Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Android? iOS? WindowsPhone? Vagy valami más?


dragontwin19

Kérdés

Ajánlott posztok

  • 0

A Nexusok mellett a Motorola jön most majd képbe, ha pöpec droidos telefont akarsz...

Nem csak a nexus 4-5 és a 6 miatt, hanem pl a MotoG-t azt droid körben és 4-4,5-5 col közötti méretes telefonoknál kedvelt a userek között. Nexus 4 és 5 volt már nálam, az tényleg ott van szeren, van ismerős, aki tartósan megelégedéssel használja a 4-es kiadást.

Kérdés, ezt is mennyire hozzák hivatalosan magyarországra és forgalmazza-e vki, mármint a 3+1(+1+ a sallangok) szolgáltató közül okosban...

LG tudott még a nexus gyrátásból profitálni sztem, de én maradok a WP és iOs vonalon inkább...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

jah és amit még elfelejtettem írni, hogy a motorolának volt a Razr-ből olyan spec kiadása, de tudtommal kereskedelmibe nem tolták ki, ahol egy teljes értékű ubuntu is felment a telefonra, dokkolóba téve a telefont (dokkolóra monitor és bill, egér kötve) egy asztali munkaállomássá változott

 

ez az irány egyébként nagyon tetszene, kivi leszek, hogy mikorra jutnak el erre a szintre, mert ez viszont több, mint vonzóbbá tenné a droid vonalat és sok kütyümániás rácuppanna...

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hát ez az örök nagy kérdés.Tapasztalat:volt minden féle telcsim,androidos,ios,most windowsos van.Az apple cuccok legnagyobb előnye hogy a jó hardver mellé,a direkt arra tervezett és optimalizált oprendszer kerül,így szinte egyszerű emberként azt mondhatom szinte hibátlan tehát ezt raknám az első helyre,bár irgalmatlan drága,kinek megéri kinek nem.Az androidról annyit,hogy volt pár androidos cuccom,tabletem telcsim,miegymás.Hát nekem folyton szívás volt.Hol ez kellett rá hol az,ezt rakjam fel azt szedjem le,lassú volt,akadozott,lefagyott,pedig minden kategóriából volt és van is telcsim.Igaz hogy sok alkalmazás van rá,de azok nagy százaléka nem működik rendesen,vagy értelmetlen,illetve reklámprogram.ez egy más kérdés.Na a következő telcsim akkor windowsos lett.Egy HTC.Oppá,nem csúcs kategória,mégis fényévnyinek tünt a távolság az androidhoz képest.Gyors,nem kell mókolni,és nekem bejöttek az élő csempék is,és nem zavart hogy nem tudok rá egy 14 perces csengőhangot rakni.Aztán lett egy 8.1 es wines telóm.Abban meg az összes addigi problémát kiírtották,és nem lett egy iphone de nem is kerül annyiba.A nokia cuccokon ingyen van az offline navigáció ami teljes értékű.Sokakat ez is megfog,bár elsősorban ez egy telefon ,de nem mondom nem használtam bicajtúránál a vázra téve.Szóval kinek a pap kinek a papné nekem a Win a 2. az android az utolsó.Aki nem próbálta javaslom tegye meg,meglepő lesz az élmény.Várom a win10 frissítést remélem minél előbb jön.Ha valaki tud infót ne habozzon megosztani! :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Mindhárom tesztelése után és a telefonok műszaki, szoftveres megoldásait megnézvén egyértelműen a Windows Phone vezet.

30~ ft körüli összegben nincs is alternatívája.

IPhone - > egyszerű rendszer, egyszerű embereknek - túlárazva. Inkább bizonyos komolysági szint megütéséhez szükséges az ilyen telefon, vagy szimplán csak vagizásból mint "márka".Android -> jó meg minden, csak fizesd meg a hardvereket, mert alsó kategóriában használhatatlan.Windows Phone -> alsó kategóriában is ugyanolyan jó felhasználói élményt nyújt mint felsőben, inkább funkció és minőségi kérdés van a két kategória között.

Windows Phone pl. kamerában is jobb, mert a "Nokia" néhai megoldásai szoftveresen is ráraknak a megapixelekre. Szóval hiába van egy 5 megapixeles telefonom, az sokkal szebb, mint amit az ember az 5 megapixelből szűr le.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Manapság már nincs nagy baj az olcsóbb Androidos ketyerékkel sem, sőt. Lumia 640 árban vannak – hasra csapok, ez a modell jutott először eszembe – Huawei G620S specifikációjú készülékek, amelyekbe már belefért egy Snapdragon 410 SoC, 1 GB RAM, korrekt kamera, korrekt kijelző. Bár lehet, egy okostelefonok világában tapasztalatlanabbnak könnyebb „belaknia” (azaz telerakni értelmetlen alkalmazásokkal, amelyek aztán a rendszer lassulását okozzák), de ez nem kizárólag a rendszer hibája, illetve azt sem szabad elfelejteni, hogy Android esetén már egy kiforrottabb rendszerrel van dolguk a felhasználóknak, amelyre sokkal több és jobb minőségű applikáció érhető el.Nekem szimpatikus a Windows Phone, és nem ellene írtam ezt a hozzászólást, hanem hogy ez a sztereotípia ne vésődjön be annyira, mert a hardver fejlődésének üteme és az Android csiszolgatásának összessége azért nem hiábavaló. Mindenesetre én nagyon drukkolok a Windows (Phone)-nak is, reméljük, a Windows 10 Mobile érkezésével dinamikusabb lesz a platform fejlődése.Üdv:Gábor

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

De az is igaz erészből hogy igaz hogy kevés alkalmazás van a Windows Phonehoz viszont még nem találtam olyat, ami 512 MB RAM-al ne müködne. Pedig elég sűrűn töltögetek lefelé ezt-azt appból.

Szóval nem csak a szimpla futtatása nem igényel +RAM-ot hanem az alkalmazások is elmüködnek mellette nyugodtan sőt...Mivel itt nincs háttérben futtatás csak néhány dolog, így pl. több megnyitott alkalmazás sem eszik memóriát mint mondjuk Andoridnál.

Épp ezért pl. sosem kapcsolok ki bizonyos appokat mivel könnyen át tudok rá váltani, kikeresés nélkül. Talán akumulátor idejéből vesz le, mert úgy vettem észre, ha sok van megnyitva secc-perc alatt lefogy az aksi. De így két év után is elmegy 3-4 napot üresjáratban, mert ugye nem mindig bújom, sokszor csak áll, és hordom magammal... mármint bekapcsolt állapotban.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...