menjen egyszerre és minél alacsonyabb fogyasztással, de ha nagyon kell valakinek valamilyen funkció, akkor van alternatíva, illetve lehetőség (bár én azt sem értem hogy pl. egyesek a Facebook alkalmazást is tévén használják, én sok értelmét ennek sem látom, de biztos van akinek bejön)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

 

Igazad van, lehetnek ilyen esetek, amikor jó lenne, ha lenne.

De ha lenne, akkor egyéb funkció hiányozna :)

 

Na igen, de nekem igazából ott annyira nem hiányzik, elvagyok nélküle.

OffTopic, de pedig rebesgették, hogy IPTV-nél még az usb port is használható lesz médiatartalom lejátszására, aztán évek óta semmi.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ha nem vetted volna észre a mi érveink is észérvek. Csak képtelen vagy elszakadni attól, hogy az általad nézett HD adás most éppen nincs. Ezt nevezik szemellenzős hozzáállásnak.  Nem fogadsz el érveket, mert fáj, hogy a HD csati eltűnt. Ha jól belegondolsz, az előfizetőknek hány százalékát is teszed ki? És hányan írtak a fórumba, hogy felháborodtak az általad jelzett döntés miatt? Nem védjük a T-t, csak tudomásul vesszük, hogy néha változnak a dolgok. Megszűnt egy ideje a Mezzo például. Biztos néznék sokan. De az nincs. Se sd se hd. Ugyanakkor van egy lehetőség mindenki előtt. Szolgáltatót lehet váltani, ha máshol jobb a kínálat.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szerintem hülyeség valakit úgy támadni, hogy te hány százalékát teszed ki az előfizetőknek. Sőt nem lehet egy fórum  bejegyzései alapján sem megítélni azt, hogy hány embert érint negatívan az, hogy nincsen RTL Klub HD.

Ha valaki úgy gondolja, hogy kevés előfizető bosszankodik ezen, akkor az lehet meglepődne egy közvélemény kutatás során. - Amúgy a szolgáltató is mindig küldi az SMS-t, hogy mennyire voltál elégedett a szolgáltatással. (1,2,3,4 vagy 5 ös) :) -

Akkor miért nem kérdezi meg az előfizetőket, SMS-ben vagy e-mail ben, hogy  igényt tartana e az említett csatorna HD adására?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

@anonymus 

Igazad van, lehetnek ilyen esetek, amikor jó lenne, ha lenne.

De ha lenne, akkor egyéb funkció hiányozna :)

 

Na igen, de nekem igazából ott annyira nem hiányzik, elvagyok nélküle.

OffTopic, de pedig rebesgették, hogy IPTV-nél még az usb port is használható lesz médiatartalom lejátszására, aztán évek óta semmi.

 

Persze persze rögtön ebből induljunk ki, usb port sztem tuti nem lesz youtube is egyre esélytelenebb. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

 

Most szeretnék előfizetni a műholdas televizióra,mert jelenleg a telekomnál van a legtöbb HD csatorna a legkedvezőbb áron. Az lenne a kérdésem,hogy mennyire befojásolja az időjárás a kép minőségét? Valamint a HD csatornáknál itt előfurdul e az,hogy kockázza a képet,vagy nincs semmi probléma? Előre is köszönöm a válaszokat!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Köszönöm a választ! Jelenleg in... iptv előfizetésem van ami családi csomagnál 76 csatornát jelent + 21 HD csatornára fizetek külön összesen 8683ft a kettő előfizetése. A telekomhoz képest szinte a duplája. Sajnos a körzetben nincs telekom,így nem tudom a telekom ip-tvt előfizetni. Régebben U.. direct előfizetésem volt,ott nem igazán vettem észre időjárás okozta befolyásokat, max mikor nagyon nagy vihar volt. Esőnél havazásnál nem volt gond.  Egy ismerősöm szerint a telekom satnál vihar esetén teljesen elmegy a  kép,és nézhetetlen lesz az adás. Igazából az érdekelne,hogy ez mennyire igaz. Esőzésnél havazásnál is elmegy a kép,vagy inkább itt is csak a nagyobb viharok befolyásolják a vételi lehetőséget.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...