Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Milyen készüléket vegyek?


nagybarnabas75

Kérdés

22 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Én iOs vagy WP vonalon mozgok szívesen, de mint felhasználó.

A pénztárcának barátibb a WP vonal (nem mai a Lumia 820-as de meg vagyok vele elégedve), viszonylag olcsón jó telefonokat lehet találni, sőt, itt a régi ismerős Nokia is visszaköszön, régi időkben is jó telefonokat gyártott (bár ki tudja meddig fog létezni mint gyártó/márka, most hogy MS fennhatóság alatt van).

Android fejlesztés szempontjából lehet nagyon jó, felhasználóként nem vagyok kibékülve velük, még tabletben sem (bár a HTC-nek voltak elfogadható droidjai).

Nexus 6-ra én is beneveznék, főleg, hogy most a Motorola gyártotta (régi szép idők és a v50...).

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Szia,

 

Szerintem érdemes kicsit várnod a nexus 6-ra, mert állítólag nagyon jó lett. Mondjuk a zsebedbe kell nyúlni hozzá, az biztos. De ha nem, akkor is érdemes valami Motorolát kipróbálni. Nekem Sony SP van most, ami nem rossz hardverrel került ki, de a szoftver megkeseríti az életemet, így inkább olyat érdemes venni, amin a legkevésbé szabták testre az Androidot.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Mindenképpen ragaszkodsz az Android vonalhoz, illetve a márkához?

Mert a NoteII viszonylag erős hardverrel van megálldva, így hiába nem használod ki, ennek ellenére sebességben, gördülékenységben nem rossz a telefon (vagy phablet, akárhogy is nevezzük).

Samsung vonalon az Alpha valóban jó lehet, 4,7 méret, jónak tűnő vas, reméljük a Samu nem lő öngólt és a szoftver is rendben lesz, nem csak rövid, hanem hosszútávon is.

Mostanság az LG telefonjai sem rosszak, igaz a csúcsmodellek itt sem kicsik és nem is olcsók :)

Még a Windows vonalat sem lenne haszontalan megnézni, hátha van valami szimpi kütyü, vagy ha a keret engedi, akkor az Alma termékei is játékosak lehetnek...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

A Nexus 6 nagyon jó paraméterekkel rendelkezik, sokan és sokat várnak tőle. De azért a mérete nem épp kicsi, hiszen a kijelző 5,96 col lesz, ha minden igaz, így nem épp kisebb, mint a Note II.

És most a Motorola égisze alatt fog jönni, ez is érdekes.

Az SP egy jó telefon lenne egyébként, alapszoftverrel nem is volt rá panasz (oké, vannak örök elégedetlenek), inkább frissítés nem tett jó neki...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Lehet tényleg célszerű lenne a Samu vonalon maradj, ha minden kütyüd ugyanattól a gyártótól van.

 

Nexus 6 pöpec lesz, ha sikerül egyet beszerezz, majd írd a meg a tapasztalataidat :)

Ehhez hasonló méretben még az LG Flex az ami ütős egyébként, az LG nagyon jól megragadta azt a lehetőséget, hogy referencia-gyártó lehetett...

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Moderátor

Attól függ, mire használnád a telefont.

 

Ha minőségi, megbízható telefont szeretnél, akkor nagy sláger most az iPhone 6 és az iPhone 6 Plus. Mindent tud, amit egy Apple terméknek tudnia kell, 5,5"-es kijelzője van, szuper minőségi fotókat, és Full HD minőségű videofelvételt készít, persze LTE képes,  és még ujjlenyomat -azonosító értékelő is van benne. :-)  Több tartozékkal együtt szállítják.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Telefonálni elsősorban :)

Meg persze internetezni és hasonlók.

 

Jók az alma termékei ez tény, de sokan drágának találják.

4s-et használok most, talán érdemes lenne/lesz cserélni valamikor.

 

Bár megjegyzem, itt a többi gyártó csúcsmodellje is ugyanaz az árkategória.

 

Egyéb javaslat? Android, WP vonalról?

Hátha másoknak is segítene a döntésben!

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Embertől függetlenül eltérnek a vélemények.

Én például több márkával is jóban vagyok mivel az évek során sok tapasztalatot gyűjtöttem.

Nekem az Iphone telefonok sosem voltak igazán megnyerőek ezért is vagyok a kezdetek óta androidos ágon.

Márkával kapcsolatban nagy kedvenceim közé tartozik a Sony mivel most is több olyan telefonom megvan még működő állapotban amik bizony nagyon remek kort megéltek.

