Ugrás a tartalomhoz
  • 5

Roli82

Kérdés

  • Válaszok 962
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

Szia, nekem is megvan, ha az előfizetésem már nincs is, 100-asra emlékeztem, de ránézésre lehet, hogy neked van igazad, és 80-as. :) Épp most mérlegelem a nagy valószínűséggel megszűnő  *** digitális DVR kábeltévé megszűnése után  a *** *****tet mint választási lehetőséget a meglevő SAT TV-s antennával, ezért is kérdeztem az átmérőt. A másik versenyző a Telekom IPTV.. :) Oppsz, rossz topikba ment. :)

Hello, emlékeim szerint 80, de ha pontosan kell, este lemérem :robothappy:

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Lassan már egy hete nem képesek a saját hibájukat helyrehozni? Azt történt hogy vissza adtunk egy beltérit mire már nem volt szükségünk,ugyanis 3 beltéri volt egy szerződésen.

Erre önök kikapcsolták azt a beltérit amelyik maradt.Kedd 2015.07.07. este 17 órakor.
Meg is reklamáltuk Szerda reggel 8 kor,megígérték 72 óra alatt vissza állítják és még a mai napig nem tették meg,pedig 75 óra után újból reklamáltunk.
Én az önök helyében szégyellném magam,nem kicsit nagyon.
Azonnal vissza állítanám és elnézést kérnék nem egyszer,sokszor.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Valamelyik topikba volt szó róla, hogy pl: egy fa akadályozza-e a vételt. Házilag a legegyszerűbben a következőek szerint lehet meghatározni. Ha a képlet teljesül akkor van rálátás. Bocs a rajzért nem a legszebb. :) Értelem szerűen ha y minél nagyobb annál kevésbé van zavaró tárgy a rálátásban.

Lát.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Valamelyik topikba volt szó róla, hogy pl: egy fa akadályozza-e a vételt. Házilag a legegyszerűbben a következőek szerint lehet meghatározni. Ha a képlet teljesül akkor van rálátás. Bocs a rajzért nem a legszebb. :) Értelem szerűen ha y minél nagyobb annál kevésbé van zavaró tárgy a rálátásban.

Lát.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...