Ugrás a tartalomhoz
  • 5

Roli82

Kérdés

  • Válaszok 962
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Most voltam a T-Pontban, egy Kaon box volt kirakva, hát mit mondjak, ég és föld a különbség. Azon a boxon a leghosszabb várakozási idő volt annyi mint ezen a huawei-n a legrövidebb... 

 

Teszek egy próbát a 1412-vel, hátha. Remélem sikerül megoldani.

 

Csak tényleg az a baj, hogy a lassúságtól eltekintve a huawei is hibátlanul megy, kérdés a telekom milyennek ítéli meg.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Meg tudom erősíteni, lassan a 2. hónapja hazsnálok Kaon-t a huawei után, igazi megváltás, pár apróság ami még hiba rajta. Néha zavarba lehet hozni, ilyenkor magába zuhan vagy újraindul.

 

Spontán elfelejti hogy éppen kedvenc listát lapozok, megszokható.

Hiányzik az az update ami a huawein fent volt, tehát hálózatból lejátszás, pendriveról lejátszás. Talán bekerül ez is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

bejelentettem hogy lassu, nem reagál, kijött a szerelő mutattam neki, tényleg lassu, cserélte. Hozzátéve hogy másik ugyanilyet nem rak fel akkor, elment hozott ilyet.

(itt jegyzem meg, hogy vidéki kisváros, teljesen normális szerelő van, korrekt emberke, talán ő még, korából ítélve is a régebbiek közül való)

Tapasztalatom szerint, ha normálisan állok egy szerelőhöz, ő is normális.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nálam annyiszor cseréltek boxot, hogy az valami hihetetlen, de ez most már bosszantó, hogy 2 hónapja nem tudom megoldani. Itt azt a választ kaptam, hogy nem kell felvétel opció ahhoz, ha le akarom kérni a tartalmat a videótékából. nagy nehezen meg tudták azt is mondani a T-s dolgozók, hogy a filmekben való oda-vissza tekerés csak abban az esetben működik ha adathordozóra letöltöm a filmet, mert anélkül csak keveset bufferel az anyagból és úgy nem működik a beletekerés....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ma lejelentettem hibára a 1412-őn. 

 

Ha telefonál a szerelő az időpont miatt mondhatom neki, hogy hozzon egy kaonmedia boxot a huawei helyett?

 

(és mi van ha nincs neki olyan?)

Visz Hauweit...ha nem jó vagy a helyszínen kicserélteted, ha sikerül beüzemeléskor hibát produkálni, vagy amikor a hiba jelentkezik ismét lejelented...és így tovább addig amíg számodra is megfelelő nem lesz.Ha sehogy sem vergődtök zöldágra, kérsz sima satot és ezt minden következmény nélkül visszamondthatod, persze az elháríthatatlan hibára hivatkozva.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Eddig minden rendben az új beltérivel. Nem tapasztaltam azokat a dolgokat amiket a huawei-el.

Mikor megérkezett a szerelő kérdeztem tőle van-e kaon boxa, azt mondta igen. Amúgy meg sem nézte a hibát, azt mondta sajnos a huawei boxok ilyenek, neki is az volt először és cserélte hamarosan. 

 

Ráadásul egy teljesen újat kaptam (az eddigi boxok mind ütött-kopottak voltak), előttem csomagolta ki és szedte le a fóliát róla.

 

Szóval a lényeg, hogy eddig minden rendben.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Helló  Kaonos boxot használók 

 

Nem írtátok, hogy milyen boxotok van ,nekem felvevős kellene.

Engem nagyon érdekelne , hogy a boxon amit kaptatok, belehet-e állítani egyéni listát. Nevezetesen , hogy Pl.  az egyes gomb megnyomása után Pl. az AXN HD jöjjönbe.Tetszőleges sorendet . A  HD csatornák nézéséhez ne kelljen akkár három gombot megnyomni, Azokat előre sorolni. Nekem eddig Sagemem volt azon belehetett ezt állitani. Most egy Huawei van , hát az nagyon nem jó egy szerkezet. Szertném lecseréltetni egy Kaonra. Ezért érdekel .Ez a mostani rosszabb mint a Sagem.

 Üdvözlettel.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Na vártam 2 hónapot, mégsem kaptam meg a megígért Kaon beltérit.

Megint leadtam hibának és az időpont egyeztetéskor meglehetősen határozottan kértem a Kaon-ra váltást. Ez a határozottság meghozt a gyümölcsét: ha nagyon muszáj, akkor mégiscsak be lehet ezt szerezni.

Remélem ez jó lesz és nem csak akkor veszi majd fel a beállított műsort, ha éppen olyan kedve van.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...