Kérdés

Sat TV és Interaktív Sat TV

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

961 válasz erre a kérdésre

Epic Dráma nézhető aki szereti sorozatokat! Short tv kárára jöhet! Film soha nem volt rajta! Régi stílusú sorozatok mennek rajta csak!

De Discoverx Showcase, Sciense, nagy ér vágás! Azon még reklám se volt! a showcase-n!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoloka1984

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az meg minek inkább maradjon a Discovery Sience többet ér mint a hit térítö ott a heti tv az is minek! Ebből nagy balhé lesz ha így marad!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Az Epic Drama-t sokan kérték, az ATV spirit pedig az ATV gyurcsókos küldöm az energiát és Hétfőn is Vidám Vasárnapot sugárzó csatornája lesz ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Elég baj hogy ezek ki kerülnek! Epic dráma egy kalap sz...

Discovery Science  elég jó nem tudom miért kerül ki! ATV spirit mi a bú bánat???

Discovery HD Showcase  azon legalább nem volt reklám! Miért kell ezeket ki venni ilyen semmit nem érőként!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2019.01.08.-tól

Műholdas Sat TV televízión nyújtott Családi+HD, Szuper Családi HD, Szuper Családi HD 201809,a Discovery HD Showcase csatorna helyett a Discovery HD csatorna kerül elosztásra, a Szuper Családi HD, Szuper Családi HD 201809 és a Nagyvilág (lezárt) kiegészítő csomagban a DTX csatorna helyett az ATV Spirit csatorna, a Discovery Science csatorna helyett az MTV Rocks csatorna kerül elosztásra, valamint a Szuper Családi HD, Szuper Családi HD 201809 és a Filmvilág (lezárt) kiegészítő csomagban a Shorts TV csatorna helyett az EPIC Drama csatorna kerül elosztásra.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2018. október 13-án 6:00 órától és október 15-én 6:00 óráig HBO3 csatornanyitás lesz az Alap TV, Családi, Családi+HD, Szuper Családi HD, csomaggal rendelkező előfizetőknek a jelzett időszakban, Sat TV technológián.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Május 8.-tól az alábbi HD csatornákkal bővül a kínálat.

AMC HD, Eurosport2 HD, NatGeo Wild HD, Paramount Channel HD és Viasat3 HD.

Forrás

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Spec1-2 viszont bukta vagy az is marad?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@acel

Én párszor már hosszabbítottam. Próbáltak győzködni az IPTV - ről, de mondtam, hogy felejtős. Amíg itt réz lesz, addig marad a SAT. Az árak kicsit növekedtek pár száz forintal, mivel az akkor épp induló Super Családi HD csomagra is váltottam, nem csak sima hosszabbítás volt. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok

SatTv-t lehet hűséggel hosszabbítani?  A jelenlegi árak maradnának vagy változhatnak?

Esetleg speciális ár van hozzá több szolgáltató által elérhető területen? Drágulás esetén menni kell....

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 órája, zoloka1984 írta:

mikor frissül a kínálat éjjel majd?

• 2018. január 9-én 00:00 és 08:00 között: Országos érintettséggel

A munkák következtében rövidebb idejű szolgáltatás kiesés várható az IPTV, TVGO, DVB-S , DVB-C szolgáltatásoknál.

• 2018. január 10-én 00:00 és 08:00 között: Országos érintettséggel

A munkák következtében rövidebb idejű szolgáltatás kiesés várható a DVB-S szolgáltatásban.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

az nagyon jó! végülis nem egy nagy változás lesz ugy hogy mind1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@zoloka1984

Nyolcadikán majd

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

mikor frissül a kínálat éjjel majd?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ontopic van most a t-nek nyitott csatorná akciója műholdas tvn? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

https://net.jogtar.hu/jr/gen/hjegy_doc.cgi?docid=99700155.TV

Valahol olvastam hogy nem igazán bírságoltak, mert nem ellenőrizhető. A szöveg alapján legalább 1 ot perc alatt lévő válasz elég. Szóvál kikerülhet ő, a kérdés hogy az törvények megfelelőseg vagy az ügyfelek megtartása a cél. Attól hogy nyitva egy ajtó, nem szabad bemenni rajta, kikerülni a törvény szellemét pont olyan mint bemenni máshoz engedély nélkül, és olyan érv hogy más se csinálja az felrebeszeles, a tényeken nem változtat és semmitől sem mentesít.  A visszahívási rendszer jobb a szolgáltatónak és az ügyfélnek is,  de látható hogy a t-nek ez magas. Nem is törekszik a nívós szolgáltatásra

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@anonymus

Igen ez meg van, de engem igazából maga a jogi megfogalmazás érdekelne. Paragrafusról paragrafusra. Azt eddig nem találtam. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bocsi fiúk megyek vidékre, majd utána valaszolgatok

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@anonymus

Pontos számát nem tudod vagy egy linket ahol teljes egészében le van írva? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Épp most, btz írta:

Szerintem a törvény hatálya ki sem terjed a Telkomra, de nem tudom pontosan melyik ez a törvény?

Éppen ezért írtam hogy újra kéne olvasni a törvényt, mert vannak eltérések azért. Pl más szabályok vannak egy távközlési cégre és egy egyetemes szolgáltatóra. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
14 perce, anonymus írta:

Gondolom a fel kell venni a telefont x perc alatt ? Ha igen akkor azt a törvényt újra kéne olvasni mert kb sehol nem foglalkoznak vele.

Szerintem a törvény hatálya ki sem terjed a Telkomra, de nem tudom pontosan melyik ez a törvény?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ergo bűnözőnek titulálsz ? Faxa...  Ugye azt tudod hogy a T-nek Magyar határokon belül van a call centere és nem a románoknál araboknál meg egyéb helyeken. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Épp most, anonymus írta:

Gondolom a fel kell venni a telefont x perc alatt ? Ha igen akkor azt a törvényt újra kéne olvasni mert kb sehol nem foglalkoznak vele.

Ez hozzáállás kérdése, valamint az sosem érv hogy más se tartja be,  tudom a bűnözők szeretnek ezzel félreérvelni. Több szolgáltató  legalább megcsinálta a visszahívást, ahol kevesebb emberrel lehet jobb szolgáltatást nyújtani.  Jelenleg ezzel a T a legelmaradottabb üsz.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
4 perce, btz írta:

Törvényi? Pontosan melyik is? 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most