Ugrás a tartalomhoz
  • 5

Roli82

Kérdés

  • Válaszok 962
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0
  • Telekom

Kedves abaladar65! A YouTube alkalmazás egy Google által végrehajtott módosítás miatt nem működik december óta.

Szakértő munkatársaink dolgoznak a probléma megoldásán, azonban a javítás várható időpontját sajnos még nem tudjuk megmondani. Türelmedet és megértésedet köszönjük!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Van méltányosság amikor ingyen fel bontják szerződést és el mehettek, bizonyos esetekben meg kell próbálni nem lehet meg mondani hogy fog dönteni a Telekom volt már rá példa pozitív elbírálásra.

Kötbér van  általad igénybe vett kedvezmények árát kell vissza fizetni ami ugye bár minden hónappal nő.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Itt vannak az ÁSZF-ek (Álltalános Szerződése Feltételek): http://www.telekom.hu/rolunk/szolgaltatasok/aszf, az Intenet ÁSZF itt van: http://www.telekom.hu/rolunk/szolgaltatasok/aszf/internet , a TV ÁSZF itt van: http://www.telekom.hu/rolunk/szolgaltatasok/aszf/tv , a Telefon ÁSZF itt van: http://www.telekom.hu/rolunk/szolgaltatasok/aszf/vezetekestelefon . Letöltöd ezeket: Intenet ÁSZF http://www.telekom.hu/static/sw/download/Egyeni_Internet_aszf_20150101.pdf (46.oldal 9.3.2.-es pont Áthelyzés, oldal közeke felé a,b,c,d, pontok és alatta a b,c, pontoknál írják), TV ÁSZF http://www.telekom.hu/static/sw/download/Tv_aszf_torzsresz_20150201.pdf (a 48. oldal aljától 9.3.2.-es ponz Áthelyezés, 49 oldal közepén a,b,c,d, pontok és alatta a b,c, pontokaban írják), Telefon ÁSZF http://www.telekom.hu/static/sw/download/Egyeni_vezetekestelefon_aszf_torzsresz_20150201.pdf (58. oldal elejétől 9.3.2.-es pont majd az oldal közepétől a,b,c,d, pontok és alatt a b,c, pontoknál írják). Töltsd le ezeket és nézd meg, mindegyikben írják. Azért egy kicsit furcsa lenne, ha valaki 2 éves hűséget vállana valamire és kb 1 hónap után elköltözik mert pld lakást cserél és utánna még 23 hónapig fizetne a szolgáltatónak. Pontosan azért írják ezeket mert előfordulhatnak ilyen esetek. Remélem segítettem. Üdv.
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Áthelyezés nem megy. Ezért csak a megszüntetés.  Nem találtam ameg az ÁSZF -ben ezeket a pontokat. 

Köszönöm a segítséged.

 

az áthelyezés technikailag nem megy? (csak azért kérdem, mert itt ebben a posztban ezt írtad, hogy áthelyezés nem ok, lentebb meg hogy nem viheted magaddal az új helyre, az mást is jelenthet)

ergo az újh címeden sem sat sem a mostani netes megoldás nem elérhető és nem kivitelezhető? (b tervként még szoktak olyat ajánlani tudtommal, hogy ha van valami szolgáltatásra lehetőség az új címen a cégtől, akkor kiajánlják azt)

ászf szerint valóban van megoldás, de ahhoz kell egy hivatalosan benyújtott áthelyezési kérelem, majd ugyebár ha megvan mindenféle értesítés, hogy bizony nem megy, kell mögé egy nyilatkozat, hogy valóban le akarod mondani

akkor cinkes a dolog, ha a mostani szolgáltatások áthelyezhetőek, csak éppen te nem akarod őket tovább vinni, na akkor már megint más a helyzet

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Bocsánat, hogy még mindig az MTVLiveHD EPG-jén lovagolok, de ma délelőtt érdekes felfedezést tettem:

Ugyanis a szomszédnál nincs Interaktív funkció (csak sima SatTV), és nála a valós műsort mutatja az MTVLiveHD EPG-je.

