Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Webmail


fidelia

Kérdés

Két témában kérdezek.

Az egyik: hogy lehet, hogy minden reggel a t-online webmail oldallal kell kezdenem, mert amit én NEM-spam-nek minősítek már tizenezredszer, holnap ismét a spam folderben találom (és fordítva: ami általam spam, az mégis az inboxba jön) ez más, nem-fizetős szervereken simán működik.

 

A másik:  hogy fordulhat elő (már harmadízben), hogy kéretlen reklámot kapok direkt a t-onlie címemre? Reméltem, hogy a fizetett szolgáltatással ezek mellőzését is várhatom...

(más email címeimről átirányított levelek esetében egy szavam sincs :) az más...)

Köszönöm előre is - szép vasárnapot és további jó munkát kívánok

 

régi ügyfelük

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 273
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0

B ejelentettem nekik hátfőn vagy kedden ezt az egész hibarendszert windowslive.com,indamail,freestart stb.nem lehet webes felületről emailezni.De mindig azt mondja a műszaki osztály hogy a hiba elháritása folyamatban van.türelmet kérnek.Felhasználónevet jelszót megadtam nekik.Kb mennyi időre tehető hogy meggyógyul az egész?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tisztelt Fórum!
 Egy hétig kórházban voltam és gondolom addig rengeteg üzleti és reklám témájú szemét landolt a postaládámban. Kitörölgetni persze nem állt módomban. Haza jöttem (be sem volt kapcsolva azalatt a PC.-m) és a levelezőm   a  Mozilla  Thunderbirg  tök süket!  Jelszót kér de nem fogadja el az 1 éve használt jelszót.  Sem fogadni sem küldeni nem tudok egy néhány barátomnak és egy hete már itthon vagyok. Tömegével soha nem küldök emailt csak kapok kéretlenül főként reklámokat.  Kérem segítsenek hogy mi a teendő. üdv. Sándor.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

 Ezt irja ki,ha a webmailról irok.Levelezőprogiból minden rendben van.This is the mail system at host mail-outd.mail.t-online.hu.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

                   The mail system

< mmagdo@freestart.hu>: host mail07.indamail.hu[91.83.45.47] said: 554 5.7.1
    Service unavailable; Client host [195.228.240.50] blocked using
    sip.invaluement.local; Blocked by ivmSIP - see
    http://dnsbl.invaluement.com/lookup/?item=195.228.240.50 (in reply to RCPT
    TO command)

Ingyenes email oldalakról megkapnak az indamailesek mindent.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tisztelt Fórum!

Érdeklődni szeretnék afelől,hogy ha a telekom webmailes felületéről küldök emailt az indamailes email cimre a barátomnak,miért nem kapja meg.Nem kaptam vissza a telekom webmailen semmi hibaüzenetet már.Belekerül az elküldött levelek mappába,ki is irta hogy sikeresen elküldve,ám a barátom jelezte,hogy nem kapta még meg pedig már régen küldtem.Magamnak isküldtem a telekom webmail felületéről az mmagdo@freestart.hu ra az indamail szerverén van,és én magam rögtön megkaptam.A barátom kravtsuklevente@indamail.hu nem kapta meg.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

a gmailről küldött meg egész jó időben koradélutánhoz képest,huszonöt perc múlva.Haladunk.De az előző dolog sem oldódott meg amit az előző topicban irtam.Egy hónapja lett bejelentve,hogy indamailes freestartos windowslive.com os cimekre nem érkezik meg az email.Hibaüzenetet ir ki.Kiderült hogy spam listára került az indamail szervere.Most megérkezik az email,de eszméletlen lassan.Eddig a gmailről és más ingyenes szolgáltató ciméről gyorsan mnegérkezett az indamailre,most nem.De mondták hogy a még nincs lezárva a bejelentés..bejelentettem most azt is hogy lassan mennek át az emailek,ezt is hozzáirták most.Hibaüzi most nincsen.Az elküldött mappába is bekerül.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...