Ugrás a tartalomhoz

Gyakori kérdések, tudnivalók


dragontwin19

Ajánlott posztok

Sziasztok!

Új vagyok itt.

Elsőre tetszik maga az oldal, felület.

Ugyanakkor kicsit lusta is vagyok, így nem szívesen olvasgatok végig felhasználási feltételeket, satöbbi.

Nem lehet egy külön topicban a legfontosabb 3-5 tudnivalót összeszedni esetleg? Például mit jelentenek a rangok, hogyan tudok szintet lépni, moderálás mikéntje, általános illemek, valami ilyesmi gondoltam.

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3 months later...

Kicsit kezdem megúnni a fórum, T részéröl történő, hanyagolását. Nincs téma amivel foglalkoznának, válaszolnának. Nem látom, hogy a cég részéről lenne itt valaki, akit kicsit is érdekelne az általunk felvetett probléma, problémák. Így nem csoda, hogy a szolgáltatás is olyan amilyen, ha azzal is ennyit törődnek.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2 weeks later...

Képet szeretnék beszúrni a hsz-be, de nem sikerül. A Súgó szerint az eszköztáron van a Kép beszúrása ("egy fára hasonlít") megjegyzéssel. Nekem csak olyan van, ami egy hegyes tájképre hasonlít, a megnevezése Kép beillesztése/szerkesztése. Ez elvben nem lenne baj, csak a feljövő ablakban megjelenő Kép forrása keretbe csak írni lehetne valamit (fogalmam sincs hogy mit), viszont a Súgóban leírt fülek (pl. a Számítógépről) sehol sincsenek.

Hol a megoldás?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2 years later...

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...