Ugrás a tartalomhoz
  • 5

Roli82

Kérdés

  • Válaszok 962
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 1
2020. április 1-jétől lezárásra kerül a műholdas (SAT) TV szolgáltatás értékesítése azokon a területeken, ahol egyidejűleg elérhető az IPTV szolgáltatás is. A meglévő előfizetők a szolgáltatást változatlan igénybevételi feltételek mellett használhatják, továbbá jogosultak – a meglévő szolgáltatásukra - új, határozott időtartamú (1 vagy 2 év) szerződés megkötésére (hűséghosszabbítás, csomagváltás).
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Én azt nem értem hogy minek tartanak sok csatornából sd és HD felbontásu is.Elég lenne csak a HD, ezzel helyet lehet felszabadítani.A hD csatornák is nézhetők nem hD felbontásu tv-n is.tehát tul sok értelmét nem látom hogy ott van a sok sd.Ilyen például a spektrum, az Animal Planet stb. stb.

 

Ja és ha már ide találtam, egy problémára szeretnék megoldást keresni.A gyerekzár funkció kódolva lett egy ADB 5800s típusu dekóderen. A kód el lett felejtve(tehát már nem az 1234, hanem meg lett változtatva).Kérdésem:

Hogy lehet visszaállítani.Nekem van egy olyan érzésem hogy ezt a "pin kódot" nem a készülék tárolja hanem a smart kártya ezért csak kártyacserével lesz megoldható.Lehet nem jól gondolom?

Amiket megpróbáltunk eddig:

Kártya ki be.áramtalanítás.

Mást sajnos nem tudunk vele kezdeni mivel a "gyári beállításokhoz" való (alapesetben 1234) kód sem működik.

Ötlet?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

 

A PIN témádra nem tudok mit mondani, nem használtam még ilyen box-ot, de a gyári beállítások néha meg sokzták oldani az ilyen anomáliákat, de ott meg tuti 1234 az alapkód? Esetleg 0000 vagy 1111 kombinációval nem próbáltad?

 

Mindegyik stb-nek az alap pinje 1234. A pin gyári beállításokkal nem állítható vissza. A gyermekek védelmébe van kitalálva, ilyen egyszerű alapbeállítási lehetőséggel nem lenne értelme. Aki elfelejti annak csak a szolgáltató tud segíteni. Emiatt kell hiba bejelentést tennie.

Szerintem nem az stb tárolja a pin kódot, hanem a kártya. Beletettem egy másik kártyát, és azon ment az 1234 mert nem volt elállítva.Ha az stb tárolná a pint, egy sima alapbeállítással visszaállítható lenne abban az esetben ha tudja a pint mert az alapbeállításokhoz is kell pin kód.Kivéve ha szervízmenüből, egy szervízkód segítségével reseteled.Ebben az esetben a szervízmenübe belépsz a szervízkód segítségével majd választod a reset menüpontot és szépen végigfut a folyamat.Ám ez a pin kódot nem állítja vissza mivel a pin kódot a kártyán tárolja szerintem...és a gyerekzár se resetelődik.

Tehát énszerintem a megoldás a kártyacsere lesz.

 

Még ezt a szervízkódos történetet megpróbálom, de szerintem reménytelen, és kártyacsere lesz.

 

dragontwin19 álltal írt pinkód lehetőségeket végigpróbáltam de nincs semmi értelme(tehát sem a 0000, sem az 1111 sem az 1234, nem jó.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

SAT + HD (nem interaktív) tv előfizető vagyok Huawei, felvevős beltéri egységgel.A problémám az, hogy a beltéri a felvétel időzítéseket, nem mindig hajtja végre!  Magyarul nem indítja el a beprogramozott felvételt!.Emiatt a beltérit már háromszor cserélték, de a probléma azóta sem oldódott meg. Ha valakinek van megoldása  erre a hibára, előre is köszönöm...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
A nemrég megjelent ÁSZF ben nem emlitik hova kerül a Travel és a Cartoon Network csatorna és a megszünt mini csomagokról sincs benne emlités . Ha 1 hét múllva új ÁSZF et adnak ki , amiben benne lessznek az új minicsomagok akkor minek kelett kiadni ezt . Ha nem lessz új ÁSZF akkor várhatunk Janúár 6ig hogy lesze mini csomag vagy minden bukik a bövitett HD kinálat miatt .
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

SAT TV előfizetésem van, amihez Huawei EC2218SS készüléket kaptam.  A készülék belső HDD-re szépen felveszi és le is játsza a felvett műsort. Viszont hiába látom a számítógépemen hálózaton keresztül a felvett műsort (.tts fájl), a Windows Media Player nem hajlandó lejátszani.