Ha most vásárolnék egy teelfont egy Sony Xperia Z2,Z3 vagy Samsung Galaxy S5-ben gondolkoznék.A samsung most elég rendesen rákoncentrált a fitnesz részére a dolognak illetve a sony mindig is remek kamerákat szerelt a telefonjaiba és rendszer téren sem éreztem sose problémát.LG téren most  G3 nem igen tud sok pozitívumot felnyújtani mivel sok ismerős választotta és tele van negatív tapasztalattal.Nokia téren meg nem tudok nyilatkozni mivel sosem válaszottam azt az ágat.Ha mindenképp vásárlásban gondolkodsz én ezekkel a készülékekkel vagyok a legjobban megelégedve, remélem tudtam segíteni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Samu S5-öt megnéztem, ismerősőm is használja, hát nem vagyok lenyűgözve tőle, olyan tipikus Samu sajnos...

Xperia vonal már jobb., bár a Z1 kijelzője picit érdekes volt, de a Z2 ebből a szempontból már előbbre lépés, nem is kicsit.. Sony fronton annyit hallottam, hogy kamera fronton nem mindig találják el a tutit, ez nem tudom mennyire igaz, nem vok profi fotós a megapixel háború meg finoman szólva nem hoz lázba :)

 

LG fronton van még ráció (vagy motorola, mióta a gugli a tulaj ott is)...

 

G2 egy fasza telefon lett, ezért fura, hogy a G3-al nem léptek előre akkorát és vannak negatív tapasztalatok.

Én csak nyomogattam a G3-at nem tűnt rossznak, igaz használni már más hosszabb távon...

 

Egyelőre nehéz a döntés, az alma vonal az tetszik nagyon, bár ott is akadhatnak olyan működési korlátok (korlátozott bluetooth, html5 irány, zártabb szoftver) ami nem mindenkinek elfogadható, igaz stabilnak stabil (még az i4 / i4s tapasztalati időkről beszélve)

 

 

Embertől függetlenül eltérnek a vélemények.

Én például több márkával is jóban vagyok mivel az évek során sok tapasztalatot gyűjtöttem.

Nekem az Iphone telefonok sosem voltak igazán megnyerőek ezért is vagyok a kezdetek óta androidos ágon.

Márkával kapcsolatban nagy kedvenceim közé tartozik a Sony mivel most is több olyan telefonom megvan még működő állapotban amik bizony nagyon remek kort megéltek.

Ha most vásárolnék egy teelfont egy Sony Xperia Z2,Z3 vagy Samsung Galaxy S5-ben gondolkoznék.A samsung most elég rendesen rákoncentrált a fitnesz részére a dolognak illetve a sony mindig is remek kamerákat szerelt a telefonjaiba és rendszer téren sem éreztem sose problémát.LG téren most  G3 nem igen tud sok pozitívumot felnyújtani mivel sok ismerős választotta és tele van negatív tapasztalattal.Nokia téren meg nem tudok nyilatkozni mivel sosem válaszottam azt az ágat.Ha mindenképp vásárlásban gondolkodsz én ezekkel a készülékekkel vagyok a legjobban megelégedve, remélem tudtam segíteni.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Az én véleményem szerint, mivel nekem is ez van HTC ONE M8 Gold, sokal jobb mint egy Samsung vagy Apple.

A Nokia elrontotta a WP.-vel Lg G állítólag nincsenek jól össze rakva.

A HTC ONE M8: 2000 MB memória ,32G tárhely, kijelző 1080p (1080X1920) 5" col

Az Apple iPhone: 1000MB memória, 16/32/64/128 tárhely (szerintem ez az egyetlen előnye) kijelző a750i (750X1334) 4,7 col.

Nekem még nem volt gondom vele hiába androidos.  

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Az én véleményem szerint, mivel nekem is ez van HTC ONE M8 Gold, sokal jobb mint egy Samsung vagy Apple.

A Nokia elrontotta a WP.-vel Lg G állítólag nincsenek jól össze rakva.

A HTC ONE M8: 2000 MB memória ,32G tárhely, kijelző 1080p (1080X1920) 5" col

Az Apple iPhone: 1000MB memória, 16/32/64/128 tárhely (szerintem ez az egyetlen előnye) kijelző a750i (750X1334) 4,7 col.

Nekem még nem volt gondom vele hiába androidos.  

 

 

Ez nagyon relatív mindenkinek az a legjobb, ami épp van neki, nekem egy 4 éves almám van amit max egy Windowsos Lumiára cserélnék el. De ha meg az lenne a kérdés hogy melyikre programoznék szívesen akkor meg Androidra szavaznék szal….  

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...