Ugrás a tartalomhoz
  • 5

Roli82

Kérdés

  • Válaszok 962
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0
Nem egyéni listára gondoltam. Ugyan arra a listára mint a sima SD-seknek van csak a sima SD csatornák, amiből van HD változat letiltásra kerülne (hozzáférés megtagadva felirattal) pl mint nálam a HBO-nál, amire nem fizetek elő. Itt jönne a képbe a lekódolt csatornák átugrása funkció.
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Nem egyéni listára gondoltam. Ugyan arra a listára mint a sima SD-seknek van csak a sima SD csatornák, amiből van HD változat letiltásra kerülne (hozzáférés megtagadva felirattal) pl mint nálam a HBO-nál, amire nem fizetek elő. Itt jönne a képbe a lekódolt csatornák átugrása funkció.

Baromi egyszerű, ezekre a csatornákra kapcsold be a gyerekzárat....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Vagy csatorna átugrás is jó megoldás lehet bááár nem tudom hogy ezt tudjá e a sat tv boxok iptv és digitális ktv tudja.

IPTV esetében az egyéni lista készítése miatt van erre mód. Sajnos sat esetében csak a sorrendet tudod megváltoztatni, de maga a csatorna szám az ugyan az marad. Annak megoldást eredményez aki csak a csatornaléptetővel vált. Ha satnál is lehetne sorszám változással egyéni listát csinálni nem lenne semmi probléma. Mint írtam ennek hiányát elfogadom, de a HD-k elérése miatt jó lenne pl: egy "2"-es eltéréssel az sd és az azonos HD. Ez a visszafelé sorrend az új médiatörvény hatályba lépésekor ráadásul már nem megvalósítható lesz.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kedevs Mindenki!

Interaktiv sat - ot használok már kb. 2,5 éve. Ma vettem észre, hogy az extrák/alkalmazások menűpontban a you tube szolgáltatást nem tudom használni (beteg voltam így nem néztem tv-t).

 

Az alábbi hibaüzenet látható: "A rendelkezésre álló erőforrások nem teszik lehetővé a tartalom megosztását a youtube használata közben."  

Alatta Igen Mégsem Ha az igenre lépek betölti az alkalmazást, választhatok is valamit de ha el szeretném indítani (mint ahogy régen szoktam) ismét megjelenik a következő üzenet: Can not connect to youtube player - és továbbra sem működik.

Miért nem csatlakozik? Az origó alkalmazás jó, internet van. Már nincs ez a szolgáltatás? Lemaradtam valamiről? Várom segítségeteket . 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kedves JamesWagner és Mindenki!

 

Az Interaktív Sat TV extra funkciói között található Youtube alkalmazás hibaüzenete mögött sajnos központi probléma van. Szakértő munkatársaink már dolgoznak a javításán. A megoldásáig türelmeteket és megértéseteket kérjük!

 

 

 

Iptvre még mindig nem várható Youtube ?  Eddig müszaki okok miatt nem érkezett. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

látszólag nem sajnos :(

én még hiányolom iptv esetén az usb-re dugható pendrive támogatást és arról tartalom lejátszást, sztem tudhatná ezt is mint funkciót, nem csak yt klienset futtatni...

 

de lehet ez ösztönzés, hogy vegyél okostévét, vagy médialejátszót alternatívaként :)

 

Bezzeg ezen a téren nem egyekszik a T egységesíteni és fel húzni mind a kettőt egy magasabb szintre.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

SAT + HD (nem interaktív) tv előfizető vagyok Huawei, felvevős beltéri egységgel.A problémám az, hogy a beltéri a felvétel időzítéseket, nem mindig hajtja végre!  Magyarul nem indítja el a beprogramozott felvételt! [...]

A franc essen bele... :smileysad: nekem is ezt csinálja!
A múlt heti műsorokból beállítottam felvételre kb. 10-et, hogy megnézem majd hétvégén. Kettőt rögzített belőle...
Ennek mi az oka? Ki lehet valahogy küszöbölni? Vagy valami tipus hiba és marad a készülékcsere? Mert így nem sok értelme van ennek a felvevős STB-nek, ha csak véletlenszerűen rögzíti a műsorokat... 
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Érdekes lesz mindkettő. Fejenként még egy havidíjért. Mert ezért 3000 Ft-ot legalább elfognak kérni ha most némelyik 4-5 csatornásért elkértek 1000-1300 Forintot.

Szerintem, eddig se voltak ebben az árban életképesek a minicsomagok, azért változtatták meg.Mondjuk a T-től senki nem erősítette meg a minicsomagok csatorna listáját ,és a árait addig csak találgatunk.Így Kíváncsian várom,hogy mit hoznak ki ebből. :smileywink:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...