Milyen lejátszó programmal tudnám megnézni ezeket a fájlokat?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

SAT TV előfizetésem van, amihez Huawei EC2218SS készüléket kaptam.  A készülék belső HDD-re szépen felveszi és le is játsza a felvett műsort. Viszont hiába látom a számítógépemen hálózaton keresztül a felvett műsort (.tts fájl), a Windows Media Player nem hajlandó lejátszani.

Milyen lejátszó programmal tudnám megnézni ezeket a fájlokat?

Semmilyennel, titkosítva van a felvétel az stb-n.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Attila70 írta:

Két koax van az STB-be kötve? Ha igen akkor a két felső csatlakozóra?

Két koax van, de az egyik a felső a másik az alsó ('in' és 'out') csatlakozóra van kötve. Gondolom a második csati a lányom szobájába lévő STB-be megy. Ha jól sejtem, akkor egy harmadik koaxot is be kellene húzni, ha felvétel közben csatornát akarok váltani.  Mi a teendő ebben az esetben? Csak jelzem a problémát az ügyfélszolgálatnak?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tisztelt T-Home!

 

A napokban fogják létesíteni nálam az Interaktív SAT TV szolgáltatást. Néhány kérdésem lenne, de előtte leírom a jelenlegi műszaki állapotot:

-Nálam korrekt módon ki van építve a vezetékes hálózat. A nyáron az összes szobába le lett húzva a számítógépeknek is, és a TV készülékekhez is Cat5e minőségű kábel. Van egy központi hely, ahová ezek a kábelek csatlakoznak. Mivel több kábel is van, ezért a számítógépek közvetlenül a routerbe, a TV készülékekhez menő kábelek pedig egy switch-en keresztül kapnak internetet. A router egy D-Link 360R FEKETE.

 

Kérdésem pedig az, hogy mivel én sosem voltam megelégedve az Önök által szolgáltatott modemekkel (állandó internet szakadás, WiFi használhatatlansága) ezt az interaktív Sat TV beüzemelése után sem szívesen tenném meg, tehát ha meghagynám a jelenlegi felállást a saját eszközeimmel, akkor is tudom használni a szolgáltatást? Vagy ehhez mindenképp az Önök modemmel és routerrel egybekötött eszközét kell használjam? (Ennek nagyon nem örülnék)

Válaszukat előre is köszönöm!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Két koax van, de az egyik a felső a másik az alsó ('in' és 'out') csatlakozóra van kötve. Gondolom a második csati a lányom szobájába lévő STB-be megy. Ha jól sejtem, akkor egy harmadik koaxot is be kellene húzni, ha felvétel közben csatornát akarok váltani.  Mi a teendő ebben az esetben? Csak jelzem a problémát az ügyfélszolgálatnak?

Biztos, hogy az a másik a másik stb-hez megy? Az is lehet, hogy csak egyszerűen rossz helyre van kötve. Erről úgy tudsz meggyőződni, hogy az alsó kábelt letekered, ha a másik stb-n továbbra is mennek a csatornák akkor ezt a kábelt kösd a másik felső pontra és így ellenőriz a felvevős stb-t.
Amit még megnézhetsz, hogy ha 2 stb-d van amiből az egyik felvevős, akkor az fejegységtől (antenna) 3 koax-nak kell csatlakoztatva lennie.
Hibabejelentő: 1412
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Igaz nem engem kérdezel, de ha VoIP telod nem lesz akkor (alapesetben) minden marad, úgy ahogy neked van a hálózatod. Ha VoIP telod is lesz akkor is maradhat minden így, igaz kapsz egy HGW-t, de azt beállítod modemnek és ugyan így megy a hálózatod tovább (kiesek a 360r). (a Dlink-360r, az egy modem) 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...