Na mondom, ezt otthon kipróbálom, és láss csodát: ha kihúzom a beltériből az Internet kábelt, egyből a helyes műsorújság van, ha visszadugom, pedig valami teljesen mást ír ki.

Ez szerintem már vicces, de mindenképpen előrelépés, csak lassan lépdelünk :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hellósztok !

Igen rég jártam erre.Van pár ismerős a régi időkből. Pl treda ,ApaFia,Attila70.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hellósztok !

Igen rég jártam erre.Van pár ismerős a régi időkből. Pl treda ,ApaFia,Attila70.

Szia!Én is régen láttalak...ohh azok a régi szép idők, sajnos elmultak és látom a trollunk ide is beférközött, és nem bír magával...valótlan dolgokat állít és megpróbálja szétverni ezt a közösséget is...pedig azt hittem itt azért jobban figyelnek a moderátorok és egyszer és mindenkorra leszámolnak ezzel a taggal...N.A. idejében ezt a tagot az első hozzászólása után azonnal kitették volna, és nem tudna itt hetekig rombolni...dehát az az idő már elmult...pedig volt annak idején fórummentés, csatorna behelyezés előfizetői kérésre, és a felvevős beltérik megjelenése is az akkori fórumnak volt köszönhető, és még számtalan gond probléma megoldása, kérések teljesítése...aztán N.A. kirugásával ezek megszüntek.Jöttek a trollok és szép lassan felmorzsolták a közösséget...és itt is van belöllük egy, de sajnos hathatósan nem lépnek fel ellene így félek hogy ez a jó kezdeményezés is halálra lesz itélve.

 Más:

 Sajnos a kaon beltérikről nincs tapasztalatom, szerintem sokkal jobb lesz mint a gyűlölt sagem.Úgy tudom lehet rajta saját csatornalistát készíteni, de pontos leírást nem tudok adni róla.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

sagemre tényleg sok panasz van és volt, se telefon-gyártás, se autóipar szintjén nem jött be nekik az élet, nem hinném, hogy egyéb elektronikai szegmensben jobbak lennének ténylegesen, de hát van akinek ezek a kütyük is bejöttek

 

a másik téma: én nem ismertem ezt az N.A. figurát, de azért azt nem hinném, hogy szimplán egy fórum-közösség hatására fejleszt egy multi, vagy bővíti a kínálatát és hasonlók, ez akkor és most is kőkemény biznicről szólt, szól... belegondolva és külföldi tapasztalatokat is nézve, végül minden eljut ide kicsiny hazánkba (hol gyorsabban, hogy lassabban, lásd hd tévé tartalom, bár le vagyunk abban is maradva, mint a borravaló), arról nem is beszélve, hogy a videomagnók után jöttek a merevlemezes dvd lejátszók és felvevők, utána nem volt nagy kunsz átemelni a televíziózás világába a rögzítés lehetőségét... Ha meg kirúgták és nem önszántából távozott, akkor vagy tényleg vmi súlyosat vétett és nem véletlen a távozása ( munkáját nem végezte jól, sokat hibázott, vagy tojt az egészre, belső vagy nem publikus infók kiszivárogtatásam vagy hasonlók, de pontosat az érintett tudna csak mondani ugyebár), mert ha vki össze tud fogni egy közösséget és tudja azt terelni, azt nem szokták csak úgy kipenderíteni (kivéve, ha egyéb érdekek, hatalmi harcok és hasonlók állhatnak a háttérben, ami viszont már nem a munkáról szól)  

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A kábel tévénket átcseréltettük Sat tévére. Internet is tőlük van. 2015. januárjában. És váratlanul 6 év után eladtuk végre a házunkat és ahová költözünk oda nem vihetjük. Két éves hűségidővel van. Mennyit kell fizetnünk ha visszaadjuk? Kötbér is van? Méltányosság nincs? Mert betegség miatt kell költöznünk! Köszönöm ha valaki tud segíteni.  

Szia!

