Kérdés

Sat TV és Interaktív Sat TV

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

961 válasz erre a kérdésre

Euronews  lehetne több hangsávot továbbítani ,így a magyart is, és majd a efi eldönti melyiket válassza. ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
8 perce, btz írta:

A hivatalos álláspont, ha jól emlékszem a külföldi és magyar nyelvű csatornák számánsk egyensúlyban tartása végett adja inkább a külföldi tartalmat. 

Vagy valami más! ;)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A hivatalos álláspont, ha jól emlékszem a külföldi és magyar nyelvű csatornák számánsk egyensúlyban tartása végett adja inkább a külföldi tartalmat. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Más szolgáltató a Magyart adja. :D Telekomnak biztos megerőltető lenne a Magyart adni.  :D

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
3 órája, Roli82 írta:

Ha jól rémlik a Telekom döntött így, hogy nem adja a Magyar hangsávot. :(

magyar adás van :) annak vége, hogy van egy euronews x hangsávval. minden nyelvű adásnak, más hírei vannak, áprilistól.
Asszem nem hiába tettem fel egy parabolát :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha jól rémlik a Telekom döntött így, hogy nem adja a Magyar hangsávot. :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia.

Csatornakiosztás végén sem találod? IPTV-n legalább is a végén jelent meg. :)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A Viacom azt ígérte - ez persze lehet, hogy kábelszolgáltatói megegyezés alapján van így -, hogy a VIVA helyett az MTV HITS csatorna jelenik meg, ehelyett a Comedy Central Family van. Lesz ezzel változás?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2017. 09. 19. at 10:55, teherwagon írta:

Hello @altermanus, újraindítás, ha nem segít, akkor pedig gyári beállítások vissza. ha ez sem hozza vissza, akkor a Té chatje segít (böngészd a telókat a Té honlapján, és hamarosan megjelenik)

köszönöm, de fél óra múlva lett...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @altermanus, újraindítás, ha nem segít, akkor pedig gyári beállítások vissza. ha ez sem hozza vissza, akkor a Té chatje segít (böngészd a telókat a Té honlapján, és hamarosan megjelenik)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszönöm a visszajelzésedet. Este már nem tudtam reagálni, mert karbantartották a fórumot. Az elmúlt két hétben próbálkoztam magyar nyelvű feliratot varázsolni a Sundance csatornára, ám egyetlen esetben sem sikerült. Arra gondoltam, hogy angol nyelvű lett esetleg a csatorna, mint az Euronews, csak én nem értesültem róla. Ám a tegnapi esti próbánál spanyol nyelvű film ment, s ezen sem volt felirat, sem magyar, sem angol. Megnéztem a másik boxunkat is, az sem tett feliratot a Sundance csatornára.  Az ADB-5800 típusú boxok újraindítása sem segített, a gyári beállítás visszaállításával még kivárok. Annyira nem fontos az említett feliratozás, hogy emiatt esetleg elveszítsek egy, a gyári beállításokra később rákerült szoftver frissítést. Mindenesetre sűrűbben odakapcsolok majd erre a csatornára kíváncsiságból, mert valóban lehet, hogy műsorfüggő a dolog, és most a nyári szezonban kevesebb feliratozott filmet adnak.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @nevada, nálam megy (várni kell kicsit, hogy megjelenjen, és nincs rá garancia, hogy minden műsornál van). ha nálad most sem, akkor újraindít vagy gyári beállítások vissza.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 2017. 08. 09. at 9:25, nevada írta:

A Sundance TV - műholdról vehető - műsorában nem jön magyar nyelvű felirat, hiába kattintok rá. Nálam lehet a hiba?

Hello @nevada, gyanúsan nem. este megnézem, nálam mi a helyzet (egy műsornál tapasztaltad, vagy többszöri próbából egyiknél sem jön?)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

A Sundance TV - műholdról vehető - műsorában nem jön magyar nyelvű felirat, hiába kattintok rá. Nálam lehet a hiba?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

"2017.10.01.-től

Megszüntetjük az alábbi TV minicsomagokat a vonatkozó, előfizetői szerződések felmondásával:

IPTV:  Globe, Delta, Speak!, Movie, Kids, KidsPlus, Filmbox;

SAT TV:  SAT Globe, SAT Delta, SAT Speak!, SAT Kids, SAT KidsPlus;

Digitális Kábel TV:  Globe, Delta, Speak!, Movie, Kids, Filmbox

Csatorna elnevezésváltozása 2017. október 3-tól: az AXN White csatorna elnevezése Sony Max, az AXN Black csatorna elnevezése Sony Movie Channel elnevezésre változik, a csatornák jellege nem módosul.

2017. október 3-tól az Alap csomagban a VIVA csatorna helyén a Comedy Central Family csatorna kerül elosztásra, valamint a Szuper Családi HD csomagban a Comedy Central Extra csatorna helyén az MTV Hits csatorna kerül elosztásra."

Forrás aktuális számla.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Első kettő ugyan az igazából csak a Flip le van csonkolva semmi extra nincs benne  se pvr,vod,alk, semmi csak tv adás illetve csak egy hd adás mehet egy időben.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
5 perce, anonymus írta:

Szerintem hosszabbítható viszont speciális kedvezményeket nem vehetsz igénybe. 

Köszi,  az anyósnál van, ott nincs speciális csomagom.  De T-től hívták a feleségem hogy lejárt a hűség az ő nevén az anyós  tvje van., de az a cím ami lejárt az én nevemen van.  Igy most nekem kell dönteni a Speciális T/flip T/ **** között. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szerintem hosszabbítható viszont speciális kedvezményeket nem vehetsz igénybe. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szaisztok

Lejárt a hűsség sat alap csatorna csomagunknál. A neten viszont ezt nem forgalmazott csomagnak jeleníti meg. Ilyenkor meghosszabbítható a hűséges ár?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

2017. július 1. hatályú változások:

Az Euronews csatorna angol nyelven érhető el.

2017. július 3. hatályú változások:

A Film+2 csatorna neve RTL GOLD-ra változik, a csatorna jellege filmről kereskedelmire módosul.

Forrás

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

3.PNG

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

hát muszálylesz valamit intézni mert ezigy.. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most