Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Ps5 internetsebesség


Cseh Dániel László

Kérdés

Tiszteletem.

Egy olyan problmémám lenne, hogy 1000mbites net ellenére, ha bemérem a sebességet a PS5 konzolon, 870mbit/s-940mbit/s között tölt le és maximum 2,3mbit/s és 5,4mbit/s között tölt fel. Ez a feltőltési sebesség egyenesen nevetséges, sőt mitöbb botrányos. Esetleg vkinek van vmi megoldása erre, vagy váltsak szolgáltatot, mert már körülbelül 6x jelentettem be hibának, voltak is kint és változás nem történt. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
  • Telekom

Szia Dániel! Optikai vagy Kábel hálózaton veszed igénybe? Optikai hálózaton az 1000/1000 csomag esetében a garantált letöltési sebesség 300 Mbit/s. A garantált feltöltés pedig 50 Mbit/s.

Kábel hálózat esetén 1000/25-ös csomagunkban a garantált le/ feltöltési sebesség: 100/4 Mbit/s. Ha a szolgáltatás használata során hibát észlelsz, vagy nem éri el a garantált sebességet, akkor kérjük, hogy ügyfélszolgálati felületeink egyikén jelentsd be a problémát. Együttműködésedet köszönjük. ^Judit

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2023. 04. 30. at 14:40, Cseh Dániel László írta:

Tiszteletem.

Egy olyan problmémám lenne, hogy 1000mbites net ellenére, ha bemérem a sebességet a PS5 konzolon, 870mbit/s-940mbit/s között tölt le és maximum 2,3mbit/s és 5,4mbit/s között tölt fel. Ez a feltőltési sebesség egyenesen nevetséges, sőt mitöbb botrányos. Esetleg vkinek van vmi megoldása erre, vagy váltsak szolgáltatot, mert már körülbelül 6x jelentettem be hibának, voltak is kint és változás nem történt. :)

Üdv

Milyen megoldást veszel igénybe a sebességmérésre?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2023. 05. 01. at 10:12, Telekom szakértő írta:

Szia Dániel! Optikai vagy Kábel hálózaton veszed igénybe? Optikai hálózaton az 1000/1000 csomag esetében a garantált letöltési sebesség 300 Mbit/s. A garantált feltöltés pedig 50 Mbit/s.

Kábel hálózat esetén 1000/25-ös csomagunkban a garantált le/ feltöltési sebesség: 100/4 Mbit/s. Ha a szolgáltatás használata során hibát észlelsz, vagy nem éri el a garantált sebességet, akkor kérjük, hogy ügyfélszolgálati felületeink egyikén jelentsd be a problémát. Együttműködésedet köszönjük. ^Judit

 

Ekkor: 2023. 05. 01. at 10:12, Telekom szakértő írta:

Szia Dániel! Optikai vagy Kábel hálózaton veszed igénybe? Optikai hálózaton az 1000/1000 csomag esetében a garantált letöltési sebesség 300 Mbit/s. A garantált feltöltés pedig 50 Mbit/s.

Kábel hálózat esetén 1000/25-ös csomagunkban a garantált le/ feltöltési sebesség: 100/4 Mbit/s. Ha a szolgáltatás használata során hibát észlelsz, vagy nem éri el a garantált sebességet, akkor kérjük, hogy ügyfélszolgálati felületeink egyikén jelentsd be a problémát. Együttműködésedet köszönjük. ^Judit

Tiszteletem. 2000/1000mbit csomagom van és kábeles vagy optika arról fogalmam sincs. Számítógépen ha bemérem a Budapesti Antenna központot veszem figyelembe Zalaegerszegről olyan 800-900ig jön a letőltés a feltőltés pedig 600-700ig. PS5-n ez a szám 890-900 a letőltés és fixen 2,5mb a letőltés tehát az önök általá garantált (most írta) egyik szolgáltatást sem éri el.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv,

Ha a PS "beépített" speedtestjét érted ez alatt "PS5-n ez a szám 890-900 a letőltés és fixen 2,5mb" , ez a Ps saját hálózatán keresztül, valamilyen saját fejlesztésű metódussal méri a sebességet - még az is meglehet, hogy valami nyugat-európai szervert használ a teszthez, ami nem ad irányadó értékeket.

https://linustechtips.com/topic/1323610-pc-internet-speed-way-faster-than-on-ps5/

A PC-n gondolom a speedtest.net-et használtad, már csak ezzel se szerencsés összehasonlítani a két eredményt. Mivel az AH-ra teszteltél, így az tekinthető mérvadónak, én azt gondolom időszaktől függően a 900/700 mbit rendben van. 

A PS egyébként kábelen vagy wifin csatlakozik?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...