Írtad hogy kábelről váltottál műholdasra.Ez esetben a műholdas TV bármikor bárhova áthelyezhető.Persze vannak kivételek amikor ez sem megvalósítható:

- Technikai akadály, amikor például az antenna nem irányítható a megfelelő pozicíóba(fa, épület stb. takarja a rálátást.Nincs olyan pontja az épületnek ahova az antenna felhelyezhető úgy hogy rálátása legyen az antennának a műholdra.

- Műemlé épület és az engedély nem beszerezhető.

-Társasház és a lakók beleegyezésének hiány miatt nem kivitelezhető

Ezek az álltalános és legtöbbször előforduló Technikai problémák amik miatt nem teljesíthető például az áthelyezés sem.Persze még van sok más eset amely ezt szintén lehetetlenné teszi, de ezeket az eseteket is a telekom szakemberei megvizsgálják.Ha a létesítés az adott vételi ponton nem lehetséges természetesen kötbér fizetése nélkül az előfizetésed megszüntethető.

Ha viszont létesíthető a vételi pont akkor nem állhatsz el a előfizetői szerződéstől, és az áthelyezés dijja is téged terhel.Szerintem.De nézd át a műholdas TV re vonatkozó áthelyezési szabályokat, és érdeklődj az ügyfélszolgálaton hogy mik is a teendők a te esetedben.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv mindenkinek!

 

Új SAT TV előfizető vagyok (net+telefon régóta a T-nél van) , eddig mindigtv volt, TV-be dugott conax modullal+dekóder kártyával.

 

Telekomnál ugye csak beltéri egységgel használható a szolgáltatás, kaptam is egy Huawei EC2208S csodát, ami végülis műkődik, de bosszantóan lassan reagál a távirányítóra. Van úgy, hogy 3-5mp is eltelik mire végrehajtja amit szeretnék, persze addigra már megnyomom még párszor a gombot (hátha nem érzékelte) de aztán behozza a lemaradást és pl. vált 4-5 csatornát.

 

Utánanéztem fórumon és más is találkozott ezzel a jelenséggel. 

Lehet ezzel valamit kezdeni? Úgy olvastam, hogy a Kaon boxok jobbak ilyen szempontból. 

Viszont nem tudom ez hibának számít-e a telekomnál... Attól tartok emiatt nem fogják cserélni.

Csak hát egyre jobban idegesít ez a lomhaság.

 

Amúgy tetszik a szolgáltatás, az interaktivitás, jó volna egy normális beltéri egység is, mert ez.... Hadd ne mondjam.

 

Van valami mód a cserére?

 

A választ előre is köszönöm.

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv mindenkinek!

 

Új SAT TV előfizető vagyok (net+telefon régóta a T-nél van) , eddig mindigtv volt, TV-be dugott conax modullal+dekóder kártyával.

 

Telekomnál ugye csak beltéri egységgel használható a szolgáltatás, kaptam is egy Huawei EC2208S csodát, ami végülis műkődik, de bosszantóan lassan reagál a távirányítóra. Van úgy, hogy 3-5mp is eltelik mire végrehajtja amit szeretnék, persze addigra már megnyomom még párszor a gombot (hátha nem érzékelte) de aztán behozza a lemaradást és pl. vált 4-5 csatornát.

 

Utánanéztem fórumon és más is találkozott ezzel a jelenséggel. 

Lehet ezzel valamit kezdeni? Úgy olvastam, hogy a Kaon boxok jobbak ilyen szempontból. 

Viszont nem tudom ez hibának számít-e a telekomnál... Attól tartok emiatt nem fogják cserélni.

Csak hát egyre jobban idegesít ez a lomhaság.

 

Amúgy tetszik a szolgáltatás, az interaktivitás, jó volna egy normális beltéri egység is, mert ez.... Hadd ne mondjam.

 

Van valami mód a cserére?

 

A választ előre is köszönöm.

 

 

Igen, van mód a cserére.hibabejelentést kell tenni a 1412.Ha kiviszik az uj beltéri egységet akkor addig nem szabad elengedni a szerelőt míg minden funkcióját meg nem nézted hogy működik e.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...