Ugrás a tartalomhoz
  • 5

Roli82

Kérdés

  • Válaszok 962
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 2

Köszönöm a visszajelzésedet. Este már nem tudtam reagálni, mert karbantartották a fórumot. Az elmúlt két hétben próbálkoztam magyar nyelvű feliratot varázsolni a Sundance csatornára, ám egyetlen esetben sem sikerült. Arra gondoltam, hogy angol nyelvű lett esetleg a csatorna, mint az Euronews, csak én nem értesültem róla. Ám a tegnapi esti próbánál spanyol nyelvű film ment, s ezen sem volt felirat, sem magyar, sem angol. Megnéztem a másik boxunkat is, az sem tett feliratot a Sundance csatornára.  Az ADB-5800 típusú boxok újraindítása sem segített, a gyári beállítás visszaállításával még kivárok. Annyira nem fontos az említett feliratozás, hogy emiatt esetleg elveszítsek egy, a gyári beállításokra később rákerült szoftver frissítést. Mindenesetre sűrűbben odakapcsolok majd erre a csatornára kíváncsiságból, mert valóban lehet, hogy műsorfüggő a dolog, és most a nyári szezonban kevesebb feliratozott filmet adnak.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

2019.01.08.-tól

Műholdas Sat TV televízión nyújtott Családi+HD, Szuper Családi HD, Szuper Családi HD 201809,a Discovery HD Showcase csatorna helyett a Discovery HD csatorna kerül elosztásra, a Szuper Családi HD, Szuper Családi HD 201809 és a Nagyvilág (lezárt) kiegészítő csomagban a DTX csatorna helyett az ATV Spirit csatorna, a Discovery Science csatorna helyett az MTV Rocks csatorna kerül elosztásra, valamint a Szuper Családi HD, Szuper Családi HD 201809 és a Filmvilág (lezárt) kiegészítő csomagban a Shorts TV csatorna helyett az EPIC Drama csatorna kerül elosztásra.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
3 perce, btz írta:

Igen azt írják, hogy fiataloknak de ez a Spirit név túl sok jót nem sugall. Nem tudom hogy ha a főcsatornából hírtvt akarnak akkor hova teszik a Vidám Vasárnapot és a "Küldöm a pénzenergiát" szerű műsoraikat ?

Akkor fogalmazzunk, úgy nem non-stop vallási műsor menne rajta :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Köszönöm szépen :)

Lenne még egy kérdésem a SAT-al kapcsolatban. Nagy valószínűséggel nincs rálátásom a műholdra, mert a szomszéd fája kitakarja (amit tavasszal ki fogok vágni). A Telekom mennyire szeret tetőre antennákat szerelni? (lemeztetőről van szó)

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: lgal
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Az RTL Klub HD, RTL 2 HD, Film+ HD és Cool HD csatornák képe időnként kockásodik minden hálózati platformon.
Hiba a műsorszolgáltatónál van. Legutolsó tájékoztatás szerint ma délelőtt lesz javítva.

Szerk 14:03

Közbenső tájékoztatás:

Hiba a bix társszolgáltató RTL feladó oldali hálózatában.

Szerk 19:39

Hiba oka: a HMX (BIX) társszolgáltató hálózatában multiplexer hiba.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
február 21. kiegészítés
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Lehet csak műbalhé az egész és simán marad a kínálatban (mármint valamelyik fő csomagban).

Állítólag tárgyalgatnak még, ki tudja pontosan mi lesz.

Bár nem tudom, hogy csak simán önálló csatornaként kinek érné meg előfizetni rá, igaz, a BK csodasorozat HD minőségben minden pénzt megér :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...