Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Domino Fix


Fekete Csaba

Kérdés

Tisztelt Telekom !

Vásároltam egy Domino Fix +36 30 134 1110 kártyát azzal a céllal hogy Németországban tudjam használni. Jelezni szeretném hogy hivást erről a kártyárol nem tudtam inditani csak hivást fogadni . Két üzletüket is felkerestem Székesfehérváron a Plázában és Az Auchanban kivártam a sort és annyi volt a válasz az ügyintézötöl hogy Nem tudom vagy ez ilyen...:)  Németországban kellet másik Sim kártyát vennem. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom
4 órája, Fekete Csaba írta:

Tisztelt Telekom !

Vásároltam egy Domino Fix +36 30 134 1110 kártyát azzal a céllal hogy Németországban tudjam használni. Jelezni szeretném hogy hivást erről a kártyárol nem tudtam inditani csak hivást fogadni . Két üzletüket is felkerestem Székesfehérváron a Plázában és Az Auchanban kivártam a sort és annyi volt a válasz az ügyintézötöl hogy Nem tudom vagy ez ilyen...:)  Németországban kellet másik Sim kártyát vennem. 

Szia Csaba! Kérünk, hogy adatvédelmi okokból a nyilvános oldalunkon megadott telefonszámodat minél előbb töröld, az adataid védelme érdekében. Javasoljuk, hogy ilyen jellegű információt, csak privát üzenetben adj meg, a visszaélések elkerülése érdekében.

Amit javasolni tudunk a Domino kártya működésével kapcsolatban, hogy érdemes lenne a SIM kártyát kivenni a készülékből, majd visszatenni. Esetleg másik telefonban is kipróbálni, ha van erre lehetőséged, hogy abban is tapasztalod-e a jelenséget. Ha készülékeden az automatikus hálózatválasztás ki van kapcsolva, külföldön a telefon menüjéből kézzel kell kiválasztanod, hogy melyik hálózatra szeretnél csatlakozni. A sikeres kapcsolódáshoz a kívánt hálózat megjelölése szükséges.

Azon hálózatokon, ahol használható a Domino Direkt megoldás, elegendő nemzetközi formátumban tárcsázni, kódsorok igénybevétele nélkül (pl. +36301234567, 0036301234567). Más hálózatok esetében a hívásindítás során *101*telefonszám# USSD kódsort kell alkalmazni (pl. *101*+36301234567#). Bízunk benne, hogy sikerül megoldást találod a leírtak alapján, hogy a kimenő hívások is működjenek.  ^Rita

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...